• Sor
  • Bence

Bir erkeği nasıl kendine çekersin?

Diyelim ki çok ilgisiz umursamaz ve sorumsuz bu durumda ne yapardınız, onu nasıl etkiler size yakın olmasını sağlardınız ?

Güncellemeler:
öncelikli onun kendine olan güvenini sıfıra düşürmek lazım . Çünküü o senden cesaret almasa hani snin ona karsı ilgi duyduğunu bilmese bunu yapmaz sen ona hakettiğinden fazla değer verme verme ki sana ihtiyacı olduğunu hissetsin. Ayrıca birazda mantıklı davran herşeyinde ona destek cıkma en azından sana ilgi duyana kadar. Sende umursamaz bi tavır almalısın inan pişman olmıycaksn denedim çünkü :)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Böle birini neden kendine bağlamaya çalışıyorsun ki bırak gitsin. Kaybeden o olucak emin ol seni umursamayan takmayan birine çok mu meraklısın? Kaçan kovalanır bence... Hiçbirşey yapma kazanan sen olursun ...

Erkekler Ne Diyor 5

• madem sorumsuz ne diye kendine çekmiye çalışıyorsun adam gibi adamları çekmeye çalış ne diye olumsuz kişilerin peşine düşersiniz anlıyamıyorum...

• benim böyle bi sorunum yok m.etme istediğimi bağlarım ikna konusunda üstüme yoktur bu sadece bi soru merak ettiğimden sordum yardımcı olucagına boş konuşma yeter.

• bosver zaten anlasılcak bısey degılkı...

• ne dedik şimdi kardeş soruna cevap yazmaktan başka:(

• En iyi iç çamaşırını giyer ve üstünede onun rahatça görebileceği şekilde evde takılırken pozlar verirsen ... Sonra evde saklambaç oynarsınız

• yakalamaça döner bi kaç dakikadan sonra

• Yok o saklanır o ebeler

• Ondan kaçarak.

• kolundan çekerek

• Güzel bir dekolte yapar, gözüne gözüne sokarsın. Erkeğiniz, soğuduktan sonra servise hazır..

Kızlar Ne Diyor 5

• onu hıc ummadıgı bı anda rencıde ederdım...

• daha da uzaklaşmaz mı ?

• sorumsuz ılgısız umursamaz bı ınsanı uzaklastırmaz bence...

• teşekkür ederiiim farklı bi düşünce :)

• Onunla ilgilenmeyerek onun ilgisini kazanırım.

• boyle bir erkegi neden kendine cekmeye calisiyosun onu anlamadim. erkek tarafidir kizi kendine cekmeye calisan bana gore.

• Erkeğin sana en ufak bir hissi yoksa en fazla göz banyosu yaptırarak cinsel anlamda kendine çekebilirsin.Onun dışında arada bir elektrik yoksa ölsen dikkatini çekemezsin.Aynı şey benim için de geçerli...

• Erkeğe göre değişir bu. 4 tip erkek var. Kontrol odaklı tip, eğlenceci iyimser tip, soğukkanlı tip bi de bitane daha vardı unuttum. Googleda arat herhangi birini, bahsettiğin erkek hangi tipmiş bi bak. O tipin ilgisini çekmek için ne yapmak gerekiyor görürsün.

Yükleniyor...