Konuşacak konu bulamıyorum, aynı sıkıntıyı yaşayanlar siz neler yapıyorsunuz?

Hoşlandığım birisi var, konuşuyoruz. yalnız bende bir sorun var, konuşurken aklıma konuşacak hiçbir konu gelmez... O da hep buna kızar, benimle... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• Şu bir gerçek ki, eğer karşında ki çocukta senden hoşlanıyorsa o da senin düştüğün durumda olacaktır.. Karşında herşeyi 4-4 lük olan kusursuz birini bekleme.. O da seninle konuşamıyor veya muhabbet açamıyorsa, sorun tek sende değildir.. hatta bu bir sorun bile değildir :)

Ben buluşmaya gideceksen bile, provasız gitmenden yanayım.. Yani "şimdi şu konuyu açsam, o bittiğinde bundan bahsederim.. sıkılırsak sinema, o da olmadı kafeye gideriz.." falan gibi düşünme.. Yine bir planın olsun ama kesine bağlama.. Çocuk sana derse "sen bilirsin!" diye o zaman yaparsınız.. Hem sen bunları düşünürken yarın buluştuğunuzda o çocuk çok büyük bir pot kırıp senin onun hakkında kötü düşündüğünü düşünecek ve sende kendi hatalarının oldugunu onun bundan hoşlanmadığını düşüneceksin.. Yani ikiniz birbirinizden habersiz böyle şeyler düşüneceksiniz.. Ama çocuk senden hoşlanmadıysa şayet( ki erkekler bunu çok belli ederler..) bunların hiç biri olmayacak ve seninde herhangi bir çaba göstermen gereksiz olacak..

Sözün özü şudur ki; çocuk senden hoşlanıyorsa, hep kendi hatalarını düşünür ve senin bir sünepe olduğunu asla düşünmez.. Ama hoşlanmıyorsa ve senden kaçmak istiyorsa, sürekli sende bi kusur bulur.. Ve kendini buna inandırır..

Düşünme sen bunları.. Hayat planlar kuracak kadar kompleks bir yapı değil..:)

• Bu cevap da kelimenin tam anlamıyla sorumun kapağı oldu. Doğru söze ne denir... Saol:)))

• Rica ederim.. kapak olsun diye söylemedim.. her insanın başına gelebilecek şeyler sonuçta..:)