Karısını sevmeyen erkek?

Gizli Üye
Merhaba arkaaşlar. Ilgisiz karısını sevmeyen adam karısına nasil davranir? Yani eşimin ilgisiz oldugunu dusunuyorum herkes abartiyorsun diyor. Sorum ozellikle erkeklere..
Mesela en son ne zaman gelip beni kendiliginden optugunu hatirlamiyorum. Veya bir iltifat. Bisy konusurkenn gecistiriyor deli oluyorum. Amaa alosverise goturur hemen hemen 2 gunde bir disarda yemek yiyoruz degisik yerleri geziyoruz. Bunlar kafami karistiyor. Zaten 2 cocukla rvdeyim. Bu arada gorsellik cinsel iliski mukemmel denilecek kadar. Ilgim alakam cook ona karsi cinsellikte birtek iyiyiz. Neden boyle davraniyordur veya ben nasil davranmaliyim biraz benimle ilgilenmesi icin. Cok bjnaliyirum lutfen cevap bekliyorum

Karısını sevmeyen erkek?