• Sor
  • Bence

Yere bakan yürek yakan nedir?

Nasıl bir tip bu saman altından su yürüten gibi bişey mi?:D

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Asıl anlamı hiç uğraşmamasına rağmen birçok kişiyi kendiine aşık eden demek. Ama bizde saman altından su yürüten manasında kullanılıyor.

• aaa evet hiç böyle düşünmemiştim:) evet daha cok öyle gibi

• ooo famee :)

Erkekler Ne Diyor 18

• Loquace o

• hahah Bebe yaa :)))))

• sensin o alttakinin üstüne atıyosun:D

• sezercik moduyla ortamlardan hatun kaldırmaya yönelik bir tavır benimsemiş insan stratejisi diyebiliriz.

• '' benaslındayokum '' üşüdün mü ? sobayı yakmamı istermisin ?

• soba yakabiliyo musun?

• Öncekileri Göster
    • soba mevsimi geçti:D

• Yakmadan bakarız ozaman sıkıntı var mı ?

• görünüşte yapamaz dediğimiz seyleri çok rahat yapabıldıgını anladığımızda söleriz :D

• adamın gözüne birkere delici bir bakış fırlatan ve sonrasında karşısındaki kişi tekrar baksın diye bekleyip yüregi yanarken yere bakan kişiye yere bakan yürek denir...haaa adama baktıktan sonra havaya bakarsa havaya bakan yürek yakan denir... ama sakın ha sakın adama baktıktan sonra trene bakma)))))))

• yere bakan yürek yakan aslında karşı cinsle ilgilenmeyen kendi işinden başka kimsenin işine burnunu sokmayan kişilerdir.yani karşı cinsi hiçbir çaba harcamadan etkileyen kişilere denir :)

• genelde sesiz yakısıklı erkekler ıcın soylenır.

• Ne masum çocuk adın ne diye arkadaşlarına sorduğun ve ertesi gün kendini onunla ayni yatakta bulduğun erkek, Aşkım yaa öyle mi öpülur dur sana göstereyim dediğin ve yatakta seni pozisyondan pozisyona sokan kadındır. Bilmem anlatabildim mi :) :)

• Benim o

• nemi var astromla uzay aşkı yaşıyoruz:))

• Öncekileri Göster
    • niye böyle olmuyo mu taktiğim işlemiyo mu :(

• gizemli olan daha çok merak uyandırır ama suyunu cıkarmamak kaydıyla:D

• Saf temiz gibi gorunen gizli gizli her halti yer demekk:)

• ayy aman ben senden önce vermiştim :))

• iki artının birisini ben verdim uyuzz:)

• olmazki ölyee basıcam ama olmaz:))

• görüntüsü yakışıklı mahçup delikanlı.utangaç çekingen gibi görünür ama insanın kalbine dokunmasını da bilen çapkın kişidir

• çaktırmadan götüren derler buna

• Gergedan.

• enterasan.

• Öncekileri Göster
    • pkiozaman:D

• :)

• efendi sessiz kendi halinde gözüken ama özünde pij olana denir.

• eh benzer... orjinalinden daha masum görünen gibi

• sen aslında yoksun oyle bısıde yok :) bak benım o bende yokum

• evet dediğin doğru

• adamın birini düşün herkez ona hasta ama o hiçbirine pas vermiyo gibi olabilir yani gözler onda o kimseye bakmıyor gibi şuan sallıyorum bişiler ama mantıklı yani :D

Kızlar Ne Diyor 8

• Türkçesi ayni zamanda saman altından şu yürütendir :).Mahsum görünür ama gizliden dumenler döndürebilir.

• hayır değil bence :)yere bakan yürek yakan yani güzel alımlı sevimli dir,işte o yere bakan yürek yakandır:)saman altından su yürüten başka bişey he ama numaradan böyle davranan olursa o zman aynı kapıya çıkar:)

• numaradan yere bakan :D:D:DD

• Öncekileri Göster
    • Cok havali ^_^ bari bir kerecik ucaydik hdnfg

• Tamam:D

• Aynen o dediğinden :D Karda yürüyüp izini bellii etmeyen de olaiblir :D

• utancından yere bakan bir tipin aslında çapkın, deli fişek ve sevilen biri olması. dediğin gibi değil ama yere bakan çocuk iyi niyetinden saman altı iş çeviren kötü niyetli

• sinsi cadaloz demek

• Aslinda agac yas iken egilir.

• astrom selamlar
      bu arada iki tane çakmam çıktı astronu karıştırm olurmu:)

• Öncekileri Göster
    • :)))çaktırma uçtuk diye hava atıcaz:)))

• :))

• U_U yere bakıyor sürekli

• Cogu insan gozleriyle konusur ama yere bakan yurek yakanlarda yere bakip yuregini yakarlar

Yükleniyor...