Popüler olmak, okulda daha çok tanınmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Popüler olmak, okulda daha çok tanınmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Gezi gözlem kulübünün başkanıyım okula bu yıl geldim okul 300kişilik bi okul ve tanıdığım kimse yok tanınmak istiyorum.
Güncellemeler
+1 yıl
ya bişey soracam bu tür sorular gelince bazılarına dokunuyormu ucu hafiften yoksa banamı öyle geliyor yaranız varsa gidin başka yerde yakının arkadaş.! ama ucu dokunmuyo köküne kadar dokundugu için hemen atlıyorlar..
Popüler olmak, okulda daha çok tanınmak istiyorum, ne yapmalıyım?