Olmazsa olmaz takma isimler nelerdir?

Böyle bir şey var bence. Özellikle lise-üniversite gençlerinde nette kullanılan takma adlar e-postalar vs. kızlarda ya angel olur, (angel- yan gel!) ya bilmem ne prenses, ya da barbi beybi falan filan. Erkeklerde desen hede hödö çakal, romantik falanca, ya da bir eye of the taygır havası:) İki sorum var, birincisi sizin duyduğunuz en ilginç/komik vs. takma isimler nelerdi? İkincisiyse bu banko takma adlardan başka neler var hatırınızda kalan? (Hep de kültür sorusu soruyorum ya. Ben buyum ne yapayım...)

Güncellemeler:
zamanında eeehh_be@hotmail.com şeklinde bi e-posta adresi almıştım. Biri görüp merak ettim deyip tanışmak istemişti. İlginç. Bana göre yani.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• en ilginç komik takma ismi : zübük.en yakın arkadaşıma öyle diyoduk.bizim taktığımız ismi beğpenmemişti hanfendi bu hoşuna gitmişti bunu koymuşmuştu kendine :)

bana: kezban-süt beyaz-rus-rus ruleti-limon tarlası-merlin-şeker kız candy diyorlardı herkes kafasınea göre takılıyodu mahallede başka-ortaokulda başka-lisede başka-çocukken

• haha :D iyiymiş :D

• en yakın arkadaşım 'kadam' der, trakyalı, orada kankardeş demekmiş. O benden bahsederken böyle konuşunca lakabım gibi bir şey oldu bu. Bir arkadaşım da 'kadın adam' diye dalga geçer bununla:))

• vay anasını :D nanak ha :D at hırsızı falan ne iş :D şimdi ne diyolar ? :D adını söylüyomuşsun bide buraya yanlışlıkla :D

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 4

• Cüsseli erkeğe minik aksine kikirik, büşra ismine büş, gizem ismine gizmo, emraha emooo :)

• Evet :) Ozan'a ozii

• ibrahime de ibram:D

• Su perisi

• benim ilk msn aderesim kendi adım ve yeğenimin adıydı o patlayınca diğer msnde adım soyadımdı hiçbir zaman komik bir msn almadım :D

hocaalra çok isim takartık göbişli en çok kullanılandı

şimdiki favorim ise üniversitedeki 51 yaşındaki bekar hocama taktığım çılgın bakire ismi :D kadın bizi canımızdan bezdirdi o yüzden bu iami ona layık gördüm :D

• bizim lisede ortadan iki sinan vardı sonra dev salih küçük savaş 180 :)) çok güzel günlerdi yaa :))

Erkekler Ne Diyor 1

• Çaça Fatih, Coş(coşkun), Memurrey(efe), Irgat(cem), Füze Beyza(anladınız siz), TK(techno kadir), Goca gafa(polat), SLim (selahattin), Wizentee(mert), Gargamel gizem(burnu sorunluydu biraz) EngelStylee(dengesiz oğuz, saçma sapan hareketler vs vs.) Nedense benim bi takma adım, lakabım yoktu. Hiçte aramadım doğrusu. İyi akşamlar..

• çaça fatih güzelmiş:)

Yükleniyor...