Sevgilime yalan söyledim, çok büyük bir hata yaptım!

ben çok büyük bir hata yaptım yardım edin lütfen... çok güzel bir beraberliğim vardı deliler gibi seviyorduk birbirimizi çok kısaydı ama çokta... Daha Fazla

En İyi Kız Görüşü

• şimdi herşeyi biliyorsun.kötü niyetli bi yalan değildi bu.seni kaybetmemek için ben sadece sana değil kendimede yalan söylemiş oldum kendimede bunu inandırdım.sen bana basda ne olursa olsun gecmisini kurcalamam oldugun gibi kabul ediyorum seni yeterki bana hep dogruyu söyle demiştin.bense bu beni rahatlatacak sözleri sana herşeyi anlatmam için söylediğini düşünmüştüm.aslına bakarsan banada hak vermeslisin.türkiyede yaşıyoruz.ve türk erkeklerinin zihniyeti bellidir.tamam sen bana göre farklısın hemde çok farklısın benim seni deli gibi sevdiğimden kuşkum yok.ama insan asla karşıt araftakinin içini bilemez göremez.ha beni bırakmasa bile bana suçluymuşum gibi bi muamele yapmandan bana karşı bakışının değişmesi beni sadece kullanılacak biri ya da hafif bi kız olarak görmeni istemedim.gözünde saygınlığım olmasını kalbinde annenden sonra en değerli kadın olmayı istedim hep.eğer zamanında seninle tanışacağımı bilseydim ben bu hatayı yaparmıydım sanıyorsun.ama en büyük hata sana yalan söylemekti.benim içimi en çok bu acıtıyo.sana yalan söylemek..ama inan ben senden daha kötü bi durumdayım.hem bu yalanları söylerken hemde söyledikten sonra ve şimdi..bana bu yalanı söyletmek zorunda bırakan zihniyet..ilişkimizi mahfeden zihniyet..nefret ediyorum artık bu zihniyetten...güvenini kırdıysam özür dilerim..ama benimde umutlarım kırıldı..tek seni üzmedim ben kendimide bitirdim ve bitirmeye devam ediyorum..umarım beni daha iyi anlamaya başlarsın gün geçtikçe..zamana bırakalım ama benden seni bırakmamı senden kopmamı isteme...seni gerçekten ama gerçekten çok seviyorum sevgili'm... diye bi mektup yazabilirsin bu tarz?kokulu bi mektup.bence işe yarar bi dene.kendimi senin yerine koyarak yazdım ve böyle bişey çıktı :)