Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Kızlar hayatta en çok neye sinir olur?

Kızları en çok sinirlendiren konular nedir? Neden sinirlenirler nasıl tepki gösterirler?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• aldatıldığımda-yalan söylendiğinde-çoookk ilgisiz bırakıldığımda-monotonluktan-erkek arkadaşının arkdaşlarıyla yaptığı futbol muhabbetinden.yemek yaptığımda o yemeğin her zamanki gibi olmaması kötü olmasından(bana göre kötü yani)-fikirlerime danışılmaması-arkamdan iş çevrilmesi-saygısızlık-yanımda küfürlü konuşması-erkeklerin attığı saçma sapan laflar-kardeşimin her isteğinin yapılması(yanlış anlaşılmasın kıskanmıyorum sadece her isteğinin yapılarak şımartıldığını ve bunun ilerde kötü sonuçlar doğuracağını düşünüyorum)-insanların kırıp kırılmayacağını düşünmeyerek umarsızca dalga geçilmesi ve özür dilenmemesi-laf dalaşını karşı tarafın kazanma ihtimali

0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Fikirlerinin önemsenmemesinden, kısacası bir an gelip "adam yerine konmamakt" an.

0|1
  • aldatılmaktan nefret edıyorum...ogrenıncede sonu hıc ıyı olmuyor...

0|0
  • Aldatıldığımda sinirlenirim bir de yaptığım temizlik ve düzen umursanmadan ortalığın kirletilmesini hazmedemem...

0|1
  • başkalarının yanında tartışmaya ve bakımsızlığa

0|1
  • O anki halime bağlı bi durum. Bazen hiç sinir olmıcagım şeylere o an sinir olabilirim :) Aldatılmak, yalan söylenmesi vs. hariç..

0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• ne diyeceksin ki!hatunlar iste,anlayan beri gelsin :))

0|0
  • kızların neye sinir olcağı belli olmaz aniden bişeye sinirlenebilir

0|0
  • Kızlar iki şeye sinir olur...Bir rahat tavırlara İki yatakda eksik kalmamıza..Başkada birşeye sinir olmazlar takmazlar sadece konuşurlar konuşurlar konuşurlar ve konuşurlarrrrrr :)

0|1
  • Hoşlandığı erkeğin umursamaması..

0|0
  • kilo almışsın diyebilirsin :)

0|0
  • Sevgilisinden umduğunu bulamamaktan , Aldatılmaktan , Çoğu şeylerden

0|0
Yükleniyor...