Erkekler neden yalan söyler? Özellikle sevdiği kıza...

ben anlam veremiyorum seviyosun seviliyosun niçin yaln söylüyosun..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• SEvgilinden başka kaç erkek sana yalan söyledi?

Erkekler Ne Diyor 20

• Yalan söyleyene sormak lazım .

• İlişki öncesinde karşı tarafın ilgisini mi çekmek-kaybetmemek içindir genelde ya da kendi kafasında çizdiği profili paylaşıyor olabilir. İlişki sırasında veya sonrası için yorum yapmak zor.

• Dürüstlük sevgiyle ölçülmez. İnsanın karakterisliğinden gelir dürüstlük ama aşk sonradan kazanılır. Bir insan dürüst olmayabilir bu yüzden sevip sevilmediği bir anlam ifade etmez. Bir çok sebebi olabilir , yalana alışıktır , çapkındır , kızı elinde tutmak istiyordur ama bir şeyleri yapamadan da edemiyordur .. Bu yüzden tek çare yalana başvurmaktır.

• Tüm gerçekleri bir anda öğrenseniz nolurdu peki şok etkisi olmasın diye sizin sağlığınızı düşündüğümüzden yani başka bişey değil :)

• Kızı kaybetmekten korktukları için. (Yaptıkları bir davranış yüzünden)

• size ''erkek'' yalan söyledi bizede ''kadın'' yalan söyledi şimdi ne olacak //aslında insan onurlu bir mahlukatır ama o bahsedilen '2damar'' çatladımı o insandanda ''yalan patlamsı'' olur;aslında erkek yada kadın olmakla hiç be hiç bir alakası yok;''maya' dediğimiz ''kalite belirleyen madde'' burda temel faktördür.yoksa ben öyle kadınlar gördüm ki allah gezegenimizi onlardan korusun elbetten ''erkeği''nide gördük.

• bazen insanların eline öncekinden daha iyi bir fırsat geçerse muhtemelen geçıyordum ve hiç bir erkekde ben asla aldattım demez aldatırsa ve elinede birden çok fırsat gecerse hepsinide degerlendirirler bu bana göre çogu şeyleri gordüyüm için boyle yazdım yalan neden söylerler yaptıkları şeyler vardır senden gizledikleri o yüzden yalan soylerler

• awseQ- 1 aklıma geldi, sebepsiz..

• Sanıım sevgililerinin gözünden düşmemek için, çünkü insanlar bazen olduklarından farklı bir imaja sahip oluyorlar ve bu imajı da yıkmamak için bu tip bir yola başvuruyorlar..!

• Yalan değil o :)) sadece bütün gerçekleri söylemiyoruz :))

• düşünceli adamlarız ;)

• evt düşünmekten konuşamıyoruz bile:)) sonra bize odun diyolar :=:)

• derler.. şeytanda girmiş derler, maymunda girmiş derler..

• şartlar onu gerektirdiği içindir veya o gerçekten yalancıdır...

• Kaybetmemek için yalan söylerler. Yalan söylediklerini de aslında çok belli ederler. Ama kızlr o anda duymak istedikleri şeyin yalan olsa bile duymuş olmalarının büyüsüne kapılır ve inanırlar.

• bunu erkek kadın ayrımı yapmayalım kadınlarda söylüyor cinsiyet yazmasaydın daha iyi olurdu

• sevdigi kizi kaybetmemek icin ...

• Aslında onların yalan söylemesi sorun değil.Senin herşeye inanman sorun.Söyleye söyleye artık dilimde tüy bitti bilmeden inanmayın diye.

• hayir sevdigime yalan soylemiyorum aksine takmadigim kadina her seyi soyleyebilirim :)

• Neden hep güzel şeyler duymak istiyorsun.

• kendi söylediklerimiz yalana sadece kendinlerimiz inanacağımızı bildiğimiz için yalan söyleriz :) yani kadınların hislerini unuturuz :)

• sebeblerr cokk kaybetmek ıstemıyor ya da kendıne guvenı yokk...

• Sana çok güzelsin falan mı diyor hayırdır

• o.O

• hayır neden..yalan sölemek güzellik konusnda değil kişilik karekter konusunda..

Kızlar Ne Diyor 11

• Erkekler için mi geçerli bu laf yalan söyleyen çok kız var

• Seviyor diyorsun ya karşı tarafın ne kadar sevip sevmediğini bilemezki insan karşı taraf rol yapıyorsa bize göre her şey aynanın yansıdığı şeklindedir.Bir insan gitmeyi seçiyorsa susucaksın yalan söylüyorsa susucaksın.susucaksınki ne hata yaptığını anlasın... ama iş işten geçtiği zaman hiçbir faydası olmaz.

• seni üzmemek için olabilirkavga etmemek için olabilirveyyaaa gerçekten suçludurr yalan söylemezse kötü olucağını bildiği için

• sana yalan soyleyen sana ceksınn :):)

• Öncekileri Göster
    • dogru soyleyen benım dımı :)))

• sen ben miisnn:)

• özgüven eksikliğinden

• Herkes yalan söyler.

• House MD "Everybody lies"
      hastasıyım bu sözün :D

• Öncekileri Göster
    • artıladım seni :D
      dur ben house'un yeni sezonlarını indireyim
      5. sezonun başında kalmıştım :D

• önünde uzuun bir yol var. :D

• Ya gerçekten yalancıdır .Ya gerçek sevdiği kızı üzecektir .Ya da gerçek ayrılma nedeni olcak kadar kötüdür.

• sevgilim yalani hic sevmez, bugune kadar hic bir yalanini gormedim

• Genelleme yapmayalım her erkek bir değil , yalan söyleyeinde kişiliği bozuktur

• yalan soyledıgını bıle bıle tepkısız kalan bır kız arkadasları oldugu ıçın yalan soylemeye devam ederler

• sen söylediğinde ne için söylüyorsun

• Yeterince sevmiyor da olablir. Kızı kaybetmek istemiyorda olabilir. Kız çok baskıcıdır mecbur kalmıştır. yalana bağlı birazda..

Yükleniyor...