Seven erkek sevgilisine nasıl davranır, nelerden kaçınır?

Seven erkek nasıl davranır?Neler yapar neler yapmaz?Sevgilisini dinlemeyi onunla muhattap olmayı sever mi yoksa tam tersi midir?Bir de vakit ayırmıyorsa sevmiyor mudur?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• seven erkek ilgili davranır... fakat bu ilginin dozajını her zaman aynı derecede beklemek faydasızdır. dokunmaya kıyamaz demeyeceğim sacmalık, bulunduğu hareket ne olursa olsun karşındakine hissettirir yaşatır. sevgiliyle muhattap olunmaz onunla gönülden muhabbet kurulur. muhattap gibi egoist bi kelime yaşanmaz yani. dediğim gibi vakit ayıracağı zaman da vardır ayıramayacağı zamanda vardır... mesela okul okurken ders çalışacağı zaman gelir sana ayıramaz... zaten o vakti sana ayırırsa kendine yanlışı olur... kendine yanlış yapan başkasına doğru yapamaz... özüne gelelim... seven insanın özü saygılı olmaktır gerektiği gibi davranmaktır... saygılar...

Erkekler Ne Diyor 7

• Korur , gözetir , kıskanır , sahiplenir , sürekli ilgilenir , kendinden çok onu düşünür , sevgisini sürekli belli eder , dürüst olur , sadık olur bu liste uzar gider .

• ya bu kişiden kişiye degişir oturaklısı vardır çıvık olanı geveze olanı

tabi kişilik analizi yapmak lazım :D

• Sevenin erkeği bayanı olmaz ki...

Bayanlar nasıl davranıyorsa erkekler de aynısını yapabilir.

Kıskanmak ve Gözyaşı ile aglamak konuları dışında ;)

• en azından karşısındakini kırmak iştemez

• seven erkek sevgilisiyle muhattap olmaz el alemle olur genelde :P bu nasıl bir açıklamadır ya:)

• bir derdi vardır belki.başka bir işi.belki sıkılmıştır bunalmıştır ynlız kalmak istiyordur.belki de bitmiştir herşey söyleyemiyordur.bunun altından bir çok sebep aranabilir.

• vakit ayırmıyorsa?

• seven erkek değer verir.her şeyden önce sevdiği gelir.onu korur kollar.üzülmemek kırmamak için elinden geleni yapar.sevgilisini dinler vaktinin bir çoğunuda ona ayırmaktan çekinmez.olmuştur umarım:)

• Öncekileri Göster
  • Sevgilime nasıl davrandığımı anlatsam muhtemelen ağlarsın.

• Anlamadım?

• kıza üzüldüm.. nereye kadar dayanabilir hiç düşündün mü ?

• vay be.mort oldum o.O

• Öncekileri Göster
  • Soruyu kes

• Şoktayım

• Overclocked2 fanı çıktı, şimdi ne diyeceksin.

• up up up up

Kızlar Ne Diyor 6

• an gelir belki kırabilir ama hatasını anlar özür diler .. korur kollar .. her zaman yanında olmayabilir ama yanındayken sadece seninle olduğunu hissettirir ..

• seven erkek seray sever :))

• verdim şukunu panpa

• Bence seven erkek sevdiğiyle ilgilenir arayıp sorar koruyup kollar.Gözü başka bişey görmez.Bişey yaparken bişey düşünürken sevdiğini de düşünür tek taraflı karar vermez.

• bence erkekler daha iyi cevap verirler ..çünkü benim bugüne kadar sevgisinden emin olduğum biri olmadı haaytımda.birlikteyken hep seviyo sandım ama şimdi dönüp bakınca sevmemiş diyebiliyorum.bence erkekler çözer bunu.hakkaten sevildim mi yoksa hiç sevilmedim mii ...

• korur kollar sahiplenir iletişim halınde olur vakıt ayıramıyorsa da işinden dolayıdır belkı seven adam sevdıgının yanlz kalmasına dayanamaz

• evet benim :)

• sanırım özelden yazan sensın :) sor tabıkı :)

• peki bir şey sorabilir miyim

• güzel soru

• peki yorumun var mı?belki yardımcı olabilirsin

Yükleniyor...