En çok aldatan burç sıralaması, ne kadar doğru acaba?

En Çok Aldatan Burç Sıralaması:1-Koç2-İkizler3-Kova4-Aslan5-Terazi6-Balık7-Yay8-Akrep9-Oğlak10-Boğa11-Başak12-Yengeç

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 2. sıra mı? 1 olmalıydı. şaka şaka

• o kadar yani:D
      takdir ettim...

• yok yahu asla hayatıma birini kattığımda bir başkasını katmadım.

Kızlar Ne Diyor 44

• Terazi 5. sırada olamaz yaw ben sadık bir insanım :D

• 5. sıradayım :)

• ikizlerim. sevgilimi hiçbir zaman aldatmadım.

• bu listeden çıkan az ya da çok herkesin aldattığı oluyor o halde:)

• anafikir bu:D

• Alakası yok..

• oğlak son 2 de olur sanıyordum ama yine de fena değil koçun 1. sırada olması çok doğru bir tespit :D

• 11 iyimiş yine

• 11. sıradayım

• 2 ( Alakası bile yok acaba bu yukselene göre değişiyor olabilir mi :P:P:P

• hiç aldatmadım ama 5. olmuşum..

• 4 :O

• 11. sıradayım. zaten başaklar evlerine bağlı insanlardır

• Tam tersine aldatan burçtur. Akrep boğa başak en çok aldatan burçlar

• google den bak istersen

• yuh 1.sıradayım en sonda olmam gerekirdi ayrıca balık aslan yay ilk sıralrda olmalı,çok çapkınlar cunku

• listeyi tersten okuyunca en sadık burç oluyorum epey gururlandım kendimle..tersten ama lütfen...

• başı yengeç erkekleri çekiyor

• bu ılk 3burc hovarda tıplerdır basına buyuruk dedğim dedık caldıgım duduk tıplerdır :)hırslıdır koc capkındır ıkızler kovalarda ıkızler gıbıdr aslında :)bıraz..yengec ıse gercekten oyledır :)sonuncuudr yengec erkeklerını severım kı benım sevgılım yengec oldugu ıcın cok sanslıyım daha sımdıden dıger erkekelrden farkını anlıyorum :)evcımen ve aıle babasıdır

• ne güzel ömür boyu mutlu olursunuz inş

• amin ınsallah :)tesekkur eeedrım

• Yengecim doğrudur valla duygusal insanız aldatamayiz :)

• yay 1.sirada olmaliydi abaza kardes

• ne münasebet efendim burda aldatmayan yay kardeşlerimizide zan altında bırakmayalım lütfen

• Tamam sen haric kanka

• ne abazası kardeşim ne alaksı var :D sevişmeyi sevmekle abazalık aynı şeymi tolmadı bu

• Burçlara inanmam

• Kova ilk 3'e girmis ^^

• 10-bilmezler ki boğanın aldatmadığı yoktur

• Aynen canımsın yaaa :DD
      herkese derim boğa ya güvenmeyin kıskançtır paylaşmaz ama paylaşılmayı çok sever :DDD

• Öncekileri Göster
    • hahahahha :D

• :DDDDD

• 11. başağım aldattım

• Aldatmayan kadın var mı? :D

• son sıradayım ;)

• 2. sıradayım çok çelişkili .

• neden?

• Hiç öyle bir insan değilimdir

• umarım öyledir :D

• Eheheh 4 :P

• bu ne ya ilk 3 teyim yankış sıralama bu :D olmaz kovalarda öyle şeyler

• 11. sıradayım hey maşalah :) nekkadar sadık bir insanmışım ben böyle :D

• İlk 3 teyim. Yok yok bu sıralamada bir yanlışlık var.

• ben 5 o 12. bundan iyi ne olabilirki:P

• boğayımm oda kova ya :(

• Daha Fazla

Erkekler Ne Diyor 34

• boğayı listeden çıkarmak lazım.

• Aldatanlar ç*kümü yesin.

• afroo :)

• Burçlara göre yaşamadığım için liste çok alakadar etmedi , vakitleri eğlenceli kılmak için güzel bir araç .

• Boğa yanlış, kesinlikle aldatmaz :DDD

• boğalar şahanedir

• Öncekileri Göster
    • evet aldatmıyo boga ayrılmakj istediğinde hayatı zindan ediyo o kadar:)

• :DDD o konuda çok nötr üm, ısrarım yoktur, sana yükseleni camış olan denk gelmiş:D

• Malesef 1.sıradayım.

