''Boş verdiğin kadar huzurlu, takmadığın kadar mutlusun'' sözüne katılıyor musunuz?

Hayatsınn
Boşvererek geçiştiriyoruz belkide çoğu şeyleri hayatımızda, unutmaya çalışıp yokmuş/olmamış/yaşanmamış gibi davranmayı seçiyor bazılarımız...

''Boş verdiğin kadar huzurlu, takmadığın kadar mutlusun'' Sözüne katılıyor musunuz?
'' Boş verdiğin kadar huzurlu, takmadığın kadar mutlusun '' Sözüne katılıyor musunuz ?

''Boş verdiğin kadar huzurlu, takmadığın kadar mutlusun'' sözüne katılıyor musunuz?