Koç burcu erkeği ile boğa kadını anlaşabilir mi?

Koç burcu erkeği ile boğa kadını anlaşabilir mi? koç burcu erkeği ile boğa kadını anlaşabilir mi ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 7

• Valla bilmiyorum, burcların etkisi ne kadar,ona bile inanmıyorum ama, bende boğa burcuyum işte güzel burc

• yav bırakın burçları bu kafayla hiç anlaşamazsınız eli ayağı düzgün birini bul kendine seve seve her şey paylaşılır böyle saçma şeylere kafan takma bunalıma girersin

• anlaşamaz, tecrübeyle sabittir :)

• Burçlara fazla takılma bence ben hiç umursamam

• Anlaşır.

• koç burca sahip olan erkekler melek gibidir. Huysuz değildir. Uysaldır. Hiç sinirlenmez. Sabırlıdır, aceleci değildir. Sevdiğine bağlıdır. Koç erkekler bir numara bir :)) :)) onun için her burçla anlaşır koç erkekleri sorun etme :)) :))

• yalancının önde gidenidir bence :)

• aaa ne alakası var şizofrenik gene bak nickine uygun yorum yaptın hee :))

• playmaker moral buldum sayende:)

Kızlar Ne Diyor 7

• Koç ve Boğa burçlarının ilişkisi çok uyumlu değildir. Koç burcu hareketli, girişken, hevesli , aklına koyduğunu o an yapmak isteyen, bağımsız bir kişiliğe sahiptir. erkeği ise sakin, güvene önem veren, tutucu ve iradeli bir tiptir. Boğa, adımlarını düşünerek atar ve kararlıdır. Koç ise ani çıkışlarıyla dikkati çeker. Bir süre sonra Koç burcunun bu tavrı Boğa'nın sabrını taşırabilir. Aynı şeklilde Boğa'nın tutumundan bir süre sonra sıkılabilir. Seksüel anlamda her ikisi de aktif olmakla beraber her iki tarafın da kişiliğinden taviz vermesi gerekir. Zamanla bu durum tarafları yıpratacağından ilişki fazla uzun ömürlü olmaz. link

• Anlaşamaz link

• çılgın bi ikili olur. beraber çok eğlenir, zevkleri uyar, ruhsal olarak uyumları şahanedir. ama kanka olarak iyidirler. sevgili olması zor bunların.imza: tecrübe

• Burçları bırak bir kadınla erkeğin anlaşması çok zor.

• takılmayın artık su burçlara ya

• Rezzan Kiraz Hanim'a sormak lazim.

• resmin çok güzelmiş

• Övünmek gibi olmasin ama öyledir.

• bence düşüncelerin gayet kontürpiyer ve müteşebbiyet sınırları dışında. Akli tarzında olduğu gibi fiziki tarzınıda profil resmindeki yaratıkla benzeştirebilirsen ne mutlu sana

• hayatınızı burçlara göre mi yaşıyosunuz anlamıyorum ki.

Yükleniyor...