"Bir kadının içindeki masum meleği erkek keşfeder ama..." Siz ne diyorsunuz ?

"Bir kadının içindeki masum meleği erkek keşfeder; ama o meleğin tüm masumluğunu da yok edecek olan yine erkektir".

?'

Bu böyle midir değil midir buyrun :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kızlar birşy yapmıyor yani?

Masum bir erkegin kanına girmiyor mu demek oluyor bu?

Ya da masum birini kandırıp sonra terketmiyor mu demek ?

insan olarak düşünelim daha iyi bir yaklaşım olur

Erkekler Ne Diyor 11

• sonra onun seytan oldugunu da kesfeder.

• Kadın izin vermedikten sonra pek mümkün değildir .

• mamafih şöyle de olabilir bu soru;

"Bir erkeğin içindeki masum meleği kadın keşfeder; ama o meleğin tüm masumluğunu da yok edecek olan yine kadındır"

aslında bu daha bi güzel oldu..

• bence daha güzel oldu.

• değiştirme şimdi ..

• ee erkeğin içinde şeytanmı var:)erkeğin içindeki masum meleği bitirende bayanlar...

• Doğru söze ne hacet ..

• Meleğin tüm masumluğunu kaybetme olgusu çok masum durmuş.Biz şuna meleğin şeytana dönüşmesi desek?

• Kadınlardır bence,taktisyenlik yaparak çeşitli maskelere bürünüp bütün masumiyeti mahfeder kadınlar.Erkek kadın böyle olduğu için oda taktisyen takılır.

• Bir kadının ruhunun derinliklerine saklanmış çocukluk ruhunu özel bir erkek bulur açığa çıkarır..

O ruh çıkar çıkmaz karşında gördüğü erkeğe aşık olmaya başlar.

Ama aşık olmak ile aşk , farklı kavramlardır.

Eğer ; o çocuk , o bebek alması gereken ilgiyi , sevgiyi , şefkati alamazsa temeli sarsılır.Ruhunda derin yaralar açılır.Ve onu saklandığı yerden çıkaran adama nefret beslemeye başlar içten içe...bilerek ya da farkında olmadan.

:)

• değildir

• Malesef katılmıyorum. Masumlugun yok edilme kısmına. Meleği keşfederiz ama şeytanı göremiyoruz bazen !

• aynen öledir..ama bir erkeğin saflıgını da bir bayan yok edebilir anca doğru mudur değil midir..seytana pabucunu ters giydiren kötü bayanlar erkeği napar düşünmek bile istemiyorum :)

• :) bayanlara boynumuz kıldan ince :D

• haklısın :)

Kızlar Ne Diyor 6

• ayneeennn öleee o meleği şeytana da azraile de veyaaa iyi bir melek olarak kalması da erkeğin elindedirrr

• Böyledir böyle...

• kesinlkle :)

• Böyledir .

• krsinlikle katılıyorum :)

• kadinin icinde bir melek, bir seytan, bir cadi vardir 3

bir de kendi kisilikleri vardir 4

bir de mahalle baskisinin olusturdugu kisilik vardir 5

toplam olarak 5er 5er geziyoruz durum ne gerektiriyorsa icimizden o kisiligi cikariyoruz.

• güzel cevap artıladım... :)

Yükleniyor...