Hayat felsefeniz nedir?

merhabalar beyler bayanlar =) Benim hayat felsefem "hayatta kimse benden önemli değil." :D Peki sizin? seviliyorsunuz muuahhh <3:D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• "Hayat sana rağmen değil,seninle birlikte aksın..."

Erkekler Ne Diyor 68

• iç sıç başak geç falan

• hayat devam ediyor...

• Dünya bir gündür o da bugün

• Hayat felsefesini oluşturmak için çok büyük insan olmak lazım.Şudur, budur diye iki kelimeye sığdırıyor ise insan hayat felsefesini Nihat Doğan felsefesine yakındır derim çizgisi.

• bazılarının hayallerini gerçegim yapmak

• asla pes etmek yok ... önce can, sonra canan, ayşe, merve, seda, melis, leyla ...

• birincisi hayatta herşey senden daha önemli :)ikincisi herşey elektrik sinyalinden ibaret :P

• Acıma acınacak hale düşersin :D

• Vazgeçilmez insan yoktur. Ve var olan her şey, yok olmayı hak eder. Bu iki felsefeyi çok benimserim.

• Doğru yaşamak. Kurallara uymak . Biryerden kalktıgında uzaklaştıgında arkandan ne kadar iyi bir adam Maşallah Allah senin gibi evlat versin denilecek kadar ve bunu uygulayacak kadar namuslu iyi biri olmak

• Hayat felsefem bir gun en buyuk balik benim olacak.

• Turkce harflerle apaci kelimeler kurmussun uyruğun neresi afrikami

• geri.d

• Seks, alkol, Rock N Roll .

• gülüşümü kaybetmeden yenilgiyi kabul etmem... :)

• kimseye hakettiğinden fazla değer vermiceksin :) mucKcs cınımm

• Hayat boş ne olursa olsun coş:)))

• ben bir varlık , bir bireyim. mutluluğa ihtiyacım var fazlası ile ve mutlu olabilmek için , başkalarının haklarına tecavüz etmeden herşeyi yapmalıyım , evet kesinlikle yapmalıyım...benim yaşam felsefem bu :)

• eyw hocam...

• Hayat felsefem güven...Arkadaşlar şu soruya el atabilrmisiniz benim için çok önemli bir konu link

• mutlu olmak istiyorsan kimseden bir şey bekleme <3

• Mutlu olmak için yaşa yasamak icin öldür :)

• huzla yaşa genç öl cesedin yakışıklı olsun aşta hızlı yolda yavaş cünkü biz adapazarlıyız arkadaş

• anı yaşa fazla düşünme

• herkes bıseyler yazmıs hangısını dogru olarak alıyorsunız merak ettım dogrusu hayat fellsefe zaman alan bısey bı bunu kabullenın sonrası ıse bekletılerı yok etmeye calısıyorum beklentı 0 mutluluk %100

• `Calisan ve cesaret eden kazanir, elmasi kizarir´ (yada kaybeder ) :-) hayatda kimsede birsey beklemiyeceksin herseyini kendin yapip kendin kazanicaksin ve kimseden yardim istemiyeceksin. anne ve babalar buna dahil.

• muahahaha diye gülmemi olur.Güleceksen kirirkiri ya da hihihi diye gül yakışmıyor sana

• İnsan olmak istediği gibi yaşar ve hayal kurar ...

• umursamaz tavırlar..

• İnsanlarınislam çatısı altında toplamayı dava edinmrk :)

• Düşene sende vur...

• Bu dünyaya yaşamak için geldik.

• Böyle hayatın ta a...

