Karizmatik erkek nasıl olmalı?

Kızlar sizce karizmatik erkek nasıl olmalı? Bir de tok ses kızları etkiler mi? Gömlek giyip saat takıp parfüm sıkan erkeğin çekiciliği nasıldır :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 3

• tok ses etkiler hem de çok.benim için ses önemli.Evet gömlek giyip,saat takan,parüfm sıkan erkek çekicidir,iyidir.

• Karizmatik erkek :kıvanç tatlıtuğ?mehmet günsür .. bu tip kişiler karizmatiktir benim için.Erkeklerin sesleri genelde etkiler beni cok kalın ve ince olmadıkça.saatin bi çekiciligi yok ama gomlek çekici duruyor (gobegi olmayan erkeklerde) parfumde hos cok abartilmadikca.

• Evet bencede gömlek sadece, göbeği olmayan erkekte hoş gözüküyor. Çünkü gömlekler, kilolu bir insanı olduğundan daha geniş gösteriyor :)

• Espri yamayı kesinlikle bilmeli, bir kızı güldürmek çok önemlidir.Kesinlikle modaya uygun ve hoş ve giyinmeli. Kimse bir apaçiyi karizmatik bulmaz.Gülümsemesi etkileyici olmalı. Güldüğünde kız bakınca bir daha bakabilmeliSaçma davranışlarda bulunmamalı. Tabi bu az konuşması ve soğuk davranması anlamına glmez. Hem konuşkan hem de yerli yerinde olmalı

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...