10 kelime ile kendini nasıl tanıtırsın?

10 kelime ile kendini nasil tanitirsin? (cümle kurmadan, tekli kelimelerle pls)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 59

• Fotodaki gibiyim sempatigimempatigimsadık'ım 1.65 boyundayımSabırlıyımyardım severim.

• 10 kelime çok ya :)) vicdanlı diyelim hepsini kapsasın

• rakımangalmuhabbetodunsinirlifaşisttopraketkedipc

• 1.BEŞİKTAŞ 2. elmas3.LAMBORGHINI4.rammstein5.ÖZGÜRLÜK6.at7.hız8.heyecan verici9. etkileyici10 karizmatik

• E n t e r e s a n n ...

• futbolseksparakadınyaşamotomobilsanattarihdenizgüneş

• 1) on2) kelime3) beni 4) anlatmaya5) hiç6) ama7) hiç8) yetmez9) tammam10).

• 10 kelimeye sığabileceğimi hiç sanmıyorum...

• 1- Kararlı2- Zeki3- Adil4- İyi niyetli 5- Psikopat6- Duygulu7- Karmaşık8- Derin9- Düşünceli10- Hemenci

• Saf, kırılgan, düşünceli, asosyal, karamsar, mantıklı, sevgili, empatik, gönül kırmayan...

• CesurAdaletliKarizmatikCoolGüçlüZekiSempatikCömertAsive aradığını bir türlü bulamayan :)

• öküz, odun, öküz, odun, öküz, odun, öküz, odun, öküz bir de hayvan .. evet evet .. aynen böyle

• - faşist- hayvan- anti-romantik- minimum otantik- yemekle çalışan- yatakta uyuyan- kaçık- şüpheci- exorcist- vefasız (hayırsız)...

• ben anlatılmasıçok zor birinsanolduğum içinançakyaşanırım

• futbol,gol,şut,korner,çalım,krampon,1.85,77,zeki,.çevik..oldu mu :D

• cool üzgün mutsuz yardımsever yalnız yalnız yalnız yalnız yalnız yalnız...

• CesurEspriliYakışıklıHakikatliUmursamazNazik+ akıllı uslu delikanlı çocuk :))

• Motivasyonu YüksekGüleryüzlüazimli İyi bir dostGururlu3 Yıldan beri BURSALI Bİ KIZA AŞIK :dMütevaziSessizİyi araba kullananaraştırmacı

• tembelrahataşıkyalnızumursamazzekiamaçalışmıyosorunlu

• sorunluduygusalparanoyaksabirli4 kelime de yeter

• güvenilirkomiksinirliasabimutsuzmüsizyenaşıkentresanteknolojiksuskun

• GüvenilirTatlıYakışıklı BilgiliÇalışkan RomantikSevecenSıcak KanlıHuzur VerenDost

• açıksözlütezcanlıgirişkensempatikçılgınheyecanlıduygusalkalbini çabuk açanpozitifhayalperesttanışmaktan hoşlananenerjikaktivitecitarihcoğrafyadoğaplan kuranflörtsever

• Yakışıklı SafDuygusal RomantikZekiOdunAdamın dibiartisttatlısaçlarını çok seviyor.

• TezcanlıDuygusalYaratıcıSevecenSempatikİnançlıSaygılıSabırlıYakışıklıEngelli :)

• DoyumsuzAçSaygınOlgunHayvanBilgeKudurukArayanArananZeki

• FarePırasaYastıkAminoasitBukalemunÇaydanlıkYediPsikologMonopolViraj

• lanet huysuz kararsız kıskanç deli gerzek salak mal angut

• salak,mal,aptal,saf,geri zekalı,mazoşist gerisi bunun gbi çünkü her gördüğümü insan sanıyorum :@

• 7 cüceler + 3 şirinler

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 30

• 10 bana çok gelir. sıradan bir insanım işte.

• Değişken, sinirli, kıskanç, bencil, duygusal, anlayışlı, utangaç, şaşkın, hayalperest, sorgulayan.

• meraklı,özgürlükçü,düşünceli,patavatsız,sabırsız,heyecanlı,kedi sever,değişken,anlayışlı,yardımsever.

