Kızlar asosyal erkekler hakkında ne düşünür?

Evet, çok kesin bir çizgi değil sosyallik-asosyallik ama genel anlamda gittiği yerde hemen ortama akamayan, kasılan, ortamın bir parçası olamayan... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Sen genel olarak soruyorsun belki ama ben önce özel durumdan bahsedeyim sonra da genel duruma girerim..

Valla bu durum senin sevdiğin kıza bağlı, yani sevgiline.. Eğer sevgilin, sosyal bir kişiyse, o seni asosyallikten kurtarabilir.. Kendi çevresi ile tanışmanı sağlar, girdiği ortamlara götür ve senin oralarda arkadaşık kurman için yardımcı olabilir.. Zamanla da, orlara alışırsın ve tanıştığın kişilerle arkadaşlığa devam edersin..

Dediğim gibi, kızın senin üzerinde çok durması lazım.. Senin bu sıkılgan tavrını atmana yardım etmesi gerekir.. Bunun için de bir birinizi çok çok sevmeniz lazım.. Yoksa kızlar bu kadar uğraş vermeyebilir..

Genel anlamda bir cevap vermek gerekirse, benim fikrim; Asosyal erkeklerden hoşlanan kızlara da rastlamak mümkün.. Kendileri de çok sosyal olmayan tipler, diğer sosyal olan erkekler tarafından biraz dışlandıklarından, onlar da kendileri gibi erkeklere çok ilgi gösterirler.. Çünkü, hiç kimse yalnız başına kalmaktan hoşlanmaz..