• Sor
  • Bence

Biri size gülerek tipsiz dese ne çıkarırsınız??

Arkadaşlar biri sürekli size tipsiz derse gülerek tipe bak falan siz ne çıkarırsınız bundan?

En İyi Görüş

• gülerek hashashasiktir derim :(

• begendım bunu :))

• ^^

Kızlar Ne Diyor 9

• "tipsizsin"İyi bir tipin olmak zorunda değil,boş ver.

• ben öyle düşünmüyorum ama :))

• güler geçerim ne var bunda :D

• alır güzel cevabını...

• Tipsizim nolmuşş. Gerdimi seni gülüm derim :D Ayrıca bin bir çeşit dme şekli var ben derim mesela gülerek tipe bak tipsiz diye ama hoşuma gittiğinden derim bazende gerçekten tipsizse derim :D

• iyi niyetli biri değil demekki koşarak uzaklaşırım yanından

• samımı arkadasım

• Öncekileri Göster
    • erkek.

• o zaman seni kıskanıyor bu oğlan

• şakanında bizi dozu var bir şaka 10 kere yapılmaz aynaya baktığın zamanlar aklına geliyo galiba ondan tipsiz diyip gülüyosun derim

• Bana da çirkin diyen biri var. Malesef.

• kör müsün der gülerim. birinin bana tipsiz demesi için ancak kör olması lazım

• Tipsiz.

• bkz. bu kör bile diil. bildiğin iskembe-i kubra :d

Erkekler Ne Diyor 16

• hadi lemmmm yürüde ense traşını göreyim derim

• Kendisi aynaya bakmıyo heralde... :)

• erkekse eziktir kıskanıyodur..kızsa yazılıyodur..

• Arkadaşım aynada gördüğünü devamlı benimle paylaşmak zorunda değilsin üzülme güzellik çirkinlik geçici şeyler derim.

• erkekse arkdasında kıskanıyordur çekemiyordun ya da seni sinir etmek için diyor bende insanlara sinir etmeyi severim ama öyle ergence tipe bak felan demem diyemem D.

• erkek :)

• dalga geçmişdir kıskanıyor takma normal böyle şeyler erkekler arasında lan şunun tipe bunu annası kusmuş,yok baban annaı yerine beni bilmem ne gbi iğrenç ergence şeyler takma sende ona de :d

• Lisede tenefüs aralarında teenagelerin asılma sanatı olabilir :D

• anan öyle demiyodu derdim

• agır olur kanka

• evet, arkamda aynavar mı?diye kontrol ederim:)

• kendine bak derim umursamam

• hayatın spektrumlarının bazen fazla bazen az olup gereğinde halledilmesi gereken işlerin gerektiğinde yapılmadığı zaman olumsuzluklara yol açacağı gibi bu durum yüzünden ideailist düşüncelerinden vaz geçenler vardır .O yüzden yapılamsı gereken şey bilme ve ilime yönelmektir

• anladım.

• İstediğini desin hiçte umrumda olmazla ben kendimle barışık bir insanım çoğu zaman kendimle bile dalga geçerimkendini bildikten sonra başkalarının senin hakkında birşey söylemesini umursamayacaksın.

• Her insanın bir tipi vardır daha da dolaylı anlatımı ise her insanı allah yaratmıştır ve belli bir yüz vermiştir kimilerine göre çirkin olabilir kimilerine göre tam istediği tip olabilir kişiden kişiye değişir bu durum ama bazı insanlar vardır herkes tarafından beğenilir onlar istisna tabiki.. ;) Anladın Sen ;)

• ben istisnalardanım ama sureklı bunu şakayla karısık belırten bır arkadasa sahıbım :))

• Öncekileri Göster
    • ilokulda 5 kısı teklıf ettı sonra hıc saymadım valla.

• Hm..Kardeş boşuna soru sormuşsun o zaman :)

• Kafa atarım. fgfddss

• Saçmalıyordur kafamı çevirip hiç ciddiye almam öt olur.

• tipsiz oldugumu

• Alınırım :)

• hiç bişi tınlamam bile

Yükleniyor...