• Sor
  • Bence

"Bir kadının içindeki masum meleği erkek keşfeder ama..." Siz ne diyorsunuz ?

"Bir kadının içindeki masum meleği erkek keşfeder; ama o meleğin tüm masumluğunu da yok edecek olan yine erkektir". ?' Bu böyle midir değil midir... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Kızlar birşy yapmıyor yani?Masum bir erkegin kanına girmiyor mu demek oluyor bu?Ya da masum birini kandırıp sonra terketmiyor mu demek ?insan olarak düşünelim daha iyi bir yaklaşım olur

Erkekler Ne Diyor 12

• Kadın izin vermedikten sonra pek mümkün değildir .

• sonra onun seytan oldugunu da kesfeder.

• Doğru söze ne hacet ..

• Malesef katılmıyorum. Masumlugun yok edilme kısmına. Meleği keşfederiz ama şeytanı göremiyoruz bazen !

• değildir

• mamafih şöyle de olabilir bu soru;"Bir erkeğin içindeki masum meleği kadın keşfeder; ama o meleğin tüm masumluğunu da yok edecek olan yine kadındır"aslında bu daha bi güzel oldu..

• değiştirme şimdi ..

• bence daha güzel oldu.

• ee erkeğin içinde şeytanmı var:)erkeğin içindeki masum meleği bitirende bayanlar...

• Meleğin tüm masumluğunu kaybetme olgusu çok masum durmuş.Biz şuna meleğin şeytana dönüşmesi desek?

• Kadınlardır bence,taktisyenlik yaparak çeşitli maskelere bürünüp bütün masumiyeti mahfeder kadınlar.Erkek kadın böyle olduğu için oda taktisyen takılır.

• Bir kadının ruhunun derinliklerine saklanmış çocukluk ruhunu özel bir erkek bulur açığa çıkarır..O ruh çıkar çıkmaz karşında gördüğü erkeğe aşık olmaya başlar.Ama aşık olmak ile aşk , farklı kavramlardır.Eğer ; o çocuk , o bebek alması gereken ilgiyi , sevgiyi , şefkati alamazsa temeli sarsılır.Ruhunda derin yaralar açılır.Ve onu saklandığı yerden çıkaran adama nefret beslemeye başlar içten içe...bilerek ya da farkında olmadan.:)

• aynen öledir..ama bir erkeğin saflıgını da bir bayan yok edebilir anca doğru mudur değil midir..seytana pabucunu ters giydiren kötü bayanlar erkeği napar düşünmek bile istemiyorum :)

• haklısın :)

• :) bayanlara boynumuz kıldan ince :D

Kızlar Ne Diyor 6

• ayneeennn öleee o meleği şeytana da azraile de veyaaa iyi bir melek olarak kalması da erkeğin elindedirrr

• Böyledir .

• Böyledir böyle...

• kesinlkle :)

• krsinlikle katılıyorum :)

• kadinin icinde bir melek, bir seytan, bir cadi vardir 3bir de kendi kisilikleri vardir 4bir de mahalle baskisinin olusturdugu kisilik vardir 5toplam olarak 5er 5er geziyoruz durum ne gerektiriyorsa icimizden o kisiligi cikariyoruz.

• güzel cevap artıladım... :)

Yükleniyor...