Yere bakan yürek yakan nedir?

Nasıl bir tip bu saman altından su yürüten gibi bişey mi?:D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Asıl anlamı hiç uğraşmamasına rağmen birçok kişiyi kendiine aşık eden demek. Ama bizde saman altından su yürüten manasında kullanılıyor.

• ooo famee :)

• aaa evet hiç böyle düşünmemiştim:) evet daha cok öyle gibi

Erkekler Ne Diyor 18

• yere bakan yürek yakan aslında karşı cinsle ilgilenmeyen kendi işinden başka kimsenin işine burnunu sokmayan kişilerdir.yani karşı cinsi hiçbir çaba harcamadan etkileyen kişilere denir :)

• Ne masum çocuk adın ne diye arkadaşlarına sorduğun ve ertesi gün kendini onunla ayni yatakta bulduğun erkek, Aşkım yaa öyle mi öpülur dur sana göstereyim dediğin ve yatakta seni pozisyondan pozisyona sokan kadındır. Bilmem anlatabildim mi :) :)

• Loquace o

• sensin o alttakinin üstüne atıyosun:D

• hahah Bebe yaa :)))))

• Benim o

• gizemli olan daha çok merak uyandırır ama suyunu cıkarmamak kaydıyla:D

• niye böyle olmuyo mu taktiğim işlemiyo mu :(

• yok biz asrtroumla uzağa uçucaz hava bize bin basıyo uçuşa hazırız yaz planları yapıyoruz:)))

• Öncekileri Göster
  • Saf temiz gibi gorunen gizli gizli her halti yer demekk:)

• olmazki ölyee basıcam ama olmaz:))

• iki artının birisini ben verdim uyuzz:)

• ayy aman ben senden önce vermiştim :))

• adamın gözüne birkere delici bir bakış fırlatan ve sonrasında karşısındaki kişi tekrar baksın diye bekleyip yüregi yanarken yere bakan kişiye yere bakan yürek denir...haaa adama baktıktan sonra havaya bakarsa havaya bakan yürek yakan denir... ama sakın ha sakın adama baktıktan sonra trene bakma)))))))

• '' benaslındayokum '' üşüdün mü ? sobayı yakmamı istermisin ?

• Yakmadan bakarız ozaman sıkıntı var mı ?

• soba mevsimi geçti:D

• da sobayı yakarım sorun yok

• Öncekileri Göster
  • görüntüsü yakışıklı mahçup delikanlı.utangaç çekingen gibi görünür ama insanın kalbine dokunmasını da bilen çapkın kişidir

• genelde sesiz yakısıklı erkekler ıcın soylenır.

• görünüşte yapamaz dediğimiz seyleri çok rahat yapabıldıgını anladığımızda söleriz :D

• adamın birini düşün herkez ona hasta ama o hiçbirine pas vermiyo gibi olabilir yani gözler onda o kimseye bakmıyor gibi şuan sallıyorum bişiler ama mantıklı yani :D

• çaktırmadan götüren derler buna

• Gergedan.

• :)

• pkiozaman:D

• SusChmuScham.

• Öncekileri Göster
  • sezercik moduyla ortamlardan hatun kaldırmaya yönelik bir tavır benimsemiş insan stratejisi diyebiliriz.

• efendi sessiz kendi halinde gözüken ama özünde pij olana denir.

• eh benzer... orjinalinden daha masum görünen gibi

• sen aslında yoksun oyle bısıde yok :) bak benım o bende yokum

• evet dediğin doğru

Kızlar Ne Diyor 8

• sinsi cadaloz demek

• Cogu insan gozleriyle konusur ama yere bakan yurek yakanlarda yere bakip yuregini yakarlar

• utancından yere bakan bir tipin aslında çapkın, deli fişek ve sevilen biri olması. dediğin gibi değil ama yere bakan çocuk iyi niyetinden saman altı iş çeviren kötü niyetli

• Aynen o dediğinden :D Karda yürüyüp izini bellii etmeyen de olaiblir :D

• Türkçesi ayni zamanda saman altından şu yürütendir :).Mahsum görünür ama gizliden dumenler döndürebilir.

• hayır değil bence :)yere bakan yürek yakan yani güzel alımlı sevimli dir,işte o yere bakan yürek yakandır:)saman altından su yürüten başka bişey he ama numaradan böyle davranan olursa o zman aynı kapıya çıkar:)

• Tamam:D

• Cok havali ^_^ bari bir kerecik ucaydik hdnfg

• :D hahah böcümm :) uç bize :)

• Öncekileri Göster
  • Aslinda agac yas iken egilir.

• :))

• :)))çaktırma uçtuk diye hava atıcaz:)))

• aynen astrom yaa:))
      havalı bir kelime zaten bizim gibi meslektaş yoktur ondan dikkat çekiyoruz:)))

• Öncekileri Göster
  • U_U yere bakıyor sürekli

Yükleniyor...