Hic arkadasi olmayan, asosyal bir erkek nasil, nerelerde arkadas kazanir? nasil sosyallesir?

Gizli Üye
annem abimi ana kuzusu gibi buyuttu malesef. babam genelde bagirdi cagirdi falan. o yuzden biraz sessiz biraz da annesine yaslanmis bir asosyal erkek oldu abim. uniyi disaridan okudugu icin kimseyle alakasi yok uniden. part time isine gider ondan sonra kalan gunu hep evde gecer. hic arkadasi yok ve kendisinin kizlarla da arasi yok.
sorun su ki ben onun arkadas edinmesini, sosyallesmesini istiyorum. hergun evde sosyal fobisini beslemesi rahatsiz ediyor beni. yarin oburgun annem olmayinca ne olacak? yikilir resmen. benle arasi cok iyi degil kedi kopek gibiyiz okuz cunki biraz. ama abim iste seviyorum onu. hayatinin iyi olmasini istiyorum. neler yapmasini onerirsiniz? (kendisi bilmiyor sordugumu ama oyle seyler onerin ki kendisine soyleyince bagirmasin bana. bir dinlesin. gercekten iyi fikir oldugunu dusunsun)
Hic arkadasi olmayan, asosyal bir erkek nasil, nerelerde arkadas kazanir? nasil sosyallesir?