Terazi erkeği, boğa kadını uyumu nasıldır?

Merhaba arkadaşarlarTerazi burcu erkeği ile Boğa burcu kadının ilişkişi nasıldır?Cevap yazarken hayal gücünüzü istediğiniz şekilde zorlayabilirsiniz,Özellikle bana gıcık olan arkadaşlarımdan alengirli cevaplar bekliyorum.Not : Soruyu çok ciddiye almayın eğlenmenize bakın

Güncellemeler:
Düz madam mode : ON olacaktı :D
Yanlış yere yazdım :)))))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• terazi erkeği ; bugün tanışacağınız boğa kızı ayaklarınızı yerden kesecek. Onunla güzel bir yemek yiyin sonra da muhabbetinize kaldığınız yerden evinizde devam edin ki içkileri içtikten sonra poponuzu bir hafta önce aldığınız kahverengi deri koltuklara yerleştirebilesiniz... Kaliteli bir içki tercih ediniz... Odanızın ortasında duran sibirya kurdunun kürkünden yapılma halıya dökülen şarap için sakın ha ona kızmayın lakin bu sakarlığı sizin onun başını döndürmenizden kaynaklanıyor şüphesiz... Ancak sarhoş olduğunu da sanmayın o sadece biraz gevşemek ve sizi de gevşemiş görmek için atıyor tüm o kahkahaları... Boğa kızı ayağını yerden kesecek. Size istediğiniz ve hak ettiğiniz değeri verecek ve cinsellikte sınırları zorlanmadan aşacaksınız. Unutmadan hatırlatalım buluşmadan önce ferah bir koku veren parfüm sıkmayı ihmal etmeyin... Güzel bir gün sizi bekliyo :)Yeterince geyik oldu mu ? :) :) :)

• budur abii yaa :D
      keşke 3 5 artı verebilseydik :D

• :) teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 8

• birlikte bol bl yiyip içerler. aylar sonra aynaya baktıklarında ilişki öncesi filinta gibi olan terazi erkeği muhtelif yerleri birbirine girmiş bir tombalak halini almışken, boğa kadını her zamanki formunu koruyor olur (formdan kastımız balık etlilik tabe)

• bence haklısın , yaşasın yemek yemek :D

• yanlış anlamada:D

• anlamam merak etme :D
      benim başım boğaya bağlandı da :D

• Öncekileri Göster
    • peki , deşme bu konuyu :D

• iyi ya tamam sustum:D

• uyumsuzterazi erkeği en iyyi-------> koç bayanıyla anlaşır ve encok onu beğenir

• tanıdığın bir koç var mı :))))))))))))))))))))))))

• ben:))

• Hiç iyi bir ilişki olmaz. Terazi-kova ve koç la iyi anlaşır.

• kova zeki olur dimii :D

• Öncekileri Göster
    • La evde nutella kalmamış, gene kaldık peripella ya...

• Iyy. Nutelladan aşağısı kesmez :)
      Nutella + fiskobirlik <3

• önermiyoruz diğer burçlara bakmalısın

• mesela?

• önermiyoruz derken nasıl bir cemiyet mensubusun :D

• TERAZİ ERKEĞİNE GÖRE BOĞA KADINI Eğer Boğa kadınım şimşek gibi, canlı bir yaşam arkadaşı olarak düşünüyorsanız, büyük bir olasılıkla şaşıracaksınız. Boğa kadınları genelde çekingen, bilimsel ve gerçekçidirler. Ama ilk görüşte karar vermeyin.O tutku derecesinde inatçı ve dik kafalı olabilir. Sizin gibi, o da Venüs tarafından yönetilir ve ehramları seven duygulu bir aşıktır. Sadece cazibeniz Boğa kadınını kazanmaya yetmeyecektir. Sevgili seçiminde titizdir. Ayrıca çok sahiplenicidir ve Terazi yaratılışınızın etkisiyle, başka kadınlara baktığınızı görürse, bunu kabullenmeyecektir.Onu hızlı olmaya teşvik etmeye çalışmayın. Bunun için anlayışlı olmadığınız zamanlarda bile yöntemli bir iş ritmine ihtiyacı vardır. İkiniz de sanata meraklı olduğunuz için, ortak ilgi alanları bulmakta zorluk çekmeyeceksiniz. Ayrıca Boğa kadını çevresinde güzel eşyaların bulunmasından hoşlanır.Eviniz bir zevk örneği olacaktır. Sevgilisini şımartmak, onu mutlu eder. Akşam eve geldiğinizde biranız ve banyonuz hazır olacaktır. Çocuklarla iyi anlaşır. Boğa kadınının özenli çalışma biçimi, evin kasasıyla ilgilenmesine de yardımcı olacaktır. Paraya, size göre daha çok değer verir ve korur.

• oldu mu len :D

• Hepsini anladım da venüs kim?

• gezegen :D

• ...

• ...?...?

• sana soyleyecek bısy bulamıyorum :D

• ee söyleyemezsin tabi
      çünkü mükemmelin tarifi yoktur
      yok bee bu çok klişe oldu :D
      bana bişey deme burçları yorumla
      oradaki ben değilim :

• Sen yapma bari. İnanma şu burç sikkolarına.

• Not: Soruyu okumadım. Evet.

• Öncekileri Göster
    • Aman bugün yaratıcılık havamda değilim.
      Düz adam mode on.

• Bence ikimiz de bugün iyi değiliz. :D.

Erkekler Ne Diyor 1

• Eğlenceli olur lan.. kadının boynuzlarını , tartının (testis) bir tafanı indirir diğerini kaldırır falan güzel fantezi

• Olur mu olur lan :D

• Aman hocam kefe delinmesin boynuzlar yüzünden...

Yükleniyor...