Etkili konuşma nasıl yapılır?

Bir bayanla(ilk konuşma) etkili konuşma nasıl yapılır?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 7

• --Diksiyonun ve kültürün bu konuda güzel olmalı.--Karşındaki insanı her daim idnlediğini belli edip gözlerinin içine bakmalısın.

• dinlemeyi geçtik bize lazım olan o ilk konuşma yahu ilk4 saniyede etkiledin etkiledin

• çok haklısın kesinlikle önemli.

• konuşurken gözlerinin içine bakne anlatıyorsa dinlediğini belli et onayla örnkler ver gülümsearada espiri yapçok konuşktuk bişey içer misin de:))devammm

• Peki hiç konuşmadıysak ona nasıl yaklaşırım

• Öncekileri Göster
    • Tanışamadıkk :D

• :))))))daha tanışmadınız güldüm wallaaa
      neyse neyle uğaşıyosa onun hakkında bişeyler srabilirsin
      kitap mı
      bilgisayar mı
      neyse artık
      ben çok yapıyodum:))

• en .önce kendın olve espiri ol... yanındakıtum kızlarlaılgılen arkadaşlarıyla falan ama ona en büyük dikatini ver.. en çok onunla konuş... falann

• ilişki uzmanları da tam tersini söylüyorlar yani esprili ol doğal ol fakat asıl ilgilendiğin kız yerine arkadaşlarıyla muhabbet et bir süre ,başka arkadaşlarının ilgisini çekebildiğinden o kız direkemn seni farkedecektir ve nasıl olsa arkadaşları da senin hakkında ona güzel şeyler söyleyeceklerdir
      bebn bilmem uzmanlar böyle söylüyorlar bi nevi muhalefet olmuş gibi oldum zulbiye :D

• önce sölemek istediklerini bi a4 e yazacaksın, dewrik cümlerlerden ve anlatım bozuklukların kaçırsan etkili bi konuşma yapabilrsin. yaa bi git yaa adam gibi adam ol doğruları söyle dürüst ol ne istediğini de bilirsen al sana etkili bi konuşma olur.

• sonra da yoh ben seni istemirem desin kız değil mi :D

• mantıklı bi konuşma her zaman etkili olur mantıklı ve yerinde espiriler dinleyiciyi sana kenetler kounşurken gözlerinin içine bakarsan etkili olur ama karşındaki büyük ihtimalla rahatsız olurbu tavırdan bazen başka yerlerede bakmalısın böle işte :):):)

• rahat ol sen kızlar anlar:)

• sevmem ben öyle konuşmaları canım sıkılır benim

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...