Kadınlar türban takıp kapanıyo? erkek tahrik olmasın diye. erkekler de kapansın madem kadınların nefsi yokmu?

melissadaqueen
kadınların içgüdüsü yokmu? yanında kabak gibi bıyıklı kro bir tip gezerken koca diye, kaslı yakışıklı üçgen vücutlu tshirt ü giymiş yakışıklı bir erkek güzeli görünce kadın tahrik olmazmı? erkek neden türban takmıyo veya kapalı giyinmiyo?
evet erkekler de kapansın...
aman kapansa nolur açılsa nolur zaten çirkinler :D
kadınlar da kapanmasın ya normal giyinsin işte 21. yy dayız
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Kadınlar türban takıp kapanıyo? erkek tahrik olmasın diye. erkekler de kapansın madem kadınların nefsi yokmu?