Sabahları uyanamıyorum. Nasıl uyanabilirim?

Telefonun çalar saatini ayarlayıp yatmış olsamda hiçbisey farketmiyor:)) ertele,ertele bidaha ertele falan :) sabah alarmin çalması ile birlikte üşenmeden hemen kalkabiliyormusun?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Geç yattıysam öyle:)Ama sabah ezanı okunuyor ya,O an..bi telaş,bi heyecan kaplıyor insanı:)Uyanmak çok eğlenceli::))Zoru başarıyorsun çünkü.

• Uyanmanin eglenceli oldugunu soyleyen tek insansin :))Bide sabah ezanini nasil duyabiliyosun ?

• Öncekileri Göster
    • yorulmam ki sıkılmM zorumada gitmez hak yoldaysa ben can salarım islamın peygamberinin
      ,H.z Muhammed A.s ashabı ve damadı olup dünyada şu sözü söyleyene Hz aliye Söylten muhammed A.s ye ölürüm yarab bedenimi öyle büyük kılki cehennem beneden başka kimseyi almzasın diyen hz aliye pasapas olurum muhammd a.s ye utanarak ümmet olurum :(

• Allah razı olsun,Efendimiz(sav) senden hoşnut olsun inşaallah kardeşim.

Kızlar Ne Diyor 25

• link yardımcı olabilir soruna. evet ne kadar erken yatsam da çok zor kalkarım yarım saatten önce uyanmam.

• Alarm çalar çalmaz kalkarım.

• Bravo kirmizi balon :)

• :)

• Ewet Kalkabiliorm yanımda aşkım olsa kalkamazdım ama olmadığı için kalkabiliorum..uykucu biri olarak düşn yani..zaten şirinlerdende en sewdiğim uykucu şirindr..

• Askinida al git buradan :)) Askin yanindayken hic uyuyomusunuz ki hahahah :)

• Öncekileri Göster
    • O tipini nasil merak ediyorum bi bilsen varya :))))

• Belliki tipin sende aşırı önemi var bn marifetlermdn bahsetmiştm..ayrıca saygısızlk yaptıysm özür dilerm..ve gercktn küçüğüm :) saol..

• ahaha durum şuu telim alarmı çalıyor veben onu biri bei arıyor diye algılşıyorum uykum çok ağırdır:)) hey ağzına okuduklamınıııı diyormuşum ev halkı öyle diyorr gülüyorlarmış bana sonra ertele ertele ertele tel bozuldu hahahaha

• Evdekilerede malzeme cikti :)) hic kacirmazlar boyle komik olaylari hahahha :)

• Öncekileri Göster
    • Hos sohbetiniz icin tesekkurederim kucuk hanim :) kendinize iyi bakin ii geceler hoscakalin elveda lan bi kapanisi yapamadimmmm ya ahahahhaha :) tamam daha yazmiyorum ii geceler :)

• ahahhaha iyi gecelerrr bende teşkür ederim ricalarrr:)

• sorma valla kıyamet kopsa 2 dk dur dicem o an

• Drop sen yasiyomusun ya :)))

• Öncekileri Göster
    • maasallah :D

• Aneyler babalar nasillar iyiler mi?hahaha :)

• Erteliyorum.. Erteliyorum.. Erteliyorum ve tekrar erteliyorum. Ben ki normalde yarım saatte hazırlanamayan insan ışık hızıyla 5 dakikada kapıda oluyorum. Uyku insana neler yaptırıyor :D

• Ahhahah bi bayan olarak evden 5 dkk'da cikabildigine inanmak cok güç :))

• Öncekileri Göster
    • En az ama :)

• Tamam yine belli ettiniz :))

• cingöz gibi istediği saatte uyanan bi benim kanımca

• Tebrikler nasil beceriyon bizede ogret :)) gec uyusanda kalkabiliuomusun peki ?:)

• guguklu saat gibiyim :)

• bende <3

• ben çalıp ertelediğimi bile hatırlayamıyorum o derece uyanamıyorum işte bi uyanıyorum nie çalmadı bu yaa falan diyorum :D ama tabi bu geç yattığım için

• derin uykun varmis :))))

• Asla hemen kalkamam benim icon de bir iskence resmen. Bide benim huyum asla saati tam yada yarim kurmam . Mesela 9:42 / 10:22 gibi :D boyle yaparim :)) neden bilmiyorum :D

• Hahahah harbi niye öyle yapiyosun diyicem fakat bnde ayni sekilde yapiyorum :)) sen bide bana bak
      tel saatimi 10 dkkika ileri aliyorum :) alarma calmaya baslayinca kapatiyorum:)icimden diyorum olum zaten telefonun saati 10 dkka ileride yat uyu ,sonra bi yatiyorum gidis o gidis:))

• Öncekileri Göster
    • Ohaa cok yakinmisiz bnde istanbuldayim hahah :)

• Allah seni bildigi gibi yapsin bi an gercek saniyodum:) buralarda pek turk yooook yani hic yok

• sorma ya uyanması bi dert kalkıp giyinmesi daha dert

• Aynen eziyet ölüm:)) bide o yuzumuzu yikama fasli yokmu eyvahlar olsun :)

• Öncekileri Göster
    • Ahahhah nasilda sicacik ici :))

• heya

• kalkamıyorum malesef :( bu durumdan dolayı cok mutsuzum

• Keske yardimci olabilsem :)) bende ayni derten müzdaripim :)

• hemen olmasa da zorunda hissediyorsam kalkarım en fazla bir kere ertelerim senin durum kötü bir çağre bulmalısın bence :D

• Hemde nasil :)) erken uyursam problem olmuyoda kedigibi erkenden uyumak isime gelmiyo :) gencligimizi uyuyarak gecirmek iyi degil:) dolu dolu yasamak lazim :)

