Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Lustral kullanan varmı? yan etkiler

Aranızda lustral kullanan varmı? ben manik depresyon anksiyete için kullanıyorum50 mg önce yarım kullandım ilacı kırarak doktor 5 gun sonra tam kullan dedi. bir etkisini görmedim şimdilik 5 günüm doldu yarın tam kullanacağım ama korkuyorum yan etkileri daha kötü olur diye. soğuk soğuk terliyorum titriyorum anksiyetem ve panik atağımda arttı

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kullandım 1 ay adar e bir etkisi olmadı bana bir kilo aldırdı hastalığıma bir faydası olmadı :) korkma bişey olmaz psikolojik olabilir o yan etkiler.

0|0
    0|0
    • ben kilo verdim iştahımı kapadı

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben kullandim

0|0
    0|0
  • lustral special 100 mg kullanıyorum. en az 5 ay kullanacaksın dendi. ters birşeyini görmedim.ayrıca mucize bir ilaçta değil gibi.

0|0
    0|0
  • Ben kullandim.yan etki m bilmem ama transtasin direk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben 16 yaşımdayken kullandım ama 3 hafta sadece bırakmak zorunda kaldım vücudum çok hassas olduğu için alerji yaptı ürtiker oldum çok kötüydü yan etkileri 1,5 yıl sürdü 10 kilo verdim o günden beri yeminliyim ilaç kullanmamaya

0|0
    0|0
    • çok geçmiş olsun canım benim vücudumda hassastır ama şimdilik yan etkisini görmedim umarımda görmem

• tesekkur ederim canim gecti zaten umarim gormezsin

Yükleniyor...