Açık mı yoksa kapalı kızlar mı?

Siz hangi tür kızları seviyorsunuz, açık mı yoksa kapalı mı? kızlarda cevap verebilir detaylı olsa sevinirim teşekkürler.

Güncellemeler:
benım tercıhım ama fazla değıl sarışın ve yeşıl gozle olsa ıyı olur boyu 160 ve 166 arası olursa sevınırım ve son olarak hanım hanımcık bır kız olsun nerde ne yapacı bılsın ve benı sevsın
acık
okulumda goruyorum bazı kapalı kızlar kapalı ama çok terbıyesız sadece merak edıyorum madem bu kadar dınıne duşkunsun ozaman dınını ıyı yaşa.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Önceleri ben kapalı kızlardan yanaydım.Fakat sonraları gördüm ki kapalı olmanın artık pekte bir numarası kalmamış...Artık kapalı kızlar açık kızlarla her alanda yarışır hale geldiler.Hertürlü konserlerde filan yani kapalı aslında olmaması gereken yerlerde kapalı kızlar var.Açık olanla kapalı olan kardeşlerimiz arasında hiç bir fark olmamalı ve kimse bu durumu yadırgamamalı.Fakat kapalı bir insan muhafazakâr olmalı ama bazı şeylerden mahrum olmamak adına da herşeye burnunu sokmamalı.Örneğin kapalı bir kızın tesettüre gerçekten uygun ve abartıdan uzak giyinmeleri gerekirken,çoğu kızların ayağında adidas,nike,converse var.Benim bildiğim kapalı kızı görünce insanın aklına dini gelmeli.Çünkü hayırlı insan o dur ki başkası onu gördüğü zaman İslam kişinin aklına gelmeli.Modernleşmek amacı ile kapitalist ruhun esiri olan tesettürlü bacılarımız kendinize geliniz lütfen...

Son olarak bu söylediklerim tüm kardeşlerime değildir elbet, onlar kendilerini biliyorlar...Aynaya geçip kendimize baktığımızda hangi tarafta olduğumuzu kendimiz görürüz.Bu kadar rahat konuşuyorum çünkü bir erkek olarak erkek tesettürüne aykırı giyinmiyor markalar tercih etmiyorum.Dar pantolon ya d t-shirt giyinmem mesela.Sade olmak güzeldir.Bu söylediklerim ışığında açık kızları tercih ederim ama açıklıktan kastım sadece başının açık olması ve sade giyinmesidir.Toplumda kıyaslama yaptığımda kapalı olup abartılı giyinen kızlar,başı açık olup sade giyinen kızların sayısından daha fazla.

• Çok sağol :)

• haklısın

Kızlar Ne Diyor 21

• acik gayet net konusan iyi sammim yani kapalida neyin ensi analsilamayan agarip mahluk

• Kisinin dine bakis acisiyla alaakali tam olarak kapanan kisi dini icin kapaniyorsa amenna ama bazilari baski yuzunden kapaniyorlar .. Her kapali muslumanca yasamiyor maalsef .. Sadece basii acik olabilir lakin ddini vecibelerini yerine getiren bi unsan bazen daha makbuldur kapali ama ne halt karistirdigi belirsiz insandan .. Ama ay ciceeeegi givi acilan orasini burasini fosterendende hayir gelmez

• Ben açıktan yanayım ama kapalı olupta kişiliği yerinde olanlarında sayısı fazla.

Dur düşüneyim bu beni bağlamaz açık diyorum.Hem de mini eteklisinden

• Başının açık olup olmaması alakadar etmez. Ne bu yani? Ne alakası var?

• Açık ya da kapalı farketmez.Önemli olan kalbinde Allah inancı,Allah sevgisi olması...

• ne açık ne kapalı yaaa sevsinnn sadık kalsın daaa ayrım niyee

• müslümanlığı nasıl algılıyorsunuz hayatınızın hangi alanında din sizin için önemli bir faktördür olarak sorsaydın da ahlakı, dini, kadın üzerinden yürüten zihniyete mahal vermeseydin yahu!

• +1

• aile zoru ile değil inancı gereği kapanan bayanlar arasında çok şık giyinenler var...

bazen bakakalıyorum =)

kafası kapalı olmasın ne giydiği önemli mi ?

