Neden insanlar birbirini çekemez?

neden insanlar birbirni cekemez acaba . kızlar bile birbirini cekemıyolar

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Şeytan. Başka hiç kusur aramayın .! ALLAH (c.c) Sığının.! uzak durun onlardan çıkarcılardır...

• haklısın bir gulu hakkettin :)

• Türk milleti bir gerçeği söylediğinde kendine bakmaz söyleyen kişiye bakıp ta kızar . Hiç kusura bakmayın SAYIN : ALLAH (c.c) sevdiği kulları insanlar. Acın İLk önce nefsinizi tanıyın sonra nefsinize vuran şeytanı görün her şey gün yüzüne çıkıcaktır. İşte o zaman bana hak verebilirsiniz ... ;)

Erkekler Ne Diyor 32

• kızlar zaten birbirni cekemez erkeklerde cok rastlanmaz o soruna

• E = 3 yaptığın için olabilir . Çok açıktı biraz IQ !

• zaten kızlar bir birinini çekemez genelde erkeklerin pek işi olmaz bir birlerini çekmekle ilgili çekemeyen kızlar erkek arakdaşlarını yada eşlerini bile fitileyip kendilerine uyduruyorlar kavgalar çıkıyor

• kötü kalpli insanlar her zaman böyledir.

• vaay :D

• sen sus bakim :)

• hakklısın

• benim bildiğim kızlar birbirini çekemez =)

• hayınlık,haset varsa kardeş kardeşi bile çekemez,kısa ve öz düşmamını annen bile doğurabilir...

• insanlar birbirini çeker, kadınlar çekemez :)

• zaten öncelikle kızlar çekemiyorlar birbirlerini bana kalırsa aptallıktan hazmedememekten başka bişiy diil çekememezlik

• aynen

• kızlar bile derken ne demek istedin kızlar insanlar sınıfına girmiyomu ayırmışsın bir kenara :D

• Benim istedigimi baskasi yasarsa bunu cekemem mesala

• herkes yalnızca kendisini çekebilir

• evettt

• Yarından sonra.

• ha ha ha ha çok komiksin ya.kızlar bile diyor bide.zaten kızlar birbirini çekemez.erkekler kızların eline su dökemez.ama bu bizim milletimize özgü birşey olsa gerekir.neden mi kişilik galiba.başka birşey gelmiyor aklıma

• herkesi kendiniz gibi zannetmeyin.

• hehe zaten kızlar çekemez birbirini kıskanırlarbiz kıskanmayız mesela bi arakdaşta güzel bişey görünce sorarız aga nerden aldın gidip bana da alalım falan deriz gidip alınır..kızlar çaktırmadan adresi yerini öğrenmeye çalışır diğeri de saklamaya çalışır tabi.sonra gidip gizli gizli alırlar.onu da hediye geldi diye tutturkıyafetini kıskandığı o arkadaşına :)

• HAHAHA :d

• ben cekiyorum valla oksijen bile cekerim :)

• kızlar bile derken neyi kastettin :D

• Kadın kadının kurdudurda ondan :)

• Kızlar birbirini cekemiyo ama biz erkekler öyle diil (:

• haklısın erkeklerde yok oyle brsey

• kendinde eksik gördüğü yönlerini özelliklerini karşısındaki insanda gördüğünde kıskanır

• hımm dogru ç bu yuzdende kıskanclık olusuyo herhalde ben oyle degilim o öyle falan filan

• evet zaten ben kendi sevdiğim özelliğimi bi baskasında görsem niye kıskanıyımki demi

• sorunda ki -bile-yi gördükten sonra senin hakkında belli bir fikir sahibi oldum ya neysseee

• haha :D kırmayayım arkadaslarımı dedim

• Erkeklerde nadir olur hep kizlarda boyle

• cok fenayız

• Allahumme ecirna min serrin nisa

• koy göötüne rahman gitsin ya

• haha :D

• zaten o kızlara özgü bi davranış :)

• Kıskanıyorlar çünküüü :) Onun iphonu 5 benim ki 4, onun eteği uzun benim kısa, onun totosu kocaman benimki küçük diyerekten çekemiyorlar işte:)

• :DD hahahah güldürdün ya benı allah razı olsun

• Öncekileri Göster
    • eksk olma ya uyuz oldum şimdi valla :) bende sana +5 :)

• saol tesekkr ederim .D

• türk milleti sanırım. heryerde vardır ama, yükselen birini asılıp aşağı çekmek bi tek bize mahsus

• Bu hayatta telefon bile çekmiyo sen insanlardan bahsediyorsun :)

• hahahah :D

• benci bi sistem var çünkü

• kızlarda kıskançlık her zaman fazladır. takma.. salla gitsin

• aynen haklısın cekemediklerine laf yaparlar anca

• seni çekemiyorlarsa doğru yoldasındır.. bence sevinmelisin

• kızlar bile demişsin ama kimse alınmasın kadınlar biribrlerini hiç çekemzler erkeklerin dostlukları daha sammimidir kadınlar birbirlerini kırmamak için yalan söylerler kötüye iyi çirkine güzel derler erkekler ne düşünüyosa onu söler

• haklısın

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 15

• insanoğlu kıskanc kendınden ıyısını kabullenemez

• Bence özellikle kizlar birbirini cekemiyorlar. :) kiskanclik iste . Nedenini bilemiyorum ama dünyalik seyler icin oldugu kesin :)

• bile değil.özellikle kızlar birbirini çekemiyor..

• vallah cok dogru

• biz buna kıskançlık diyoruz bence her insanda var .bnde yok diyenden şüphe ederim :)

• Kızlar bile derken? :) Bence en çok kızlarda var bu durum. Yaradılış belki de

• aynen öyle

• çünkü insanlar kıskanç

• Her insan anlasamaz ki birbirleriyle. karakter meselesi bu

• Piramit usulu. Hep biri digerinden üstün olmak ister. Alt tabakada kalmak istemez zirveye tirmanmak ister hayatta.

• %100 arkandayım.. yanındayım.. hasetlik diz boyu.. intarnet bu internet neyin zulmünü yasadılar da bu kafadalar anlamıorm

• aynen öylee .. kıskanclar ..

• :(( bu sanal ortam dahi böyle .. nasıl bişedir bu :((

• evet raslıyorum bende cekememezlik

• Karakter meselesi.

• kızların hepsi aynı. hepsinin özelliği aynı olduğu için çekemiyorlar sorunda burda. neden erkekler arasında böyle senin saçın şöyle senin rujunun rengi daha güzelmiş gibi konu yok işe aradaki fark bu :d

• aynen oyle bide mesela bi yere gdiyosun magazaya cırkın olsun guzel diyolar guzel giysen surat asıyolar guzel degil sen bilrsin diyolar :D

• sen sus bi :d

• Alacağı vardır, alamıyordur. Fesatlıkla aldığını sanır, daha da verir bugiller.

• bilsem ... arkadaşlarımın hasetliklerinden bıktım . kadın kadının kurdu valla ...

• aynen öyle cekemiyo kimse kıskanclıktan catlıcaklar

• Öncekileri Göster
    • en ıyısı

• valla öle

• Ben de genelde acaba karsımdaki o istedigim seylere ahip diyee beni ezik goruyor mu korkusu vardır hep

• Ağlatabilmek zor olmasa gerek. Toplum artık gülmeye o kadar aç ki...

Yükleniyor...