Okulda popüler olmak için ne yapılmalı?

bir çok kişinin gercekden merak ettiği sorulardan biri size göre ne yapılmalı herkez tarafından tanınmak için? :) cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler :)))

Güncellemeler:
özel üniversitede
kendım için sormadım arkadaşlar düşüncelerinizi almak istyorum. herkz tarafndan merk edildgi için en guzel cevabı beklyrum :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ne okuyosun

• rica ama kırılmasın olur mu sen ona daha yumuşak bi dille söyle:))

• teşekkürkrler :)

• ben de özel ünv düşünüyorum ama hep böyle tiplerle karşılacam mı diye merak etmişimdir önce insan olsun temiz kalpli olsun benim gözümde zaten o kız en popülerdir burslu isen hiç şansın yok çünkü sebebini biliyon yüzüne vuruyorum bunları kırılma ama hiç kimse bu tipleri sevmez öyle yerler de onların tek derdi babalarının servetleri onlarla hava atarlar onlardır onların insanlık derecesi arkadaşına söyle kurtulsun bu tutumundan çok yanlış çünkü

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 9

• popüler olacam diyrsan olamzsın olmayacam derse popüler olrsn

• Popülerlik kızlar icin 2 çeşittir ya

neyse cevaplamayacagım

• Ponpon kızların lideri olmalı.

• bahçenin ortasına çövdür

• Popüleri halk oylamasıyla seçerler. Yıllarca o salakta kendini popüler zanneder. Gerçek hayata dönüşleri dramatik oluyor bunların.

• Basketbol takımının en uzun boylu erkeğiyle çıkan kızlar hep popüler olmuşlardır.Pehh..

• Zamana bırak hemen olacak şey değil

• Okulun reisi ile kavga etmek en kestirme yoldur ama zararları büyüktür .

O yüzden kendin ol ayrı bir çaba gösterme karakterin iyi yönde ise geçte olsa mutlaka fark edilirsin .

• Valla Kızlarda Kaşar Olmak Yeterli.

Kızlar Ne Diyor 10

• lise 1 e yeni başladım 2.günü okula gittiğimde 11.sınıfların hepsi ismimi biliyodu nasıl becerdim bilmiyorum ama iyi oldu hani :D

• Feriha'yı izle, oradan tüyolar al :D

• özel üniversitenin etkileri..

ben tam tersine tanınmamayı tercih ediyorum.tanınmak istersende mükemmel bir yavşak olman gerekiyor...

• Okulun ponpon kızlar grubuna katıl.. Futbol takımından bir çocuk ayarla

• okul kulüperi diye biliyorum ben hem en kısa yolu hem de eğlenceli. kültür sanat kulüplerine katıl bir aya geçmeden azıcık vaktim olsa da evde tek başıma otursam dersin.

• Bakımlı olmak, güzel giyinmek ve nerde ne konuşcağını bilmek.

• boş işler

• tatlım populerlik önemli değil her zaman sıkıntı geçersin boş wer az aşım sıkıntısız başım de gitsin boyle şeyler içinde uğraşma bence sürekli olarak kendini begendirmeye çalışman seni popouler yapmaz kucuk dusurebilir

• Manken gibi vücuda sahip olmak,burnu 5 karış havada olup erkeklere pas vermemek,bir ahu edasıyla seke seke yürümek ve tabi notları yüksek tutmak gerekir.Lisede şimdi bunlar tutuluyor.

• hahahaha farkli bir dünya (:

• Ha canım ben devlet üniversintesinde okudum,özel okuldakiler farklı bir dunyadan olduğu için zevklerini bilemiyorum.

• popüler olmak değil akıllı kız olmak önemli

Yükleniyor...