• Sor
  • Bence

Özgürlük mü aşk mı?

Özgürlük ve aşktan birini seçmek zorunda olsaydınız siz hangisini seçerdiniz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• özgürlük. o olmadan yaşanan aşkın da bir anlamı olmuyor zaten...

• pekı sevgılın sana ıstedıgın o ozgurlugu verıyomu?

• valla şu sıralar yalnızım. ancak büyük bir rahatlıkla söyleyebilirim, sevgililerin vermek istemediği özgürlüğü de söke söke aldım, bundan sonra da alırım. kimse kimsenin üzerinde hüküm sahibi değil, beni kendi kurallarım içinde severse ne ala, yok başka türlü birini istiyorsa... eh, bana mecbur değil, bu dünyada en az 3 milyar alternatifim daha var:)

• :D

Erkekler Ne Diyor 6

• aşk varsa özgürlük yoktur özgürlük varsaa zaten aşk yoktur ki aşk yoksa haytın heyecanı yokture o zaman aşk elde var bir özgürlük eksi o zaman biz yaşamayalım daha iyi demiycem yüce mevlam herşeyi bir dengede yaratmış hayırlısı..

• Tabi ki özgürlük özgür olmadan aşk olmaz tabi ki..Özgür bir insan hem seçimini yapar hem kararlarını kendisi verir..Özgürlüğün yerini başka bir şey tutmaz...

• özgürlük .her aşk biraz da olsa kısıtlar özgürlüğü..

• özgür ve güvene dayalı bir aşk her zaman iyidir bunu izmirde tadabilirsiniz...

• Tabi ki Aşk. Yalnız bir ömrü ne yapayım. Kalbim bön bön atarken yaşamışım ne işe yarar? Soğuktan farklı titremedikten, zaman farklı işlemedikten, baygın bir çift göze bakıp, seni seviyorum demedikten sonra yaşamanın nesi güzel?

• Özgür olup seçimimi aşk yönünde kullanmak isterdim.

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...