• Sor
  • Bence

Sapıklık size göre nedir?

soru olduğu gibi orada...ilk cevaplayan da kendim olayım... eğer cinsellikse sapıklık sadece, benim için: tecavüz ve tacizdir.. ya da adını veremediğiniz, veremediğim diğer zorlamalardır... bunun dışındaki herşey iki kişi de razı ise mübahdır... sizin "sapıklık" anlayışınız nedir?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• andropoza giren erkeklerin genç kız peşinde koşmaları,hayvan sevicilik,çocuk p*rnoları ve çocuk sevicilik...en büyük sapıklıklar bunlar...

• genç kız kavramı 18 yaş üstü kızlarsa sapıklık diyemem...diğerlerinin tamamına katılıyorum...

• 18 yaş üzerleri iradesiyle yapanlar grubuna giriyor...volanterli söz konusu yani... :)))

Kızlar Ne Diyor 8

• Benim sapıklık tanımıma bakıyorum,sonra senin sorduğun sorulara bakıyorum ve çakıştığını görüyorum.sence benim sapıklık kavramım mı sapkınca yoksa sende mi var böyle bir sorun?

• direk soruyu cevaplasaydın be yav... :D

• Puta tapmakta bir sapıklıktır. Falcılık yapıp kehanet yapanlar da birer sapıktır. Kendisini Tanrı ilan edenler de sapıktır. Hemcinslerine ilgi duymak, evlenmeden cinsel ilişkiye girmek, grup cinsel ilişki yaşamak... Yani kısacası Allah'ın bizim için haram kıldığı şeyleri yapmakta ısrar etmek, yoldan sapmak demektir. Yoldan sapanlara sapık denir. Tabi günümüzde sadece cinsel ilşkiye zorlayan taraf sapık olarak algılanıyor... Aslında herbirimizin türlü türlü sapıklıkları vardır. Sapıklaşmamamız dileğiyle ;)

• bunların sapıklık olması için önce bir allahın varlığı gerekli...

• Öncekileri Göster
    • Çok zahmet etmişsin bana laf yetiştirmek için. Ben inandığım şeye güvendiğim için O'na inanmayanlarla tartışma gereği duymuyorum. İkimizin de fikri bu konuda değişmeyecek o yüzden boşuna yıpratma kendini. İnanmayan birisi olduğunu daha önceden bilseydim inan bana şu yukarıdaki soruna cevap vermezdim. Herkes inandığı gibi yaşar. Yolun açık olsun...

• seninki gibi tıkalı olmasın.. dileklerin için sağol...

• Tecavüz cinayet çocuk istismarı

• katılıyorum...

• direk sen :) kafamda öyle bi yer ettiniz sen ve yorumların.

• bunu daha önce de açıkladım.. ben isteklerimi sansürsüzce açıkladım... ama onların hiç biri gerçek olmadı... bırak onu, anti sosyalliğim yüzümden kız arakdaşım olmadı ve hala bakirim.. bazen buranın sadece internet olduğunu vev insanalrın dilediği kadar özgürce yazabilmelerine imkan sağladığını hatırlamak gerek.. ki bu yüzden gerçek hayattan daha çok seviyorum burayı :)

• hiç kimse ineğe , yada 2 yaşındaki bebeğe tecavüz eden insan dışı yaratıklar kadar sapkın olamaz sadece bunu biliyorum.

• çocuk tecavüzcülerinin idamından yanayımdır... hayvana tecavüz eden/etmeye kalkışan da en az 5 yıl hapis cezasına çarptırılmalı..bir hukukçu değilim... belki sıradışı cinsel fikirlerim var.. ancak vicdanım da var ;)

• Öncekileri Göster
    • diğer sorularımda...

• sende germe beni

• Cevap veriyorum. Antropotes

• ah bi de düzgün söyleyeydin...

• Iki kardesle birlikte flört etmek

• tanrı seni böyle bir durumdan korusun o zaman yavrucum :)

• Tanri sana akil fikir versin abaza insan

• fazlasını verdiği için böyle oldum kuzuşum :)

• sapıklıktır

Erkekler Ne Diyor 3

• güzel soru tebrikler. Ama biraz derin bi konu. Bence de sapık demek o kadar kolay değil. Sonuçta herkes farklı şeyden zevk alıyo. Psikolojiyle ilgilibişey. Dayak yemekten bile zevk alan var. Ya da kendisine küfür edilmesinden vs. Herşeye sapık dersek normal adam kalmaz memlekette

• bu site de şu ana aldığım en iyi cevap.. asıl ben çok teşekkür ederim...

• :) gaza geldim cevap üstüne cevap veresim var :)

• ver anam.. dinlerim :D

• Doğal ve normal olandan aykırı olam Hareket tarzı.Düzenden Sapma eylemi...

• düzeni belirleyen çoğunluktur... ancak onlara uymak istemediğim halde uyarsam koyundan ne farkım kalır?

• Öncekileri Göster
    • :-))... Gaz iyidir...

• yakar mideni :)

• o resmi görmektense nekrofiliyi tercih ederdim :)

Yükleniyor...