Sizi ne çaresiz bırakır, bu güne kadar kendinizi hiç çaresiz hissettiniz mi?

Affedilmeyen u

Sizi ne çaresiz bırakır, bu güne kadar kendinizi hiç çaresiz hissettiniz mi?

Çaresizlik aslında insanın en zorlandıgı bir konuların başında gelir. Elinden hiç birşeyin gelememesi kendini eksik hissetmek..
Bircok konuda çaresiz kalmamız bazen mümkün babam rahatsızlandıgında kendimi çok caresiz hissetmiştim..
hastalıklar dışında bir insanı ne çaresiz bırakır acaba..
peki ya siz en düşünüyorsunuz bu konuda?
Sizi ne çaresiz bırakır, bu güne kadar kendinizi hiç çaresiz hissettiniz mi?