Aynı anda bir çok kızla çıkan erkeklere tav oluyorum diyen var mı?

Yahu adam gibi birine aşık ol ne bu çok eşlilik maceran diyen var mı ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bence 3-4 kız bir arada idare etmek oyun oynamak gibi bişi .. ilgi görmekten zevk olan dalkavuklar yapar bunu anca.. ilgi fakiri olan insanlar kolay kaçmak istiosa bu yola başvura bilir..ben tek eşlilikten yanayım öyle gördüm çünkü ki aile kurmak içinde bu şart nede olsa artık kuma sistemi işlemiyor :D Hem var mıdır 3-4 cadalozla uğraşmaktansa(zaten kız melekse 3-4 kişinin arasına girmez yazık dimi :D) tek bi meleğe aşık olmaktan güzeli :D

Kızlar Ne Diyor 4

• ben pek sokmuyorum hayatıma o insanları..sırtlarını da sıvazlamıyorum..aksine tavır alırım..bir gün yaptıklarının hata olduğunu anlarlar diye umud ediyorum..

• Tav olmam niye olayım hoşlanmışsam da uzak dururum bile bile ateşe atmam kendimi

• diosun ...bence bişilerr olabilir onu düzeltebilirsin belki :D

• yok düzelmez öyle insanlar abicim bir tanesini tanıyorum evlendi yine düzelemedi.

• Insan tek esli olmali isterse birgun cikip ayrilsin ama serefli olsun

• çok eşliliği tavsiye edecek biri çıkacak mı merak ettim

• ilginç.. ama soruyu soran kişi maceradan bahsediyor buna da linkin var mı =)

• olmazmı :) sen ver dostum ben vermiyorum :))

Erkekler Ne Diyor 5

• Gider büyüksün derim tebrik ederim...Ben daha 1'iyle zor başa çıkıyorum

• Tav oluyorum olcak sorudaki o ta :D

• eyvallah hackennn

• Helal olsun derim buda bir yetenek :)

• 2 Kankiyle çıktım.Birinin haberi vardı diğerinin yoktu.Ama haberi olan çok kıskanıyodu

• bir ara kızın birine çok sinirlenmiştim.bundan sonra önüme çıkan kız yandı dedim kendi kendime. aynı anda 4 kızı birden idare etmeye başladım.zaman olsa 14 e bile çıkarırdım, o kadar canım yanmıştı ya. sonra baktım olacak gibi değil, yetişemiyorum. 2-3 hat kullanmaya başladım o da yetmedi. telefonlardan sim kartlardan artık ceplerimde yer kalmamıştı.hangisine ne yalan uyduracağımı düşünmekten kafam çatlıyordu..bana yalan makinesi bağlasalar heralde o da dayanamayıp ortadan ikiye bölünürdü. baktım tat vermiyor,huzurum bozuluyor.hepsiyle ilişkimi kestim. şimdi çok rahatım.az olsun öz olsun...:))

• helal sana :D hayatın bi dönemi bunu yapmak lazım sanki :D

• .bazen sessiz sakin kendi halimde kalayım dersin ama birileri senin iyiniyetini suistimal eder üstüne çok gelir.bir yerde patlarsın. bunu gördüklerinde o kişiler birden kuzuya döner. sonra acırsın.işte öyle birşey.

Yükleniyor...