Merve ismi size neyi çağrıştırıyor? yoruma gelin :)) ?

Gizli Üye
Eveeet... Merve deyince aklınıza nasıl bir karakter geliyor nası görünüşlü insanlar geliyor anlatın bakalım... :)))
Valla adı merve olupda sesssiz sakin olanını görmedim genelde cadı oluyolar bende dahil :)
Görünüş olarakda birbirlerine yakın oluyo genelde merveler dikkat ettninzmi bilmiyorum...
Deli dolu eğlenmeyi ve gülmeyi seven tipler oluyolar... genelde güler yüzlü oluyollar..
Gerçi bazılarıda çok soğuk nevalede olabiliyo.
Ve bazı merveler bencil olabiliyorlar...
Bide genelde merveler arkadaşlarının dertlerini dinleyip yol gösterici oluyolar ve yalnız oluyolar kendileri...
Bazı mervelerde çok cıvık hergün sevgili değiştiren tipler oluyo :)
Ve genelde alımlı çekici cazibeli sıcak kanlı oluyolar ben itici merve görmedim şuana kadar...
Türkiyede çok fazla merve var genelde soy isimleriyle telefona kaydedilir merveler karışmaması için mesela büşralarda öyledir... benimz gözlemlerim böyle :)

Falan filan siz ne düşünüyorsunuz baylar bayanlar... :)
Merve ismi size neyi çağrıştırıyor? yoruma gelin :)) ?