• Öncekileri Göster
    • aynen bunada şükür :)

• :--))

• nerdeee. mesela 7de uyanacaksam ciddi söylüyorum alarmı 06.20ye kuruyorum . 5 dakikada bir çalıyor eerteliyorum. zulüm gibi ya

• Cok ciddiyim aynisini yapiyorum bende:)) bide tel saatini 10 dkk ilere aliyorum ben :))

• Öncekileri Göster
    • Yok yok uzun falan degil yahu :)‘Alarmi kurmayi unutmayi denemek ' bu cumlen beni benden aldi :)

• :))

• Kimi zaman alarma bile gerek kalmıyo kendiliğinden uyanırım o saatte :)

• Vahiymi geliyo noluyo :))

• Vücut alışıyo bi süre sonra zorlanmıyosun :)

• Bunun icin erken uyumak lazim ama oda bana gelmiyo :))

• Ben de böyleydim o gün sınavım olsun başka bişey olsun alarm çalınca kapatıyodum geri yatıyodum hatta bazen kalktığımda alarmı kapattığımı bile hatırlamıyodum :D sonra artık kendime çeki düzen vermem lazım dedim. Son 1 haftadır düzenli uyuyorum. Düzenli dediğimde gece 12 sabah 7. Bugün alarm çalmadan kalktım. INSAN GARIP

• Uykunu alman cok önemli :) bizaman sonra vücut alisiyomus direk kalkicagin saatte uyanabiliyomussun :)) ama ben uyanamiyorum malesef :)

• Uyku apnesi olabilir bi doktora git :)

• Ben de hiç uyanamam çünkü her gün zorla gittiğim, istemediğim, sevmediğim bir yere gidiyorum. Nasıl olur da benden sabahın köründe orada olmamı beklerler :)

• Hahahha cok guzel ozetledin durumu tebrik ederim :))

• Öncekileri Göster
    • Baska bizaman söz :))

• Peki :) :D

• hayır büyük bir zevkle uyanıyorum :D

• Neguzel neguzel :)))

• Öncekileri Göster
    • haah aramaya devam et. asla pes etme :D

• hayırlısı bakalım :)

• Ilk bi kac saniye afalliyorm ve hemen yataktan kalkiyorum. Ertelersem daha da kalkmam.

• Azcik gec gitsen ne cok mutlu olurlar aslinda :))

• :D eminim cok mutlu olurlar.

• Aninda kalkiyorum

• Masallah ben beceremiyorum :)

• Erken uyanmaya fak...

• Fak!:))

• aynen ya :(

• alarmdan sora olan uyku en tatlı uykudur..5 dk içinde 5 tane rüya bile görüyorum

• Nasil guzel geliyo valla :))

• ekmek kizartmasi ye lahana cayi ic

• Cidfimisin ?:) lahana cayiii!

• uyandiran olmassa ögleye kadar uyuyorum. karnimi doyurum tekrar yatiyorum, Aksama kadar yataktan cikmiyorum. :-) Aksamlarida erkenden yatiyorum. komsum ve sevgilim arada bir cagirmasalar gel diye ömrüm yatakta gececek

• Yag bagliyacak heryerini :) yemekten sonra kalkbi spor falan yap :) gizli icin bayilmis senin haha :)

Erkekler Ne Diyor 11

• imkanı mümkünatı yok 1 çalar saat 2 telefon yetmiyor duymuyorum bile link saat bu tip birde

• sabah uykusunun tadı hiç bişeyde yok sanki. bende zor uyanırım :/

• ben gece deniyorum daha rahat oluyor ...

• Erken kalkıp illa duş alacağım yoksa o günüm Bülent Ersoy'un sırtında sahneye çıktığı zavallı çinçilla postuna bürünür, ruhsuz dolaşırım...

• kendimi yatmadan önce şartlandırırm şu saatte kalkcam diye alarmımıda kurarım genellikle alarmdan önce kalkarım kaçta yatarsam yatayım

• ben uyanmam gerekiyorsa, yapacak bir işim varsa saat çalınca uyanırım. yoksa sırf uyanayım diye kurduysam genelde kapatır tekrar uyurum. link böyle bir şey alabilirsin.i-phone'un varsa; bir tane i-phone programı gördüm, saatini ayarlayıp sonrada dakika olarak opsiyon koyuyorsun. telefonu yatağın içinde bir kenara koyup uyuyorsun. senin yatak içindeki hareketlerine göre telefon hangi uyku dönemindeysen ona göre ayarlayıp koyduğun opsiyona göre uyanmak istediğin saate uygun olarak uyanmaya en müsait olduğun zamanda uyandırıyor. bunu deneyebilirsin.

• İphone kullaniyorum :) kesinlikle benlik bu hemen indiriyim sagol eyv kardes :)

• hadi hayırlı olsun :)

• günlük aktivitelere bağlı..çok önemli durumlarda tak kalkarım ama öbür türlü 3-5 defa erteleerim

• ben cok kolay kalkiyorum yahu hemde saati ayarliyorum saatteen once uyanip cikiyorum

• alarm çalmadan önce uyanırım sonra alarmı iptal edip tekrar uyurum işsizliğin bu yanı güzel :D

• 2 saatlik uykum bile olsa eğer bir işim varsa kalkar hallederim.

• aynen ya zor oluyor ama kalkiyorum mecbur. Yeminle karşıma çikan sabahin körü zorlanmadan kalkan ilk kıza nikahi basıcam ben:D

• Gizli bi uzerindeki tam senlik :))Cingoz gibiymis :)

• yok pampa cingözle hayat gecmez, onun dışında biri olsun:D

Yükleniyor...