Kızlar hayatta en çok neye sinir olur?

Kızları en çok sinirlendiren konular nedir? Neden sinirlenirler nasıl tepki gösterirler?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• aldatıldığımda-yalan söylendiğinde-çoookk ilgisiz bırakıldığımda-monotonluktan-erkek arkadaşının arkdaşlarıyla yaptığı futbol muhabbetinden.yemek yaptığımda o yemeğin her zamanki gibi olmaması kötü olmasından(bana göre kötü yani)-fikirlerime danışılmaması-arkamdan iş çevrilmesi-saygısızlık-yanımda küfürlü konuşması-erkeklerin attığı saçma sapan laflar-kardeşimin her isteğinin yapılması(yanlış anlaşılmasın kıskanmıyorum sadece her isteğinin yapılarak şımartıldığını ve bunun ilerde kötü sonuçlar doğuracağını düşünüyorum)-insanların kırıp kırılmayacağını düşünmeyerek umarsızca dalga geçilmesi ve özür dilenmemesi-laf dalaşını karşı tarafın kazanma ihtimali

Kızlar Ne Diyor 5

• Fikirlerinin önemsenmemesinden, kısacası bir an gelip "adam yerine konmamakt" an.

• başkalarının yanında tartışmaya ve bakımsızlığa

• aldatılmaktan nefret edıyorum...ogrenıncede sonu hıc ıyı olmuyor...

• Aldatıldığımda sinirlenirim bir de yaptığım temizlik ve düzen umursanmadan ortalığın kirletilmesini hazmedemem...

• O anki halime bağlı bi durum. Bazen hiç sinir olmıcagım şeylere o an sinir olabilirim :) Aldatılmak, yalan söylenmesi vs. hariç..

Erkekler Ne Diyor 6

• kızların neye sinir olcağı belli olmaz aniden bişeye sinirlenebilir

• kilo almışsın diyebilirsin :)

• Sevgilisinden umduğunu bulamamaktan , Aldatılmaktan , Çoğu şeylerden

• ne diyeceksin ki!hatunlar iste,anlayan beri gelsin :))

• Kızlar iki şeye sinir olur...Bir rahat tavırlara İki yatakda eksik kalmamıza..Başkada birşeye sinir olmazlar takmazlar sadece konuşurlar konuşurlar konuşurlar ve konuşurlarrrrrr :)

• Hoşlandığı erkeğin umursamaması..

Yükleniyor...