Neden insanlar birbirini çekemez?

neden insanlar birbirni cekemez acaba . kızlar bile birbirini cekemıyolar

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Şeytan. Başka hiç kusur aramayın .! ALLAH (c.c) Sığının.! uzak durun onlardan çıkarcılardır...

• Türk milleti bir gerçeği söylediğinde kendine bakmaz söyleyen kişiye bakıp ta kızar . Hiç kusura bakmayın SAYIN : ALLAH (c.c) sevdiği kulları insanlar. Acın İLk önce nefsinizi tanıyın sonra nefsinize vuran şeytanı görün her şey gün yüzüne çıkıcaktır. İşte o zaman bana hak verebilirsiniz ... ;)

• haklısın bir gulu hakkettin :)

Erkekler Ne Diyor 32

• benim bildiğim kızlar birbirini çekemez =)

• Yarından sonra.

• hayınlık,haset varsa kardeş kardeşi bile çekemez,kısa ve öz düşmamını annen bile doğurabilir...

• hehe zaten kızlar çekemez birbirini kıskanırlarbiz kıskanmayız mesela bi arakdaşta güzel bişey görünce sorarız aga nerden aldın gidip bana da alalım falan deriz gidip alınır..kızlar çaktırmadan adresi yerini öğrenmeye çalışır diğeri de saklamaya çalışır tabi.sonra gidip gizli gizli alırlar.onu da hediye geldi diye tutturkıyafetini kıskandığı o arkadaşına :)

• HAHAHA :d

• insanlar birbirini çeker, kadınlar çekemez :)

• kızlar bile derken ne demek istedin kızlar insanlar sınıfına girmiyomu ayırmışsın bir kenara :D

• ben cekiyorum valla oksijen bile cekerim :)

• ha ha ha ha çok komiksin ya.kızlar bile diyor bide.zaten kızlar birbirini çekemez.erkekler kızların eline su dökemez.ama bu bizim milletimize özgü birşey olsa gerekir.neden mi kişilik galiba.başka birşey gelmiyor aklıma

• Benim istedigimi baskasi yasarsa bunu cekemem mesala

• evet, neden çekemıoyorsun ınsanları ?

• cevapları okuyabilirsin

• kızlar bile derken neyi kastettin :D

• Kadın kadının kurdudurda ondan :)

• Kızlar birbirini cekemiyo ama biz erkekler öyle diil (:

• haklısın erkeklerde yok oyle brsey

• kendinde eksik gördüğü yönlerini özelliklerini karşısındaki insanda gördüğünde kıskanır

• evet zaten ben kendi sevdiğim özelliğimi bi baskasında görsem niye kıskanıyımki demi

• hımm dogru ç bu yuzdende kıskanclık olusuyo herhalde ben oyle degilim o öyle falan filan

• sorunda ki -bile-yi gördükten sonra senin hakkında belli bir fikir sahibi oldum ya neysseee

• haha :D kırmayayım arkadaslarımı dedim

• zaten öncelikle kızlar çekemiyorlar birbirlerini bana kalırsa aptallıktan hazmedememekten başka bişiy diil çekememezlik

• aynen

• Erkeklerde nadir olur hep kizlarda boyle

• Allahumme ecirna min serrin nisa

• cok fenayız

• koy göötüne rahman gitsin ya

• haha :D

• kızlar zaten birbirni cekemez erkeklerde cok rastlanmaz o soruna

• zaten o kızlara özgü bi davranış :)

• zaten kızlar bir birinini çekemez genelde erkeklerin pek işi olmaz bir birlerini çekmekle ilgili çekemeyen kızlar erkek arakdaşlarını yada eşlerini bile fitileyip kendilerine uyduruyorlar kavgalar çıkıyor

• E = 3 yaptığın için olabilir . Çok açıktı biraz IQ !

• kızlar bile demişsin ama kimse alınmasın kadınlar biribrlerini hiç çekemzler erkeklerin dostlukları daha sammimidir kadınlar birbirlerini kırmamak için yalan söylerler kötüye iyi çirkine güzel derler erkekler ne düşünüyosa onu söler

• haklısın

• kötü kalpli insanlar her zaman böyledir.

• hakklısın

• sen sus bakim :)

• vaay :D

• Kıskanıyorlar çünküüü :) Onun iphonu 5 benim ki 4, onun eteği uzun benim kısa, onun totosu kocaman benimki küçük diyerekten çekemiyorlar işte:)

• saol tesekkr ederim .D

• eksk olma ya uyuz oldum şimdi valla :) bende sana +5 :)

• ben artı verdim sana kıyamam uzulme sen

• Öncekileri Göster
  • herkesi kendiniz gibi zannetmeyin.

• türk milleti sanırım. heryerde vardır ama, yükselen birini asılıp aşağı çekmek bi tek bize mahsus

• Bu hayatta telefon bile çekmiyo sen insanlardan bahsediyorsun :)

• hahahah :D

• kıskancız

• benci bi sistem var çünkü

• herkes yalnızca kendisini çekebilir

• evettt

• kızlarda kıskançlık her zaman fazladır. takma.. salla gitsin

• seni çekemiyorlarsa doğru yoldasındır.. bence sevinmelisin

• aynen haklısın cekemediklerine laf yaparlar anca

Kızlar Ne Diyor 15

• insanoğlu kıskanc kendınden ıyısını kabullenemez

• çünkü insanlar kıskanç

• biz buna kıskançlık diyoruz bence her insanda var .bnde yok diyenden şüphe ederim :)

• Bence özellikle kizlar birbirini cekemiyorlar. :) kiskanclik iste . Nedenini bilemiyorum ama dünyalik seyler icin oldugu kesin :)

• Ben de genelde acaba karsımdaki o istedigim seylere ahip diyee beni ezik goruyor mu korkusu vardır hep

• Ağlatabilmek zor olmasa gerek. Toplum artık gülmeye o kadar aç ki...

• Her insan anlasamaz ki birbirleriyle. karakter meselesi bu

• Piramit usulu. Hep biri digerinden üstün olmak ister. Alt tabakada kalmak istemez zirveye tirmanmak ister hayatta.

• %100 arkandayım.. yanındayım.. hasetlik diz boyu.. intarnet bu internet neyin zulmünü yasadılar da bu kafadalar anlamıorm

• evet raslıyorum bende cekememezlik

• :(( bu sanal ortam dahi böyle .. nasıl bişedir bu :((

• aynen öylee .. kıskanclar ..

• Karakter meselesi.

• kızların hepsi aynı. hepsinin özelliği aynı olduğu için çekemiyorlar sorunda burda. neden erkekler arasında böyle senin saçın şöyle senin rujunun rengi daha güzelmiş gibi konu yok işe aradaki fark bu :d

• sen sus bi :d

• aynen oyle bide mesela bi yere gdiyosun magazaya cırkın olsun guzel diyolar guzel giysen surat asıyolar guzel degil sen bilrsin diyolar :D

• Kızlar bile derken? :) Bence en çok kızlarda var bu durum. Yaradılış belki de

• aynen öyle

• bile değil.özellikle kızlar birbirini çekemiyor..

• vallah cok dogru

• Alacağı vardır, alamıyordur. Fesatlıkla aldığını sanır, daha da verir bugiller.

• bilsem ... arkadaşlarımın hasetliklerinden bıktım . kadın kadının kurdu valla ...

• valla öle

• en ıyısı

• aynen .. valla çıkardım rahatladım oh mis .

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...