• Sor
  • Bence

Kendini beğenmişler hakkındaki düşünceleriniz neler?

Nedir bu ben çok güzelim benden güzeli yok, benden yakışıklısı yok, benden zengini yok tavırları...İnsan azıcık mütavazı olur yahu...NOT: Kalbinde zerre kadar kibir olan cennete giremez..

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• ben cehennemilk olduğumu zaten biliyorum, bu konuda değil, başka yönlerden :D

• Şeytanla aranda bir bağ var bunun farkındayım :D

• ben ona değil, o bana benzemeye çalışıyor, tipimi de kıskanmıyor değil hani :DDD

• Sen var ya sen ona pabucunu ters giydirirsin :D

Erkekler Ne Diyor 18

• hepsini çok seviyoruz :DDDD MC Hammer - U Can't Touch This link

• uzattın ama gizemli61:DDD

• Öncekileri Göster
    • yok biz kumda oynamıyoruz, zeytinyağlı güreşiyoruz. Yiğidin harman olduğu yerden geliyoruz.:D

• git oyuncaklarınla oyna hotdog :D uğraştırma kendinle...

• link hepsini böyle düşünüyorum :)

• güzeldi :D

• Eehehh. Valla ülkemizdeki kızların komple kronik sorununa parmak basmış durumdasın. :-)Yani güzelliği ile övünsün bişey değil. Zira günümüzde mütevaziler pek göze batmıyor, ama bişey olmadığı halde kendi reı yapanlar bişey sanılıyor. Ölçüsünde olursa güzelliğinden bahsetsin tabii de "en" olmak farklı bir boyut...Ha notuna gelince. Bence cennete kimin girip kimin giremeyeceği konusunu Allah'a bıraksan daha iyi olur...

• O sadece bir hatırlatma Allah'ın işine karışacak değiliz haşa...

• aynen

• Herkesin kalbinde zerre kadar kibir mutlaka vardır. Hepimize geçmiş olsun :)

• Allah affetsin :)

• Kendini beğenmek bir özgüven göstergesidir.

• hıııhııı aşırı özgüven...

• Kendini sıradan bulan biri olmaktansa, kendini beğenen biri olmayı yeğlerim.

• Kendini beğen ama diğer insanlardan üstün görme ( kibirli olma ) ;)

• sizin de soylediginiz gibi kendini begenmislerherhangi bir sey soylemeye gerek yok :(

• poposu havada olanlar mi soylenecek fazla bir sey yok onlar hakkinda cunki onlar boslukta yasiyorlar ayaklari yere basmiyor :(

• hayal aleminde yaşadıklarını da düşünmüyor değilim :)

• evet hakli olabilirsin dusuncende ayaklari yere basmayan kisilerde malesef bu sorunlar vardir

• Zevkler renkler tartışılmaz. ADam/hatun beğenmiştir kendini tartışamayız. Birde şöyle bi' ata söz var. Bırakın kendi B_okunda boncuk arasın diye buda aynı anlama gelmektedir. SAygılar...

• Zevk veya renk tartışmıyoruz. Kibirli olmaktan bahsediyoruz. Saygılar...

• Bi' miktar yanlış anlaşılma var. Kibirliyse kendi haline salmak gerek demek istedim. Uğraşmamda oı tip insanlarla. Tekrar saygılar.

• Teşekkürler.

• Bu insanlara güzel bir ders vermeyi seven bir insanım.O yüzden çevremde böyle insanlar yok.

• NEYSEN "O" OL benımsemesını unuttanların edebıyatı olarak algılıyorum :)

• Başkası olma kendin ol böyle çok daha güzelsin :)

• Çok yakışıklıyım. Öyle böyle değil.

• Benden yakışıklısı yok :)

• Öncekileri Göster
    • @cobain kd , pes etme, her ne kadar kimlik bilgilerini zeytine kaptırmış olsan bile :DDD

• o zaten kanayan yaram sorma sus :))

• Bir ata sözü varya NE OLDUM DEĞIL NE OLACAĞIM DIYE DÜŞÜN.

• güzel +1

• Ya o saydıklarının hepsi bende var.. Şimdi ben Cehennemlikmi oldum.Yani 8 yıldır aralıksız günde 17-18 saat boşuna mı çalıştım.Yani boşuna mı 2 Uni. bitirdim. Yani boşuna mi... yok canım yanılıyorsunuz yaaaaaa...

• Eğer bunlar sende varsa ve sen kendini diğer insanlardan büyük görüyorsan cehennemliksin...

• Öncekileri Göster
    • Ağzı açık kocaman gülmek.

• Hımmm bak bu çok iyi işte yibe birini güldürüp şimdi de gülümsettirdim işte .. Hı.. Hı.. hadi inkar etseneeeee... Kih.. Kih.. Kih...

• kalbimde zerre kadar kibir yok ama zekiyim napıyım :D

• aferin sana, harikasın, mükemmelsin :D

• yoo sadece zekiyim :D
      mükemmellike alakam yok. harikada değiim :D
      hatta bazen beceriksizi ama zekiyim :D
      insan kendini beğenmezse çatlar yaa :D

• aferin sana :D zeki adam :D

• Bencillikleri kusuyorlar sadece...

• Herhangi kötü birşey düşünmem haklarında,yalnız umursamam öylelerini ve olur biter.Herkes umursamasa yalnızlaşırlar ve hatalarının farkına varırlar.Fakat herkes böyle değil ne yazıkki.

• Hata mı? Hatalarının farkına varacaklarına kusursuz olduklarını iddaa ediyorlar. Zavallılar...

• hepsi yalancı benden daha yakışıklı olmaları sözkonusu bile olamaz :)

• Al işte buradan yak :D

• :) yok yaw bende kıl oluyorum onlara yakışıklıysanız gidin başka yere olan var olmayan var :)
      bu kadar ego sağlığa zararlı zaten

• ego değil artık kibir oluyor o.

Kızlar Ne Diyor 8

• Bu tür insanlar nedense asla bu tür şeyleri yanımdayken söyleyemiyorlar çünkü gördükleri ve bildikleri şeyin tam karşısında oldukları zaman mütevaziliğimin altında eziliyorlar kendilerinden utanıyorlar.

• Cennet benden bayağı uzak olur o zaman... Ya da kimse Cennet'e kibrinden Cehennem'de arınmadan giremeyecek...

• Sen kendini bildiğin sürece sorun yok ;)

• Ben tanıyorum böyle bi naleti hatta düne kadar ne kadar ukala ne kadar kibirli kendini beğenmişte olsa hoşlandığımı düşünüyordum ama artık gözümde yerlerde. Haddini de bildirdim. Çok rahatladım. Bundan sonra da yeri geldikçe bildirmeye devam edeceğim. Siz de deneyin tavsiye ederim.

• ben herkeslerden güzelim :)

• Bence kendine asiri derece de asik olan kisinin,kendi ile ciddi bir huzursuzlugu vardir.

• Psikolojik sorunları olabilir.

• ben beğenmediğim sürece sorun yok ,begensınler kendılerını .p

• katildim aynen

• işte sorun burada başlıyor ya senden begeniyorsan :D

• Ancak kendi kendilerini beğenir o tipler başkalarının beğenmesine izin vermezler ki muhtemelen tipsizlerdir.

• Bu da bir ihtimal tabi :)

• ben mütevazi olduğum için hiç bahsetmiyorum

• harikasın :)

• :)

Yükleniyor...