Açık mı yoksa kapalı kızlar mı?

Siz hangi tür kızları seviyorsunuz, açık mı yoksa kapalı mı? kızlarda cevap verebilir detaylı olsa sevinirim teşekkürler.

Güncellemeler:
benım tercıhım ama fazla değıl sarışın ve yeşıl gozle olsa ıyı olur boyu 160 ve 166 arası olursa sevınırım ve son olarak hanım hanımcık bır kız olsun nerde ne yapacı bılsın ve benı sevsın
acık
okulumda goruyorum bazı kapalı kızlar kapalı ama çok terbıyesız sadece merak edıyorum madem bu kadar dınıne duşkunsun ozaman dınını ıyı yaşa.

En İyi Erkek Görüşü

• Önceleri ben kapalı kızlardan yanaydım.Fakat sonraları gördüm ki kapalı olmanın artık pekte bir numarası kalmamış...Artık kapalı kızlar açık kızlarla her alanda yarışır hale geldiler.Hertürlü konserlerde filan yani kapalı aslında olmaması gereken yerlerde kapalı kızlar var.Açık olanla kapalı olan kardeşlerimiz arasında hiç bir fark olmamalı ve kimse bu durumu yadırgamamalı.Fakat kapalı bir insan muhafazakâr olmalı ama bazı şeylerden mahrum olmamak adına da herşeye burnunu sokmamalı.Örneğin kapalı bir kızın tesettüre gerçekten uygun ve abartıdan uzak giyinmeleri gerekirken,çoğu kızların ayağında adidas,nike,converse var.Benim bildiğim kapalı kızı görünce insanın aklına dini gelmeli.Çünkü hayırlı insan o dur ki başkası onu gördüğü zaman İslam kişinin aklına gelmeli.Modernleşmek amacı ile kapitalist ruhun esiri olan tesettürlü bacılarımız kendinize geliniz lütfen...

Son olarak bu söylediklerim tüm kardeşlerime değildir elbet, onlar kendilerini biliyorlar...Aynaya geçip kendimize baktığımızda hangi tarafta olduğumuzu kendimiz görürüz.Bu kadar rahat konuşuyorum çünkü bir erkek olarak erkek tesettürüne aykırı giyinmiyor markalar tercih etmiyorum.Dar pantolon ya d t-shirt giyinmem mesela.Sade olmak güzeldir.Bu söylediklerim ışığında açık kızları tercih ederim ama açıklıktan kastım sadece başının açık olması ve sade giyinmesidir.Toplumda kıyaslama yaptığımda kapalı olup abartılı giyinen kızlar,başı açık olup sade giyinen kızların sayısından daha fazla.

• haklısın

• Çok sağol :)