Sevgiliyle telefonda ne konuşulur?

Sevgiliniz sizi aradığında ya da siz aradığınızda neler konuşursunuz? Ben konuşacak konu bulamıyorum .ss

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sık muhabbet tez ayrılık getirir...halinizi hatırınızı sorun diğer konuşacaklarınızı buluştuğunuzda konuşun...

• :)

• :D

• biliyorum öyle olduğunu çünkü o yollar eskidi:)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 9

• benim halim ne olacak peki arkadaşlar :D sevgilimle konu bulamıyoruz fakat 50dk konuşuyoruz :D yazııık bana :D sen gene iyisin haline şükret :D

• 1ay

valla biz sevglmlee 2 saatten az görşmeyz tek seferde 4 saatt bile knştğmzz oluyorr =)

• ortak hobileriniz az demektir. daha fazla hobi edinin birbirinizden.

• tamam işte ortak ilgileriniz nelerse onlardan konuşmaya çalış konuları sen yönlendir soru sor.

• biz açıp hobilerden konuşmuyoruz . sesimizi duymak yetiyo ama konuşcak şey bulamayınca saçmalıyorum .s

• klasik devlet meseleleri işte

• inş ...

• çok güzel olacak :)

• Türkiye'nin sonu ne olucak ya.. .p

• Ben de uzun uzun konuşmayı sevmem. Ortak ilgi alanlarınızı falan konuşun, gününüzün nasıl geçtiğini anlatın. Zaten her gün konuşmak zorunda değilsiniz.

• ee sen de kendin kaşınmışsın:D

• 1 yıllık ilişkide h�la ortak ilgi alanlarımızı bilmiyosam beni taşlasın kardeşim :))))

• oturup hayatınızı anlatmayın sizde.telefondamı muhabbet ediyorsunuz

• bende onu anlatıyorum sana işte.konuşacak konu ne ya.iyi olsun sesini duyim yeter.ha bana yetmiyor diyorsan senin sorunun

• peki sen hiç telden arayıp konuşmadınmı?

• şehir ne ya ben ayrı ülkelerde yaşadım..yanlış kişiye çattın

• Öncekileri Göster
  • Telefon randevu,kutlama (uzaktaysa),haberleşme, gibi amaçlarda kullanılır :)

• Bazende özlem gidermek için :))

• Aslına bakarsann genelde aramadan bi kaç dakika önce baya bişey konusucagını sanırsın ama karsı taraf tlf nu actıktan sonra nbr nasılsın naptın bugun ve seni seviyorum :)) gb laflar tahminen en fazla 3-4 dk ka sürer ve ondan sonra tlf nu kapatmanın yollarını arasınızz gercegi bu ;)

• 2ay

ben bugün 21 dk konuştuk

• yok canım o kadarda değil :D

• Kesinlikle sıkılır hmm ama su var 2-3 dk konustuktan sonra kapatırsann cık mutlu olurr..hosuna bile gider ama karsı komsunuzunn kedisinin öldüğünü sevgilinize detaylı bi sekilde 10- 15 dk anlatırsann :)) deli olur :))

• Öncekileri Göster
  • Konuşacak konu bulamıyorsanız kapatın telefonu... Boşuna yazmasın size..İlişkinizin hangi düzeyde oldugunu bilmiyoruz..Daha fazla ayrıntı gerekli...

• Hmm anladım :)

• Dirty talking konuları...

• özel konular derken ?

• Öncekileri Göster
  • O Zaman o bulsun..

• Oda benden bekliyo bnde ondan

Kızlar Ne Diyor 5

• Konu bulamıyorsanız sizin ruhlarınız anlaşmıyordur.

• "Bugün ne yaptın?" sorusu her zaman hayat kurtarır.

• Bencede :D

• doğrudur :)

• alo naber nasılsın günün nasıl geçti? nereye gittin? kızlar var mıydı? konuştunuz mu? sana yavşadımı? yok hayatım ben bugün babamdan başka erkek görmedim.(sessizlik) e daha daha nasılsın hayatım? e var mı diyceğin bişey. tamam o zaman öptüm görüşürüz by by:);;:)

• :) bizimde böyle : napıyosun oturuyorum sen? bende. ee naptın bugün? arkadaşlarla gezdik, kızlara baktınmı :)) yoo onlar bana baktı falan filan derken uzuyo bazen :))

• bundan öteye gidemiyodu normal şartlarda.:):)

• ahah :)) güzell

• 1 yıldır sevgilisiniz peki bu problem yeni mi ortaya çıktı ?

• hergün konuşmuyoruz zatn. bazen haftada bir bazen 2 3 günde bir...

• tuhaf.. hiç böyle bişey yaşamadım ya ben çok konuşuyorum sanırım :P
      hergün deği lde daha az knouşmayı deneseniz anlatacak şeyler birikse ?

• yoo genelde böyleyiz ama bazen gevezeliğimiz tutuyo :))

• Konuşulacak o kadar konu var ki. Hadi olmadı günlük rutinini anlatırsın.

• sabaha kadar konuşuvermeyin canım siz de bıkarsınız birbirinizden.

• Evet zaten öyle.. mesela bugün neler yaptım, yarın ne yapıcam onları anlatıyorum. Komik yada kötü bi olay olduysa onları anlatıyorum ama sabaha kadar konuşmak istediğmiz için pek konuşcak konu olmuyo :))

Yükleniyor...