• Anlayışlı..

• İyi niyetlimerhametligevezepatavatsızaşıkdengesizaşçıkuralcihayvanseverçocuksever

• açık sözlüneşelisinirlikıskançsıcak kanlı anlayışlısevecenduygusalsıcak kanlışüpheci

• gurursinirasabimerhametyakmalık odundeğişken kıskançtembel durguntanıdıkça renkli

• 1-)10 2_)kelime3_)beni4_)anlatmaya5_)yetmez6_)çünkü7_)ben8_)herkes9_)değilim10_)nokta

• lazsürmenelikaradenizlihamsifırtınabordomavitrabzonspormizahtaklit

• ehhehe :D Güzel

• Yürü bee :D

• komik,mantıklı,konuşkan,çekingen,zararsız,sır tutan,zor affeden,kolay kırılan,sevimli,cana yakın

• 1iyimser2sicakkanli3inatci4komik5sinirli6dedektif ruhlu7kiskanc8sade9anlayisli10sulugoz

• güzel,güvenilir,sıcakkanlı,ağır başlı oldğmu söylerler:),Uyum sağlayan,insanları kırmaktan korkan,biraz çekingen,saygılı,çok sevecen,çok saygılı,temiz,bakımlı :)

• aşıksinirlikıskançgüzeluykucudost canlısısırdaşsevgilisine düşkünfenerbahçeliyetenekli

• en büyük fener en büyük aşk

• Alıngan. Hissiz.Meraklı.Etkisiz.Tembel :Dbunlar dışında utangaç. somurtkan. rahat. film. müzik.

• Tek kelime:-Kendimim.

• komik,iyi kalpli,dürüst,güleryüzlü,sıcakkanlı,sinirli,süslü,bakımlı,duygusuz,dakik

• Acik SözlüCesurIyiniyetliAgresifKompleksliKiskancMarifetliKomikMutluASIKK <3

• inatçı, duygusal, şaşkın, sakar, samimi, açık sözlü, gergin, mutlu, rahat, cici :)

• Sinirli,çekilmez,merhametli,saygılı,mütevazı,sempatik,güler yüzlü,tembel,kıskanç ve marifetli

• 11 olmuş pardon:-)

• 10 kelimeyle destan yazarım ben:)

• yazsaydın keşke

• bilen biliyii anlatmıcamm :(

• Hee bilyoz biz :) ++ <3

• sende annatma bebişim :( Seni biliyos bizz <3

• sıcak samimidürüstsadıkgülümseyenanlayışlıhoşgörülügüvenmeyensabırsızmutlu :)

• KENDİMİ ON KELİME İLE ANLATMAK İMKANSIZ OLSA GEREK DİYE DÜŞÜNÜYORUM :)10 OLDU :)

• hümanistidealistsarkastikmaceraperestmantıksalaçık fikirlientellektüelespritüelbencilinatçı

• Ayrı bir dünyan var

• 10 a gerek yok tek kelime ile uzayli

• 1 cesaret2 risk3 macera4 gurur5 sabırsız6 çılgın7 zeki8 uyku9 komik10 matematik, sanat, eğlenceli, konuşkan, sadık, boştayken sürekli flörtöz :), sempatik, kıskanç, hız, ... kedi,... sinir,... kıskanç,...

• Sen neymişsin abla

• neden öyle dedin :)

• gizemlisinsiiyi (adamına göre )gıcıkşanssıznegatifressamilginçzekiasi

• kaşarkaşarkaşarabazaabazaabazaazgınazgınazgınseksi

• :D :D Güldürdün beni kaşar. Seksi olduğna inanmıyorm

• terbiyesiz, ahlaksız, sapık, şımarık, içine şeytan kaçmış senin...

• yırtıkkirlihasetmantıksızçağdışıantipatikolumsuzsaçmagereksizketumalaycı

• vericisexytombulfesatyağcıyalakaazgınsofistikedetaycıpesimistikalaycıukalaarsızarlanmaz

• shakira popoarabeskfenaşıkıdımbakireyerden bitmelolitaçizgi dudakküccük uzuvlarsırıtmak

Yükleniyor...