• Sor
  • Bence

Ağlamak istiyorum ağlamak için ne yapılır?

Arkadaşlar ağlamak istediğiniz zaman ne yaparsınız? en kolay ağlama yöntemi nedir? Ağlamak için ne yapılır?

En İyi Görüş

• gözlerini kapat sonra bir telefon çalsın hayalinde arayan polis babana diyorki tc den bakıyo siz b şahsın babasımısınız evet diyo ve polis diyo başınız sağolsun baban kalbini tutarak yere çöküyo ağzında tek kelime kızım diye annen hemen anlıyo durumu bir feryat bir figan gelde ağlama link bunu dinle ve oku

Erkekler Ne Diyor 28

• Eğer beni bişey cok fena bunalttıysa sıkmam kendimi ağlarım

• duygusal bir film izle bence :)

• hiçbir kadının bir damla göz yaşı akmaya değmez, bir de Fenerbahçeli'yse asla ağlamamalıdır o kadın...

• aşık ol sonrada gitmesine izin ver :(

• Aşrı aşrı meemleketee kız vermesinleeeeeeeeerr, annesinin birtanesiniiii hor görmesiiinleeerrr, uçan da kuşlaraa maalum olsuuun ben annemi özleediimmm, hem annemii, hem babamı, ben köyümü özleediim :(((( ühü ühü ühü, ağladın mı ? :DDDD

• Hacettepe tıp okuyorum demişsin profilinde senin daha iyi bilmen lazım nasıl ağlanacağını :)

• okuyorum ama daha bitrmedik canım

• Olsun en azından baya bir şey öğretmeleri lazım . Duygusal olmayan bir ağlama istiyorsan soğan doğra . Duygulu ağlamak istiyorsan geçmişindeki kötü olayları düşün(bu biraz karamsar hale sokabilir) ya da romantik fimler izle .

• güzel bir aşk filmi izlenir sonra salya sumuk aglanır

• sen nasıl birşeysin niye aglamak istiyorsun boşlukta mısın bana hep derlerdi erkekler aglamaz diye ama ben aglamıştım dedem vefat ettiginde

• biz sizin gibi değiliz

• öldüğünü düşün...bak sonra kendini nasıl önemli hissedeceksin ve senin ardından sanki milyonlar ağlıyor gibi bir fikre kapılacaksın e haliyle "vay anasını benim gibi önemli biri nasıl öldü keşke az daha yaşasaydı"diye düşünüp ince gözyaşları ve ardında ühüüüü ile başlayan senkronize bir senfoninin içinde bulacaksın kendini:DDD

• ağlamak vücudun verdiği en son tepkidir. Ondan da bir adım sonrası ? Geçmişler ola.

• burnuna yumruk at

• soğan tut gözlerine

• one cup two girls izle

• benim kafamı san vereyim, bu adam zaten neden hala yaşıyo dersin

• allah mucizesi derim

• mucize mi ısdırap mı bilmiyorum.ceheneme atmamak için burda çektiriyo olabilir. ona da mucize demem..

• ağlamak yerine gülmeyi tercih et insanlara gülmek daha çok yakışıyor...

• duygusal bir kızsın .ağlamak içinizden geliyor ise ağlayın tutmayın kendinizi .sizi üzen kişiyi düşünün .neden bu duruma geldiniz ve o nun için bu kadar üzülüyorsun .bahsettiğiniz o kişi hakkında ne düşünürsun .

• soğan doğra

• kemal sunal filmlerinden aç ve izle...

• ne için ağlamak istiyorsun sıkıntılardan aşktan dertten mutluluktan çeşit çok ağlamak için sebeb müziğini aç ağla açılırsın ama fazla kafana takma bunalma

• sevdiğim kişi neler çektiğimi anlasın diye,

• Öncekileri Göster
    • oda beni seviyor ama o beni yanlış anladı

• ağlamakla veya senin kötü olmanla bu iş düzelmez dostum neden yanlış anladıysa konuşacaksın yine devam ediyorsa mesafe koyacaksın seviyorsa zaten doğruyu anlar sevmiyorsa ağzınla kuş tutsan ağlasan ne yapsan boştur. ama seviyorsa affeder zaten kendini üzme ağlamada sadece zamana bırak pozitif düşün

• cinsel ilişki sırasında ağladığını söyleyen kız vardı az önce.

• Ağlamak istiyorum sayın seyirciler ve galatasaray yarı finalde ağlamak istiyorum..İstanbulda yazdan kalma bir sonbahar akşamında galatasaray yarı finalde..

• Gözünü açık tutSoğan kokla

• Yatağın altına gir ve aşıksan sevdiğini düşün, mutluysan mutluluğunu düşün günahkarsan günahını o zaman görürsün göz yaşlarını

• Sana her fenerli kız dediğimde aklında bir soru işareti kaldı dimi bu sefer demicem :)

• deme çünkü herkesin bir adı var

• soğan doğra --

• vicdan lazım ağlamak için

• dizlerini karına çek ve cehennemi düşün

Kızlar Ne Diyor 6

• özel bşy yapmaya gerek yok bazen insan gözünden yaş gelmeden de ağlayabilir

• Küçük ayak parmağını sertçe bir yere vur

• şimdi senin bu sorduğun soru normal bir şeymi allah aşkına biri desin bana ya.

• annenın babanın ya da cok sevdıgın bırının öldüğünü dusun

• nasıl ağlanır dedi nasıl ölünür demedi :)

• bende ölsün demıyorum salak öldüğünü dusunsün etkılenıp aglasın mal mal konusuyosun

• doğru sölüo pikaço mal mal konuşma anneannemi düşünebilirim

• ağlamak isteme gibi bir durum olmazki.Canı sıkılınca üzülünce ağlar insan.

• Bunalım takıl link

Yükleniyor...