Erkek ardasımla aram bozuk.

erkek arkadasımla konusmuyorum 2 gündür aramız bozuk, seviyorum sevmesine ama ellim bi türlü mesj atmaya gitmiyo ama özlemedim desem yalan olur yılbası gecesi buluşamadık yok ikimizde aileleriimizle girelim filan dedi tamam dedim sonra üzüldüğğümü anladı tm gelicem dedi bende gerek yok dedim cünkü bi kere incildim ayrı girdik . sevgililer gününde 1 haftadan önce hayalini kuruyorduk böyle yaparız ederiz diye ama araba yok diye gelmedi uzakta da oturmuyor sevmiyor diyemem ama seven insanda bunları yapmaz

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Rahatlık batıyor size.

• ne acıdan

• Öncekileri Göster
    • Nabza göre şerbet.Neyi ne kadar hak edıyorsa ona göre davran.

• haklısın

Erkekler Ne Diyor 6

• Sen seviyorsun ama onun sevdiğini düşünmüyorum anlattıklarına göre.! Sevseydi fedakarlık yapardı.

• yani seven böyle yapmaz tabi yanında olur yanında olmayan sevgiliyi napacann (yalnız adam)

• Maddi sıkıntısı var mı? Yılbaşı, sevgililer günü...sanki parayla ilgili sorunları varmış da bahane üretiyor olabilirmiş gibi geldi bana.(Bana göre saçma, param yoksa yok derim ama diyemeyecek çok erkek de var.)

• olabilir.

• bence sevmiyor seni, ayril kurtul

• hacı hemen üzmeyin kızı :)

• dmi ya

• konusmayi deneyin, hicbi sorun kalmaz

• parası yoktu blki cocugun fazla

• parasının olmadıgını biliyorum ama hersey para değildi biz ikimiz bu konuları acıkca söyleyebiliyoruz birbirimize

Kızlar Ne Diyor 2

• Yakin madem niye gelmedi

• bilmiyorum o an sinirle bana mesaj atma bugun dedim yalnız kalmak istiyorum dedim konusmuyorum şu an dediğim gibi mesaj atamıyorum

• boşver takma

• hiç kolay değilki canım

Yükleniyor...