Dudaklarım çok fazla ince (fotoğraf içermez) kendimi hep çirkin hissettim bu yüzden 😔?

Gizli Üye
Ne annem dolgun dudaklara sahip ne de babam. Bu yüzden benim dudaklarım da ince tabii :( annemin ikiz kardeşinin yani teyzemin dudakları dolgun ve kuzenimin de öyle.. Kendimi çok şanssız ve kötü hissediyorum bu yüzden yıllardır.

Erkeklerin dolgun dudak sevdiğini hepimiz biliyoruz. Ve benim gerçekten 0 dudak :/ dalga geçenler oluyo senin dudağın yok ki diyenler oluyo. Kızlar ruj alıp sürüyo ben ruj beğensem bile sürecek bir dudağım yok. Alt dudak çok çok az var üst dudak sıfır.

Şimdi düşünüyorum da ilerde sevgilim olsa (daha olmadı hiç) hep düşünürüm benim dudaklarımı beğenmiyo dolgun dudaklı kızlara bakıyodur kesin diye :/

Botoks falan da günah şimdi ben napayım? Psikolojimi bozmaya başladı bu durum artık, başka nasıl dolgunlaştırabilirim ki? :(
Güncellemeler
+1 yıl
Dudaklarım aynı Kylie'nin eski dudakları gibi işte 😭
i3.mirror.co.uk/.../Kylie-Jenner.jpg
Dudaklarım çok fazla ince (fotoğraf içermez) kendimi hep çirkin hissettim bu yüzden 😔?