Şişman bayan arkadaş nasıl bulurum?

Şişman bayan arkadaş nasıl bulurum çok istiyorum hayranım şişmanlara, içimi gıdıklıyor valla yaaaa.Şişman bayan bulmalıyım.

Güncellemeler:
Evet istiyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Şişman bayan arkadaşı aynı şişman olmayan bayan arkadaş gibi bulacaksın. Şişmana özel mekan taktik mi olurmuş yahu :))

• Alışveriş merkezlerinin yemek alanları olabilir mesela. Fast food ağırlıklı beslenen insanların toplandığını düşünürsek, şişman insan sayısı da ortalamadan biraz daha yüksek olabilir. Hiç dikkat etmedim, bakmak lazım.

• İnceleyelim görelim :)

Kızlar Ne Diyor 8

• sokağa çık istemediğin kadar var

• Zayıflamak için sabah koşusu yapıyordurlar sabah koşularına çık illa bir tane denk gelir .

• herkes sevgılısının kılolu olmasından yakınır sende sısman bayan ıstıyorsun şaka falanmısın sen ayyy ne komık...

• boşver aşkım kimileri şişman sever:))

• Öncekileri Göster
    • zaten sısman bayan ben sısmanım demez balık etlıyım der ama balınada bı balık hıc bunu dusunmezler :)):)))

• olsun sonuçta onlarda allahın yarattığı bir kul dışlamamalıyız onları...!

• hamburgercide felan takıl oraya çok gelir:D

• Büyük beden mağazalarının önünde bekle.

• içimi gıdıklıyor yazmış bi de yaa hey allahım beyin bedava !

• cok enteresan ilk defa boyle bisey duyuyorum... bulmasi zor olmasa gerek

• şişman güzellerde var sonuçta zayıf olup çirkin olanlarda var.inşallah bulursun ama pazardan elma almıyosun git gez bir kafede falan gözüne çekici gelen şişman bi bayana teklif et ama önce parmaklarına bak alyans varmı diye :)

Erkekler Ne Diyor 12

• şişmanı sevdim pişmanım dersin sonra benden demesi :))

• balık etlı sevdım desın pısman olmaz ozaman...

• kendi bilir hür iradesine karışamayız:))

• Spor merkezlerinde sabah sahil koşusunda ya da en yakın pastanede

• şişmanlar çok terliyo ve bu da kokuya yol açıyor...

• amacını da bu kadar açık ifade edeni görmemiştim..tuhaf valla

• :D sorunlu musun arkadaşım şişman bayan arkadaş nasıl bir tercihdir öyle :D

• 30gün

şişmanlara özel yeni açılan bu sitede aradığınızı bulabilirsiniz...
    buyukasklar. com

• bende çok seviyorum.

• çöpçatan sitelerinde kilo seçeneği var 75-90 arası işaretle hepsine seni seviyorum de hepside seni sevicek emin ol :)

• Spor salonlarına yazıl.. Kilo problemi olan bir sürü kadın var..

• valla bana bikere daha dedirttin zevkler ve renkler tartışılmaz diye helal olsun :d bence iyi secim sokakta pek ilgi çekmez seninde başın belaya girmez :D

• alıcaksın biraz zayıf yedireceksin usta. sonuclara ulaşacaksın :)

• Pazarda kilosu 2 tl ye var. Kardeşim araba arar gibi kadınmı aranır. Çevrende varsa beğendin gider konuşursun.

Yükleniyor...