Ben kendimin her şeyiyim! Aranızda bunu başarabilen var mı?

Gizli Üye
Ben kendimin babasıyım!
Üstelik sadece babası olsam yine iyi aynı zamanda annesiyim, hatta sevgilisi ve en iyi arkadaşıyım..
Nasılmı?
Mesela bütün gün çalışırım kendim için kendime ekmek almak, marketten alışveriş yapmak, kendimle ilgili toplantılara katılmak ve kendi kendime nasihat etmek gibi bütün sorumluluklarımı yerine getiririm, ne biliyorsam öğretirim kendime, hatta önümüzdeki yıl için söz verdim altına araba çekicem diye, bu yüzden mükemmel babasıyım kendimin..
vee mükemmel annesiyim, işten gelir gelmez kapıyı açar karşılarım kendimi, oğlumm hoşgeldin derim pohpohlar şımartırım kendimi.. hemen elimdeki poşetleri mutfağa bırakıp, sorarım kendime bugün ne pişireyim sana diye, sonra canım ne istiyorsa yaparım kendime çok iyi yemek yaparım ha parmaklarınızı yersiniz mazallah.
çamaşır , bulaşık,ütü, ev temizliği hiçbirşey kurtulamaz..
şefkatli bir anneyimdir çok severim kendimi smile ifade simgesi gece üstüm açılsa hemen hisseder örterim..
Hele sevgilimi hiç sormayın öyle anlayışlıdır ki, kafamız bozuldu mu iki tek atar kafamızı dağıtırız,çokta iyi dertleşiriz kumanda kavgası hayatta olmaz, müzik zevkimiz tv keyfimizle hep ortak noktada birleşiriz bir bütün oluruz adeta benim dinlediğimi o dinler onun izlediğini ben izler geçinip gideriz alışkanlıklarımız tıpatıp aynı fikir ve düşünlerimizde öyle.. birlikte balığa çıkarız, sahilde kol kola gezeriz ne alırsam onu giyer, hayatta beğenmemezlik yapmaz..
çokta romantiğiz mesela birlikte izleriz en romantik filmleri film izlerken başımı omuzuma koyar her seferinde, diyorum ya harikayız..
Arkadaşım dünyanın en iyi arkadaşıdır.. derdim olsa sürekli dinler, bencillik ve kapris yapmaz, nankörlük aslaa! ne zaman başım sıkışsa en kötü günümde bile hep benimledir, herşeyini paylaşır.. benim param senin parandır der her zaman..
arkadaştan öte kardeş gibiyizdir. her yere birlikte gideriz, her kavgada omuz omuza çarpışırız.. mudahili olduğum her davad
Güncellemeler
+1 yıl
kendimin avukatı olarak kaazandım davalarımı en iyi avukatıyımdır kendimin..
ve en iyi doktoruyum yine kendimin bütün ilaçlarımı kendim yazar en iyi tedaviyi kendim belirlerim..
kanseri bile bu şekilde yendim..
ve en iyi patronuyum kendimin..
sabah trafiği dert değil işe geç kalsam hiç kızmaz maaş ikramiye prim kafa izni..
olabilecek herseyin en iyisiyim kendimin...
Allah nazarlardan saklasın...
Fuat Soyçiçek
Ben kendimin her şeyiyim! Aranızda bunu başarabilen var mı?