• seninkiside tam sipariş verir gibi olmuş =)

mönüde istediğinizden kalmadı..taze bitti =)

• ahlaklı olsun yeter

ahlak ta beyindedir eşarpta değil

• Isteyen istediginlen.

• Başlık ve yorumun arasındakı alakayı çözemedım

Tesettürle yatağa girende ahahah

• valla farketmez kendi tercihidir saygı duyarım ben açık bi insanım ailemde de herkes açık ama çok da kapalı arkadaşım var. bi farkı yok yani insan olsun yeter.

• nasıl ayrımdır bu yaa karakterıne bakarım erkek olsaydım oldu mu?

• pekı senın tercıhın?

• ayrımcılık bu başka birşey değil

• hakaret etmemek için farklı açıdan bakmak istiyorum konuya. içine kapanık insan yerine, dışa açık insan daha keyiflidir ve caziptir bence.

• Ayrımcılığında böylesi.

• hmm bence acik kapali fark etmez, hersey karaktere bagli.. bir türban'in partner secimde büyük veya herhangi bir rol oynamasini dogru bulmuyorum.. herkes zevkine göre.. ne kapali kizlar vardir ki acik olan kizlarin yapmadigini yapiyorlar.. karakter ve terbiye meselesi..

• bu şekilde ayrımı yanlış buluyorum

• haklısın ama bu görücü usulü bi evlilikte olabilir. Inşan kıyafetine bakmadan sevilmeli

• bu ayrımcılık değildir, seçimdir, masıl kapanmak ya da a.ılmak seçimse bu da öyle bir tercihtir.

• ne kapalılar var hanımefendilikle alakası yok ne açık insanlar var hanım hanımcık o yüzden açık yada kapalı olmasıı degil kişiliği önemli kapalı olmak saç kapatmayla olmuyo saçı kapalı beyni açık ...ne anladık bu işten..

• Güzel giyinen :)

Erkekler Ne Diyor 31

• farketmiyor açık yada kapalı

• ben kapalı kızlardan hoşlanıyorum. normal kiloda ve biraz yapılı olsun. böyle bir kız bana çok cekici geliyor.

• abi kim ne derse desin su an kı kapalı kızlar acık kızlardan daha cok cezbediyo beni

• Kapalı kızların dinine düşkün oldugunu düşüncesi önyargıdır.

• nedir bu kapalı açık meselesi bırakın kim naasıl yaşamak istiyorsa yaşasın.hemen bi kapalı bi yanlış yaptımı bütün kapalıları suçlar oldunuz.a bak kapalı ama beyaz bi pantolon giymiş tangası görünüyo...halt etmiş bunu diyen onu öyle görüpte kapalılara genelleme yapmayalım.kapanmak suçmu?açık gezen istediği kadar açabilir serbest ne hata yaparsada yapsın bu konuda sonuçta o açık bişey diyemeyiz kimse bişi demiyor ama kapalı hiç hata yapmamalı yapınca bak gördün mü kapalılar böyle işte içi dışı bir değil deniliyor.ne kadar dedkoducu gıybetçi bir milletiz yahu.sanki açık gezen kızlar kimse üstüne almasın bu konuda deiklerimi lütfen.sanki açık gezenler veya açık gezen kızlar değilde kapalıların aleyhine konuşan şahıslara diyorum ben burdan sen dört dörtlük bir adam mısınki karşındakini hemen iki dakikada yargılıyorsun bir kaç gördüğün örnekle...

• Etkilendiğim kişinin kapalı açık olması faketmez

• açık kapalı ayrımı yapmıyoruz ama kapalı olmadı hiç. Benim rahatlığımla onların tabuları harmanlanmıyor anlaşılan.

• insan olanı

• açık kapalı farketmez.temiz kalpli olsun

• vicdan sahibi olsun kafi. kapancak mi acilacak mi kendi problemi. ben onun yerine yanmam kendisi bilir :D

• açık mumkunse düz saçlı esmer tenli sarışın kızıl da olabılır =)

• Başı kapalı yada açık diye insanları sınıflandırmak yanlıştır .