• Bu sıralamaya göre hareket edecek kadar kafayı yemedim sanırım..

• Dostum Koç erkeğiyim hiç aldatmadım, hatta ilişkim varken kimseye yan gözle bile bakmadım :)

• 3. sıradayım hiç bi yamuğum olmadı valla şu ana kadar kimseye.

• 8. sıradayım.. iyi iyi demek ki yakalanmamışım:D

• ahahahahaha

• Yengeçim ^^ De hiç sevgilimiz olmadı ki aldatalım aga :D

• Saçma... :)

• yengecim ama bişey diyemedim şimdi :) ama doğru harbiden ya,koç kızıyla çıktım ama çok evcimendi be :D

• ben 6. sıradayım ama akrep 8. sırada mı ? bir yanlışlık var bence :)

• hadı ya 6. sıradayım ılk 3 te olmamız lazım bya degsken oldgm ıcn yengec ve boga dogru ya onlar cok sadık oluo bence ıdeal esler basaklar sınır bozucu eiiyyyyy :D

• ee tescilli 1 numara biziz yane :))

• akrep 8 mi hadi canım sen de:)

• Akrebim akrep ten sonra gelen burc aldatti

• 4. sıradayım :D

• İnanmıcan ama tam anlamıyla gerçek bunlar :)

• koç olmak güzeldir. aldatmak kolay kolay olcağını sanmıyorum koçlarda :p

• Aldatmayı da burçlara bağladık negzel.. hangi burç erkeği erken boşalır, hangi burç kadını multiple orgazmlarda at koşturur konularını bekliyorum ben

• Burcun ne bebek? Çok merak ettim.

• Öncelikle bunun gerçekle ilgisi yok da hadi astrolojik açıdan inceleyelim.Koç kesin bir, mars yönetiyor, mottosu seks yani daha ne olsun :d Yok be koç erkekleri sevince bağlı olurlar, sadece bir kaıdna bağlanmadan önce çok kadınla olurlar.İkizler başkaları gözünde çok aldatıyor gibi görünse de aslında onların sadece tercihi değişti; yalnız karşıaki kişi artık sevilmediğini bilmiyor. İkizler çok hızlı fikir değiştiriyor :)Kovalar kimseye bağlanmaz ki, onlar her daim yaylar kadar özgürdür. Sen sadece onu kendine bağlı sanırsın, oysa o o an diğer kişiyi istemiştir.Ve kimse 3.den sonrasını hatırlamaz. Hatta çoğu zaman 2. bile bilinmez. Önemli olan birinci olmaktır :dVe koçlar iyi insanlardır şimdi yazık günah ayıp :DDD Koç olduğumu çok mu belli ettim? evet biz kendimizden bahsetmeyi seven kişileriz :p

• Peki aldatan koçları kurban da kavurma yapıyorlar mı ?

• Yengeç yaa :)))

• Bu önermeyi doğrulamak için elimden geleni yapmaya karar verdim.İlk problem aldatılacak kişiyi bulmak.Daha sonra aldatacaklarıma geçerim.Hımm...Burcumun özelliklerini yansıtmıyorum.Daha önermeyi sağlayacak durumda değilim.En saplar sıralaması olsaydı,o kategoride burcumu gururla temsil ederdim ama.

• kız olsam aldatılacak kişi olurdum.

• Öncekileri Göster
    • @soul Sitede her gün yeni bir şey öğreniyorsun.İlk başlarda benim de garibime gidiyordu
      @floral Şimdi bu konularda başarısız olduğum için mi katıldın,yoksa burcumun bilmediğim başka özelliklerini de mi yansıtmıyorum?(anlaşılması zor bir cümle olmuş,yapacak bir şey yok)

• ilki galiba :)

• neye göre yaptın bu sıralamayı?ben en son sıradayım :)

• güvenilir adamsın dostum sen:)

• eyvallah kardeşim. sağol :) bitanesin sende.

• 5. sıra hııım :D

• çapkın geçinen bir erkek olarak 11. sırada olmak ne kötü geldi ya.. bu ne ya.. olmaz abi.. olur aslında sadığım ben.. ama 11 olur mu ya.. sadığımdır erkekler sağdık olsun zaten.. evet.. 11..ben bir su içiyim..

• koç doğru.

• 2. yim, beni geçen kaçıncı olur?!

• seni kimse gecemez (:

• hell yeah... heheh fena halde gururlandım :)

• Daha Fazla
Yükleniyor...