İlk konuşma nasıl olmalıdır?

hoşlandığımız kızla nasıl gidip konuşabiliriz ilk konuşma çok önemlidir gidipte pat diye hoşlanıyorum diyemeyiz yardımcı olur musunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kizin yapisina göre söylemelisin, eger önceden bir konusmuslugun varsa okay ama yoksa itici gelebilir ( kisacasi abaza ) sen her nekadar kendini ifade etmeye calissanda bir noktada anca derinlesir ve yerin dibine girebilirsin. bence hoslandigini haraketlerinle ifade etmelisin -> icten samimi bir bakisinla tebessümünle gülüsünle herseyinle onu etkileyebilirsin zaten karsi taraf anlar ve bu daha samimi gelir karsi tarafa. düsüncem niyetini söyleme ama belli et. ise yaricaktir göreceksin. ! bol sans diliyorum simdiden :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Önce iletişim kurmaya çalışta sonra hoşlandım dersin.

• öncelikle ciddi olmalısın we bence öncelikle arkadaş olmaya çalış ..

• pat diye hoslaniyorum da diyebilirsiniz bi sakincasi yoktur.

• bencede pat diye hoşlanıyorum diyebilirsin ama ilk önce cesaretini toplaman gerekiyor.

• aşağıdaki yorumunu okudum bana bu iş olmaz gibi geliyor sadece her sabah otobüste karşılaştığın bir kıza açılmaya çalışma bence

• ya mahallede de görüyorum ama ilk adım çok önemlidir

• nerede ne zaman o insanla bulunduğun önemli. nasıl bir ortamdasınız? okulda mı? işte mi? yolda mı?... yada nerde?

• hergün aynı otobüse biniyoruz ama gidip iletişim kuramıyorum

• Öncekileri Göster
    • geldik farketti ama pas vermedi:(

• ben olsam ben de pas vermem. bi kızdan daha fazlasını bekleyemesin ki zaten tanımıyorsunuz birbirinizi.

Erkekler Ne Diyor 4

• Öncelikle bir ortak yön bulup o şekilde sohbet etmeye çalışman gerekiyor , direkt olarak hoşlandığını söylersen ters tepki alabilirsin .

• galiba hiçbir kız tanımadığı bir erkeğin teklifini kabul etmez.ortak bir nokta bulmaya çalış ve öyle konuşmaya başla.pat diye bişi söyleme.tesadüf yaratmaya çalış veya ortak bir noktadan konuşmaya çalış.işin sırrı:istihbarat ;) (akıl vermesi kolay oluyor ama sorma sen bunları yapabildin mi diye) :)

• kendi ortamından kız bulmaya bak. tanımadığın kız senden hoşlanmış olsa bile reddeder, çünkü korkar, çekinir. seni tanımıyor.

• Gözlüksüz ;)

Yükleniyor...