Giydiği giysinin hakkını veren makbuldür .

• =) işte buuu

• hertürlü açık.

• Sonunda hepsi bir gün açılacak o yüzden fark etmez

• kapalı kızları sevmem, açık konuşan ne olduğu belli olmasını tercih ederim.

• açık kapalı farketmez yeter ki saygısı olsun bana bu yeter.

• farketmez

• Ben kapalı bir kız ile yapabileceğimi zannetmiyorum, çünkü dinen evlenmeden saçını okşamayı,elini tutmayı bırak, saçını bile göstermemesi lazım bana değil mi? yani inancını böyle ifade etmiyor mu bu arkadaş, evet öyle ediyor ki kapanıyor, ee kapalı olduğu halde elimi tutup, öpüşüp koklaşabiliyorsa, kendine yalan söylüyordur. Kendine yalan söyleyen bana da söyler, o iş olmaz. Her türlü olmaz. Ama kapalı arkadaşlarım var, çok saygı da duyarım. Ama bu gönül ilişkisiyse fikrim bu saygı beklerim.

• dinen eşimin kapanmamasını isteyebilirim, tabi bu durumda günahı bana olur ama koca olarak böyle bir hakkım var.(tamamen dinen bir olgu,farazi konuşuyoruz.)

• peki evlendikten sonra eşin kapanmak isterse ne hissedersin?

• adamsın

• ırkçılık neyse bu konuda aynı şey hiç bi farkı yok bence

• bana sorarsan bi kadın yalnızca kocasına açılmalıdır yani zaten bununla ilgili ayet de var yanılmıyosam.. kadınlarınız ziynetleriniz gibi dışarıda koruyun ve yalnızca kendinize saklayın...

• bu ayrımcılık değildir, seçimdir, nasıl kapanmak ya da açılmak seçimse bu da öyle bir tercihtir.

• kapalıları tercih etmem...kesinklikle...

• açık -kapalı derken başkan :)))

• farketmez. yeri gelince açtırır, yerin gelince kapattırırz :)

• aç kapa aç kapa aç kapa aç

aç çıktı şansına

• Manavdan meyvemi alıyosun oğlum..

• İki çay istiyorum biri açık biri kapalı olsun en fazla tercihim bu yönde olabilir.

• kapalılar daha da hoşuma gidiyor bakış ama genelde farketmez...

• musluman olmadigimdan, dini geregi kapali bir sevgilim olmasi da imkansiz

• Aryan Hristiyanlığı ile İznik Hristiyanlığı arasında fark var diyor arkadaş. Aryanlar diyorfizit veya monofizit değillerdir. Direk İsa'nın insan olduğuna inanırlar.

Arkadaşın dediği bu kısaca. İznik amentüsünü kabul etmezler.

• İsmim geçmesin

• buyur? :D

• Öncekileri Göster
  • tribün mü la bu?

• güldürdün genç

• numaralı la bu a me ke

• farketmez

• Yerine Göre giyinmesini bilen desem...!

Yani genelde Spor, ama Bir toplantı veya Resepsiyona katıldığımızda Şık, evde iken çekici ve kışkırtıcı, Tatilde Mayo-Bikini, Tekneyle Açıldığımızda Tanga-Bikini-Yokini, Cenazede veya ibadette Kapalı, Düğün dernekte ortama uygun, daha sayayım mı...

• Açık yada kapalı olmasına değil karakterine bakıyorum

• Çok açık kızları seviyorum ben. Büyük memeliler özellikle tercihimdir.

• Azgın değil o elektronik mühendisi.

• Işığı gören geliyor.

• vay azgın vayyyyyyyyyyyyyyyyyy :D

• Öncekileri Göster
  • Neden kadınları bu şekilde ikiye ayırdın?Açık veya kapalı olması o kadar önemli değil.Düşünceler uyuşursa sorun olmaz.

• Böyle bir ayrımın gereksiz olduğunu ima etmeye çalıştım zaten.Kapalı kadınla açık olan kadının arasında ki tek fark başörtüsüdür.Parayla imanın kimde olduğu belli olmaz derler, buda o hesap.

• merak etım

Yükleniyor...