• Sor
  • Bence

1.50 boyunda minyon kızlar neden erkeklere çekici geliyor?

1.50 boyunda minyon, çocuk gibi görünen kızlar neden erkeklere çekici geliyor?

En İyi Görüş

• Yeri geldiği zaman çocuğu gibi davranmak için. Sırtına alıp heedeeeeee diye parkta, bahçede koşturmak için olabilir.

Erkekler Ne Diyor 25

• Gönül bu herkese aşık olabilir , özellikle 1.50 boyunda birisini bulmalıyım diyen olmamıştır bence .

• bilmem ya bana öyle gelmiyo ama sanki bi tane mavi gözlü bi kız var dünya ahiret kardeşim olsun tabi

• öyle miymiş? hmmgörmek için aşağı eğilmek zorunda kaldığım kız bana çekici değil de sevimli görünebilir diye düşünüyorum.

• 170 dururken kimse 1.50 ye bakmaz yokluktandır

• yokoylebirsey

• Amiyane tabirle şöyle bi söz var; "Hatunun uzunu ayakta kısası yatakta makbuldür." Bundan olsa gerek.

• bende tam tersi itici geliyor çok ciddiyim yani bilmiyorum bana öyle geliyor..

• Ortalamanın üstündeki her kız/erkek için akla gelen soru "Acaba kendini beğenmiş mi & yaklaşsam nasıl tepki verir" ayarındadır çoğu zaman. Bu sebepten kısa boylu(türkiye şartlarında normal sayılır) veya çok makyaj yapmayan kızlar daha sempatik daha "bizden"dir, ilgi çeker.

• böle bi kanı yok : ) kimseye 150 boyunda bir çekici gelmez.

• genellekli minyon tipli kızlar kısa boylu erkeklerin dikatini çeker ve türkiyenin yarısından çoğu kısa boylu o sebepten :)

• Farklı fantaziler hayalinde kurduğu için olabilir :D

• Minik olan herşey Şirindir de ondan...Bebekler gibiii yanii..Yavru Kedi-Köpekler gibi yanii...

• yolda uzunu yatakta kısası makbuldur demısler ben onların yalancısıyım

• Cocuk özlemi cekip de kendi cocugum olmazsa olabilir. Kısmet tabi yine de kendimin 1.92 oldugumu göz önünde bulundurursak 1.50 ve de minyon bir bayanı yanımda ancak cocugum diye gezdiririm. Kısaca hic de cekici gelmiyor...

• bana çok çekici gelmez...:))

• benim yanımda çocuğum gibi duruyo ama yinede tabi hareket rahatlığı var al eline sağa sola savur evire çevire seviş falan rahat olur hrlde:D

• bilinçaltında koruma güdüsü oluşuyor erkeğin.bu yüzden de hatuna odaklanıyor sürekli onu korumak istiyor.bu sebeple de hoşlanıyor

• hiç böyle düşünmemiştim.

• 1.50 misin ? yada 1.90?

• 170cm ve 70 kg isen, zayıflamanı tavsiye ederim. boyla ilişkisi yok, emin ol. 55 kg olursan, mukayeseli üstünlüklerde o 150cm.lik bücürü alt edebilirsin.

• hoşlandığın çocuk, tarif ettiğin kıza mı gönül koydu pilariska ?:)

• bence tarif ettiği kız kendisi ego tatmini bu site olmuş :)

• hayır merak ediyorum :)

• ön yargılı olma barbiee bazıları gerçekten yardım için soruyorlar kurunun yanında yaş da yanmasın :))
      soran boy konusu çok çok önemli değil :) eğlenceli , kültürlü ve kariyerli biriysen ve şirin bir yüzün varsa sence 1.50 boya sahip olmak ne derece önemli allasen ?:)

• Hiç çekici değil.

• Göremediğim ama hissettiğim çoğu şey bana çekici geliyor... 1.50 nedir lan şaka dimi bu?!1BİR

• ahahaha güzeldi :))+1

• Öncekileri Göster
    • Ben artıladım.

• Penti bize "aşalamayı" öğretsin ketrin, cahil hissettim kendimi...

• 150 bana minyondan cok cocuk gibi geldiginden tercih etmiyorum. bana gore minyon 160-170 arasi olandir...

• 1.70 minyonmu ahahahaha :D

• benim boyuma gore oyle :) tabi bahsettigim 170 olup da 50-55 kg arasi kucuk el ve ayakli olanlar :)

• fantazi meselesi kimisi de at diye tabir edilen kızlardan hoşlanıyor ne yapalım

Kızlar Ne Diyor 7

• Tanıdığım biri vardı 1.50 boyunda ama ilişkisi yaşımdan fazla olabilir.50-55 kilo arası ol.Durumu kurtarırsın belki.

• Ayrıca sen çoğu erkeğin dediğine bakarsan hiç bulamazsın bizim türk kızları yabancı kızlar gibi boylu heybetli değil.Çok var boyu kısa takılma sen.

• Kim minyon seviyormuş :DMinyon tiplerden pek hazzetmem belki de o yüzden bu şekilde düşünüyorum..

• 1,50 boyunda olupta fıstık gibi olan kızlarda var sonuçta tamam boyuyok ama boyuna görede fiziği veya yüzü ii olanlarda var hem herkes eşit ya da uzun boylu olmak zorunda değil

• tek atımlık çerez :) bende seviyorum minyon kızları .. isterdim öyle olmayı

• Çocuksu gelıyordur ,masum gelıyordur benım aklımagelen sebebler bunlar

• çekicilik boyla mı alakalı

• Herşeyin miniğini sevdikleri için olabilir...

Yükleniyor...