• Sor
  • Bence

Seven erkek nasıl belli olur?

seven erkek kendini nasıl belli eder davranışları nasıl olur ? ( son derece sosyal ve çekingen olmayan erkekler için soruyorum )

En İyi Görüş

• 1- Başka bir şeyle ilgilenirken seni seyrediyorsa, 2- Anlattığın şey önemsiz bile olsa bıkmadan seni dinliyorsa, 3- Sana dokunmak için her türlü fırsatı değerlendiriyorsa,4- İltifat ediyorsa,5- Gününün büyük bir kısmını seninle geçirmek istiyorsa,6- Arkadaşlarına sürekli senden söz ediyorsa,7- Seni gördüğünde eli ayağı birbirine dolaşıyor, sakarlıklar yapıyorsa, 8- Yanındayken, tabağındaki yemeği bitiremiyorsa, 9- Daha yeni ayrıldığınız halde telefon açıp, sohbet etmek istiyorsa, 10- Kendiyle ilgili şeyler anlatmak yerine, seni dinlemeyi tercih ediyorsa, 11- Özel hayatındaki detayları öğrenmek istiyorsa, 12- Ailesine senden söz ettiyse,13- Gözü senden başkasını görmüyorsa, 14- Ona verdiğin önemsiz bir eşyayı bile saklıyorsa, 15- Cüzdanında resmini taşıyorsa, 16- Komik olmayan esprilerine bile kahkahalarla gülüyorsa, 17- Sadece sen istedin diye,tarzını değiştirdiyse, 18- Buluşacağınız zaman kılık kıyafetine özen gösteriyorsa, 19- Seni kırmaktan korkuyorsa,20- Bir hata yaptığında defalarca özür diliyorsa,21- “Bu şarkı bizim olsun” dediyse,22- Kötü huylarını bile görmezlikten gelebiliyorsa,23- İzlediğiniz aşk filmindeki kahramanların yerine ikinizi koyuyorsa,24- Parası olmadığı halde sana hediye alıyorsa,25- Kendini berbat hissettiğin zamanlarda bile, ne kadar güzel olduğunu söylüyorsa, 26- İkinizin geleceği ile ilgili planlar yapıyorsa, 27- Seni kıskanıyorsa,28- Çok sevdiği bir şeyi bile seninle paylaşabiliyorsa,29- Onu kırdığın zaman günlerce kendine gelemiyorsa,30- Sık sık, arayıp aramadığını kontrol etmek için telefonuna bakıyorsa, 31- Kendine özen göstermeye başladıysa, 32- Beğendiğin parfümden aldıysa,33- Senin için, çok sevdiği bir şeyden vazgeçebiliyorsa,34- Seni koklayarak öpüyorsa, Sana kesinlikle aşık demektir... alıntıda olsa en iyi cevabı hakeder bu :P

Erkekler Ne Diyor 15

• Seni senden çok düşünür .

• Son derece sosyal ve çekinden olmayan erkek gelir adam gibi söyler yüzüne karşı.

• köpeklerin adrenalini algıladığı gibi olm zaten kadınlar anlıyorlar bence amacı farklı bir soru :)) dalga geçiyorsanız kınıyorum sizi :))

• asosyal ve çekingen olur.

• seven erkek yoktur, sevdiren kadın vardır ama o da yoktur. Enazindan benim için :)

• sürekli çadır modunda gezer senin yanında...

• Her haliyle belli eder şüpheye yer yoktur güven tamdır. Sadıktır kızsa bile hemen unutur sana karşı ayrı bir özen gösterir.

• gelir soyler, yillar gecer hala sadik ve sana bagli ise seviyordur

• acıık acık soyler

• senin de olacağın ortamlar hazırlamaya çalışır. Sana yakın arkadaşların varsa onlarla samimiyet kurabilir çünkü onlara karşı sana göre daha rahattır onların senpatisini kazanarak sana daha fazla yaklaşmaya başlar belki de onlardan da destek ister. Bekler bekler uygun zamanı yakalar yapıştırır sana iltifatı. Senin yüzünde tebessüm olması için seninle konuşur, konuşurken kelimelerine dikkat eder ve onun üzerinden böyle kalbini okşayacak sözler söyler. Benim taktiğim bu :))

• Davranışlarındanda belli olmaz

• gözleri şaşı burnu uzun pipisi küçük olur genelde

• seninle ilgileniyorsa sürekli bakıyorsa seni seviyorum demeye doyamıyorsa en çirkin olduğunu düşündüğün halinde bile seni istiyorsa yüzüne bakıp bakıp gülümsüyorsa istemediğin bişeyi yapmıyorsa seviyordur...

• bence heyecanlanıyorsa o erkek seni seviyordur ...

Kızlar Ne Diyor 5

• Öncelikle seni gerçekten seviyorsa sana gelecekle ilgli asla kaygılar vermez.Kaybetmek korkan insan insan asla üzmek istemez seni.Her şekilde maddi manevi yardımcı olmak ister zor zamanlarında yanında olarak ilgisini dahada belli eder.Konuştuğu zaman kendinden emin ve kararlı bir şekilde konuşur.

• - Gözu senden başka kimseyı görmez- Seninle göruşmek icin elınden gelenı yapar ve senden hıç bıkmaz- Senin kötu taraflarını göremezFakat, en kolay gözlerınden anlarsın. Aşıkların bakışı bambaşkadır.

• hic bilinmiyor malesef. erkekleri cozemedim

• kimsenin ruhu bilinemez...seveni anlayamazsın..yalanda söyleyebilir...seninle evlenmek istemesi bile sevdiğini göstermez...ama tek bir şey vardır..onu terkedeceğini söylediğinde ağlayabiliyorsa o seviyordur..çünki erkekler en çaresiz anda ağlarlar..ve herşey için gözyaşı dökmezler.

• beş metre öteden tanırım tipinden belli oluyor

Yükleniyor...