• hacım aynı felsefeyle yasıyoruz. butun ınsanlar bu felsefeyı tasımalı.tam puanı hakettın

• Duygularınıza dikkat edin davranışlarınıza dönüşür...Davranışlarınıza dikkat edinalışkanlıklarınıza dönüşür...Alışkanlıklarınıza dikkat edindeğerlerinize dönüşür...Değerlerinize dikkat edinkarakterinize dönüşür...Karakterinize dikkat edinkaderinize dönüşür... "

• Bu yaştaki felsefen güzel yarın çoluk çocuğun olur komple değişr felsefe melsefe kalmaz tıpkı benim gibi dersinki önce çocuklar iyi olsun ben zaten iyi olurum

• layık oldugun yerdesin

• zaman götü golla g*tü

• Anı Yaşa... !

• akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğine deli ol dünya senin kahrını çeksin

• 'Tüm umutlar bittiği zaman özgürsündür.'

• Haydi dostum,yapabilirsin.! benimki budur :)

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 42

• ağlamak hiçbirşeyi düzeltmez.

• Hayat felsefem şudur :)Hedefe giden yolda çekilen çile kutsaldır ...Hayırlısı

• nefes al.

• Eğer Değerlerini, ''Diğer'' lerinden ayıramıyorsan, ''Meğerl'' erini bir cebine, ''Keşke'' lerini diğer cebine koyacaksın. Her insanın yaşamı, kendine götüren bir yoldur.

• "Kendini bil."

• Mutlu olmak istiyorsan; kininin, hırslarınınn esiri olma...

• her zaman eğlen ve hayattan ne istiyorsan zorda olsa pişmanlık yaşamamak için al

• Ya hep ya hiç.

• Bu benim hayatım,kimsenin aklını istemiyorum.Benim aklım benim hayatıma yeter

• Hayat Felsefem "ANI YAŞA"

• Anı Yaşa - Carpe Diem

• hayattan alabildiğini al ve asla geri verme !benimde hayat felsefem budur :)

• Imkansiz diye birsey yoktur sadece imkansizi basarmak daha zordur. Buna inanmali bence herkes

• uygulayamasamda HAYAT BOŞ EĞLEN ÇOŞ :)

• AĞLARSA ANAM AĞLAR GERİSİ YALAN AĞLAR

• benim kararlarım benim fikirlerim benim doğrularım kime ne :D

• Don't worry be happy and fuck the every think :D

• güven ver ama güvenme;)

• Olduğu kadar, olmadığı kader:) böyle düşünmek insanı rahatlatıyor

• sex drugs and rock n roll !

• Kimin ne söylediğini çokta önemsemeden kendi bildiklerim doğrultusunda yaşarım, konuşulanlara da kulağımı tıkar, hiç umursamam

• bencil olmak kötü bişey ama yaşamak için kural böyledir kendini düşünceksin abi :D

• yok yere kalbimi kırdırmayacağım ve kalbimi aşka kapadım:)

• Ne yapmaktan mutluluk duyuyorsan hayatın boyunca onu yap.

• herzaman denilenin tersini yaparım

• Sen mutsuzsan, kimseyi mutlu edemezsin..

• kendini mutlu edemeyen başkasını da mutlu edemez. önce kendini sonra başkalarını düşün.

• Sevdiklerimle varım ..Kimseyi kırmamaya karsılık olarak da kırılmamaya bakıyorum .

• Allah'a inanan hiç bi'şey kaybetmez.

• benim hayat felsefem '' Hayallerim bir gemi olup batarken bana çaresiz bir şekilde izlemek düştü '' bunada şükür

• ''Bohem''<<<<3<<<<.

• hangi düz kamil eksiledi?

• yemek buldun mu ye dayak buldun mu kaç

• faydalı olmak

• insanlara faydalı olup, baki olabilecek işler yapabilmek...

• Hayat Üzülmek İçin Çok Kısa... Üzmemeye ve üzülmemeye özen gösterirm :) Muahhh da sana :*

• ye iç sıç uyu

• Allah büyük :))

• Ulaşılamayan dalda ulaşılamayan meyve olacağım :)

• Dünü unutma, bugünü yasa, yarini planla.

• Daha Fazla
Yükleniyor...