• Sor
  • Bence

Erkek olmak nasıl bir duygu, nasıl bir rahatlık?

erkek olmayı istediğniz bi an oldu mu? yok ben böyle iyiyim diyipte içinden keşke erkek olsaydım diyeniniz var mı?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• ben kizligimdan memnunum ama ne yalan soyleyim bazen bazi seyleri erkeye yasaklamayibda kiza yapinca ayib erkek isi bu falan dedkleri zaman erkek olasim geliyor*birde o an hayir ya erkk olsaydim bide askerlik faln her is bana kalir diyor kendimi sakinlesdriyorum:)

• tsk

• 2ay

Peki hamilelik Ve her ayki durum nasıl olcak kızların çektiği acı erkeklerin çektiği zahmet diyelim

Kızlar Ne Diyor 8

• kibar, narin, genelde el sütünde tutulan, işine gelmediği zaman ''ayy yapamadım'' diyip işi erkeğin üzerine yıkan,isterse çalışmayıp evde oturabilen, sorumlulukları maddi anlamda daha az olan ve bu nedenle maaşını kfasına göre harcayabilen bir cinsiyet varken neyleyim ayakta işemeyi :Pgece dışarı çıkmak onlar için rahatlık görünüyor ama resmen av kovalıyorlar bu da yorar insanı :D ha bir de beynimin çalıştığı yerden memnunum birçok erkeğin aksine :P

• 2ay

Hahaha siz öyle sanın bir kere geceki rahatlık günü bütün yorgunluğunu alır msturbasyon yaşama tarzı diyelkim günün yrgunluğunu alır ama kadınlar Evde oturcaksın lafın gelişi evi temizle yemeği yap çocuk varsa ona bak yaşın küçükmüb bilmeyorumda bunları yaşamdın bilmiyosun herhalde

• gece dışarı çıkıp özgürce dolaşabilmek yürüyebilmek.Ben yürüyüş yapmayı çok severim özellikle akşamları ama işte güzel ülkemde bu mumkün değil çünkü başına ne iş geleceği belli olmaz..Yolda rahat yürüyemezsin gülsen fingirdek olursun,azmış sanarlar(babam kendi ağzıyla söyledi bi keresinde böyle biz önde kardeşimle yürüyoduk bişeyler konuşuyoduk o komik bişey söyledi birlikte gülüştük babam da hemen kızdı azmış sanarlar dedi halbuki etrafta kimse de yoktu.Öyle kahkalar ata ata da gülmedik.Arabanın sesini sonuna kadar açar milet rahatsız olur mu diye düşünmezler.Erkek olmak rahatlık açısından büyük bir avantaj ama erkek olmayı istemedim.Alalh böyle yaratmış ama toplumda erkeklere verilen haklar bayanlara verilmiyor.Aşağıda yazılan yorumlara da katılmıyorum bayanlar hakkında yazılanlara.

• 2ay

erkek olmak sadece rahatlık değil bence. açıkcası tek erkek olmak istediğim zaman babamla sevdiğim insanı kolayca konusurdum herhalde dediğim zamandır. erkeklerin omzunda yük vardır. ileride evini geçindirmesi gerek, baba kelimesini taşıyabilmesi içinde yürek gerek

• Çocukken bi kaç kere dediğimi hatırlıyorum ama sonradan aklıma bile gelmedi :))

• Ayakta işemek.

• insan olabilmek önemli

• ya orası öyle doğru diyosun ama,benim burda söylemek istediğim farklı anlamda sende biliyorsun.gece pencereden bakarken sokakta yalnız yüyürebilen özgürlüğünü son raddesine kadar tadabilen bir erkeğin yerinde olmak sitemez miyiidn?

• Öncekileri Göster
    • soruyu bu manada sorsaydım dedğin doğruydu

• soruyu bu manada sorsaydım dedğin doğruydu.

• gece dışarı çıkmak konusunda bazen diyorum :)) ama sonra halime şükrediyorum

• hiç öyle fantazilerim olmadı :) bayan olmaktan memnunum.

Erkekler Ne Diyor 7

• çok sıkıştığın zaman bi kenara çüüüdürüvermek kesinlikle rahatlık:DDDduşla evden çıkma arası sadece birkaç dakika olması ise avantaj. Hanım kızlarımıza sesleniyorum yine de, saçınız ıslak çıkmayın, kurutun öyle çıkın. Sinüzit olursunuz, bronşit olursunuz.

• çüüüdürüvermek :D + verdm kardesım

• :)) tavsiyeler için teşekkrler +1

• Bizimde bayan olma fikri hep aklımızda ama herkesin bir yaratılış amacı vardır.

• seks konusunda rahatız. zar yok bişi yok. (isteyen sapık desin umrumda değil ama gerçek bu)ama kız olmak daha rahat. gir zengin bi adamın yatağına, olay tamamdır. bir el yağda bir el balda.

• Şahsen evde oturup koca bekleseydim, gelen adaylardan zengin ve yakışıklısını seçip evlendikten sonra kredi kartı ekstrelerini balya balya havalara saçsaydım dediğim anlar oldu.. :P

• sukurler olsun kı erkegım evde kalmak gıbı bır korkum yok ayrıca her ay adet sancısı da yok oh ne rahat hayat

• zaten erkeğim, ayakta işeyebilmek haricinde çok da bir rahatlığını görmedim.

• aahahha :d seslı guldum

• yav sen bu güne kadar nasıl göremedin erkek olmanın rahatlığı yav...

• 2ay

Genelevler erkeğe özel bişey sağ el erkeğe özel bişey bir kere erkeğin masturbasyonu tuhaf karşılanmaz tamam genç dersin ama kadınınki azmış dersin bir kere evde kalma korkusu yok isteedini yap ev boşken al mendil sabuk 10dk bitti erkekliğin rahatlığı bir başka Sen ayakta işeme sanarsın ama ben çoğunlukta gece dışarıda hangover yaşıyorum

• erkek olmak delikanli olmaktir ama hepsi delikanli olamaz yani.

Yükleniyor...