• Sor
  • Bence

Neden kısa boylu erkekler uzun boyluları kıskanır?

Merhaba arkadaşlar, az önce dolarlı suyumu içiyordum ki kafama bi şey takıldı; şimdi malumunuz türk erkeklerinin %70'i 1.80'in altında tufak tefek kimseler. Sizce bu erkeklerin uzunları kıskanmasının sebebi nedir? yani hepsinde bir kompleks var bize karşı, güya biz üstün vücutlu erkek gibi erkeklerle alay edecekler :) yahu hiç mi akıl yok sizde? kıskanmak niye? gidin boy takıntısı yapacağınıza zeka takıntısı yapın biraz da bi işe yarasın, beyninize bol bol vitamin gitsin 27 mineralli. Benim diyeceğim şu ki kısa ve şişman, kısa ve sıska, kısa ve düşük omuzlu erkeklere; hep böyle kalacaksınız dolarahahaha :) uzun ve iri olmanın hayalini kurarak... hep dayak yiyecek, hep geri planda kalacaksınız :) maalesef hayat siz kısalara göre çok uzun değil ;)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 11

• Bunu yazan arkadaş bir de 25-29 yaş aralığında inanamıyorum! Sen fiziksel görüntüyü takanlara kendilerini zeka yönünden geliştirmelerini söylemişsin ama keşke sende insanları fiziksel görüntüleriyle eleştiriceğine daha mantıklı bi yönden mesela ne bileyim kişilikleri bakımından falan eleştirseydin mesela da ilkokul seviyesinde bi yazı okumasaydık burda. Üzüldüm ben şahsen bu yaşta bu kafayı yaşayan bi insana şahit olduğuma.

• Evet geneli kısa kıskanıyolar mı bılmıyorum

• boyu değil işlevi önemli :ı

• yalan

• Yeni nesil hiçte kısa değil .

• acayip reklam kokusu alıyorum :)

• insan kendinde olmayanı kıskanır normaldir :Dayrıca kısa erkekler cidden çocuk gibi duruyor :D

• bir kızdan ne kadar güzel bir cevap.

• pardon ama 180 altındaki erkekler kısa olmuyor ayrıca kavakta da boy var bana kalırsa uzun boylular hiç çekici değil aynıazamanda odunsu duruyorlar ayrıca kısaların daha çok üstünlüğü var mesela kısa erkekler daha iyi sevişir bunu biliyormusunnuzz :) bu sadece biri araştırmalara bakabilirsiniz :) ayrıyeten hayat uzunlara uzun mu bilmem ama yerin altı herkese bi o kadar yakın :) boya bakmıyor bu işler bence uzunlar kendini fazla önemsemiş hoş yazımı okuyanlar kısa olduğumu düşünecekler ama değilimmm :D:D

• kısalar daha iyi mi sevişir? ohoooooooooooooooooooooooo ahahaha :)

• hea bide daha iyi eş oluyolarmış ahkihkokhkoh :D:D

• hahahah seninde boyun uzunsa, aklin cok kısa kalmis beaaa :(

• kısa boylu erkekler vucutca daha güçlüdür..bir kavgada bir kısa erkek sayıca fazla uzun erkegi döver..dolar kralımız yukarda havalar nasıl.kuşlar agaç sanıp kafana yuva yapmasın dikkat etde.

• polat tarzi

• ben burcum 168 cm boyundayım ama çok 185 indirdim eskiden kısa boylu insanlar yere daha sağlam basar ama ben bide eğitimde almıştım tabi o da var farkı kunfu muay thai boks jujitsu bide bady yapmıştım 4 dal spor yapıyordum askerden önce

• komplexli

• Vay anasını sayın seyirciler trollerin bile çakması çıkmış artık.

• Kısa erkeklerin uzun erkekleri kıskandığına dair bir yargıya nasıl vardın?

• 180 altındaki erkeklere ölüm :). Dolarahhahahahaha

• 2cmle kaçırdık. Bu aralar şansım yok.

Erkekler Ne Diyor 9

• İnsanları görüntülerine göre yargılamak , akıllı adam işi değildir .

• 1.74üm gayet uzunum :DDDD tribe girmem tribe sokarım:DD

• facebook kapak sözler xd terk.

• facebook um yok açıklarsan sevinirim

• yoo ben hiç kıskanmam boyum 1.78

• ...

• Hem kısa hem sarışın :).

• Esasında kısa insanların uzunlara oranla uzun yaşama şanslarının daha fazla olduğuna dair bir belgesel izlemiştim (son cümlene istinaden), gerçi birkaç saniyeden bahsediliyordu ama olsun:)

• Boyum 168 ama uzunlari kiskanmiyorum. Mesale mesının de boyu benım gıbı ama abı adam ne top oyunuyor ya dunyanın parasınıda kazanıyordur yanı akil ve yetenek lazim zaten devede boy var ama neye yariyor yani anlayana lafim.

• ee sen messi misin? ahahah. messi'ye bakarak ibret alacağına kendin bi şeyler yap o halde.

• Öncekileri Göster
    • duyamadım boyum çok uzun ahaha.

• boyun uzun ama aklin kisa galiba

• boyu değil işlevi önemli :ı

• Boyun imrenilecek tarafı olmamalı, ama bunu bir üstünlük aracı gibi görüp etrafındakilere hissettirirsen onlardan göreceğin açık veya kapalı tepkileri kıskançlık olarak yorumlayabilirsin. Bence herkesin diğerinden daha fazla bir tarafı vardır. bu boy olur, akıl olur, para olur, güzellik-yakışıklılık olur, tahsil olur, sosyal çevre olur, makam-mevki olur. hem sonra bu hayatta kimin sonradan ne olacağı da belli olmaz. Kırılma ama bu yaklaşımını çok yanlış buluyorum. Boy takıntısı bazı kişilerde olabilir, ama bunun herkeste olduğunu sanmıyorum. neticede zürafada da boy var, ama aslana yem olur !

• kısa erkekler yere daha sağlam basar kaç defa gördüm 170 cm boyundaki erkekler 185 190 cm dövdüğünü

• kısa boylu olmak daha iyi boşver

Yükleniyor...