Laf sokana ne yapmalı?

aynı kanaldan cevap vermem aslında çok aciz geliyorlar bana ama seytan diyor çarp duvara yapışsınlar hadi hayırlısı.Laf sokana ne yapmalı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sukunetim asaletimdendir ; lâkin her lâfa verilecek bir cevabım var. Bir bakarım lâf lâfmı diye , birde bakarım söyleyen adam mı diye .Bazen kendimi tutamam o ayrı .

• Söz o kadar çok şey anlatıyor ki , doğrudur .

• evet çok sevdigim bir sözdür ayrıca.

• Hz. Mevl?na ne güzel söylemiş dimi .

Erkekler Ne Diyor 16

• Benim rahat edemediğim yerde kimse istirahat edemez o yüzden altta kalmam asla. Sende öyle yap..

• Münasip bir cevabımız olur elbet.

• laf sokana cevap vermeyin derim...onu ciddiye almayın ki değerinin farkına varsın...

• O laflar boy boy seni...atlı kovboy:)

• ben çok seviyorum laf sokmayı mesela. çünkü kadınlara el kalkmaz. mesela bir durumda karşındaki erkek olsa ağzının ortasına yerleştirirsin ama kadınlara en fazla laf sokabilirsin. o yüzden dayak yemiş gibi yapın, çünkü karşınızdaki centilmen biri olduğu için sizi dövmüyor. ama gerçekten sinirlendirdiniz. karşınızdaki centilmen olmaktan vazgeçmeden ortamdan uzaklaşıp siniriyle yalnız bırakın.

• Laf Sokmak bence kabaca ifade edilmiş bir durum.Genelde pratik ve zeki olan insanlara mahsus bir durumdur ( aslında marifettir). Tabi bazen olumsuzluk yatarabiliyo, çünkü karşındakinden öyle bir açık geliyorki , kırma pahasınada olsa hakkını veriyorsun kendini tutamayıp ( ben bu gibi durumlardan hemen sonra yalvarır gönlünü alırım). Acıyın ve katılın ya böylelerine diyeveğim ama herkes yapamaz iştee, Kıskanmayın heeee...

• Dil dediğin Dünyanın en güçlü silahıdır ama yaaa...

• başlıgı kullanarak ..öyle marifete.burda iğnelemekten bahsediyorum nesini kıskanayım elinde başka bişey olmayan sadece dili kullanan adamın:D

• Sokulan laf iyiyse vay çakal derim :)Değilse zaten karşı kombosunu çoktan yemiştir.

• :(.

• Şöyle bir baktım ketrin salıya kadar böyle :)

• Hoş geldin beybi. :).
      Özlüyorum yahu.

• Soktuğu lafa göre karşı ataklar bulunduruyorum.

• kristal ayna :P

• link hadi hayırlısı.

• :D:D

• Ben genelde şöyle derim kuş kadar aklınla bana laf sokmaya mı çalışıyorsun :DSoran ilk fırsatta öyle bir laf sokarım ki 40 yıl hatırı kalır.Öyle her kendini bilmez benimle sidik yarıştıramaz :D

• @floral : lütfen önce deyimler sözlüğüne bakar mısın?
      Kelimeleri ilk anlamları ile almak zorunday mıyız?
      Evet Aslan deyince böbürleniriz, eşek deyince kızarız. En nihayetin de ikiside hayvandır.

• kuşun diğer canlılardan kanıtlanmış bir aptallığı yok, yanlış bilinen bir halk arasındaki deyimler diyarından gelmesinden başka.

• ikinci cümlemi tekrar oku yeniden konuşalım :D

• Öncekileri Göster
  • laf sokana haddini bildirmeksözle tabi

• Lafı söyleyene bakarım önce...Kafamda büyütmeden güler geçerim... :))

• usta fanteziler karşılıklı lafsa söz konusu sokana sokacan... zevk verebilirsen ne mutlu sana...

• ya sen de laf sokacaksın ya da konuyu başka yere çekeceksin.diğer seçenekler ( susmak , hakaret etmek..) yakışmaz bize :)

• - Ağzına terlikle vur.- Elektrik süpürgesinin borusuyla giriş.- Levye ile bacaklarına çalış.

• mantıklı

Kızlar Ne Diyor 11

• agzının payı verılıp susturulmalı tabıkı :)

• soktuğu lafın daha beterini ona sokmalı ve susması sağlanmalı kanımca...

• susmak en kalıtelı cevaptır fakat karsıdakı bunu saf cevap vermeyı bılmeyen ezık olarak algıladıgı ıçın aynı kanaldan cevap vermek en ıyısı

• Altta kalmam. Cevabı yapıştırırım hemen.

• boğazlayarak öldürmek istediklerim çok, ama yap(a)mıyorum o ayrı.

• yok say

• Laf sokan kisiye o soktugu laflari yidirim

• Bilmem :)

• Omuz silkerim.Kendi kendine konuşsun.Bana ne.

• Kuyruk acısı.

• gül bakalım ama bi ara açıkla sende ki kuyruk acısı ne ara oluştu:)

• Kah kah.

• aynı özelligi sende de görüyorum ama :)

• Öncekileri Göster
  • duvara carpma eylemi daha acizce yalniz

• kabullenmen hoş:)neyse eglenmene bak:)

• dibe vurmussunya sana ulasmaya calisiyorum birinin cikarmasi gerek sani ordan (: ya neyse canim
      ben batistayim igrencim sacmalayanim vs vs keyfine bak (: canim skldi senden hic eglenceli degilsin ):

• imkansız sen daha bi batıştasın:)

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...