Burçlar kişiliği etkiler mi?

Burçlar hakkında ne düşünüyorsunuz?Burçları ve özellikleri ne kadar gerçek? Bireyler burçların özelliklerini mutlaka taşır mı?

Güncellemeler:
Kişiliği yansıtır mı olcak o ya yanlış yazmışım . Karakteri etkiler mi diycektim :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Evet, insan karakterine etki eder, ama insan karaterinin tamamını oluşturmaz. İnsan karakterinde, aile, çevre, eğitim gibi etkenler de rol oynar. Peki nasıl etki eder. Dünya belirli dönemlerde belirli yıldız guruplarının manyetik etki alanına girer. Aslında burçlar bazı yıldız guruplarının isimleridir. Ve biz doğarken dünya hangi yıldız gurubunun manyetik etki alanına girmişse o an bizim ruh ve karakterimiz bu etkiden nasibini alır, bu yenidoğanlarda kalıcı olur.Bu manyetik etkiye daha somut bir misal verirsek Ay'ın Dünya'ya yaklaştığı zamanlarda sular kabarır, insanların ruh hallerinde bazı değişiklikler olur. Bunların detaylarına girmeğe gerek yok. Fakat burçlara bakarak falcılık, gelecekten haber verme gibi haller gerçek dışıdır, inanılmaz. Falcıya inanmak, bilinçaltımızı onun söyleyeceği her söze açmak demektir. o iyi söylese de kötü söylese de bilinç altı onu kabul ederek ileride gerçekleşmesine yol açar. o yüzden fala ve falcıya inanılmaz ve gidilmez.Uzayda Kova burcu takımyıldızlarının görünümü link Dünyamız 21 Ocak- 20 Şubat tarihleri arasında bu yıldızların manyetik etki alanına girer.

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben tamamen etkilediğini düşünüyorum işin açıkcası. İnsanın içindeki kişiliği yansıtıyor. En azından bende bu şekilde. Bir Akrep'in her özelliğini a dan z ye taşıyorum gurur duyarak

• Ben burçlara inanmıyorum ve bu yüzden beni burç falan etkilemiyor.

• benim öküz olmam tamamen burcumdan sebep :DD(kendime bunu söyleme hakkı tamamen bana aittir, bikaç kundaktaki bebe konuşmayı yeni öğrenirken duydu diye soyunu sopunu bana anlatmasın) :DDD

• camışlık benim değil burcumun suçu diyorsun hımmmm :D

• karakterim burçları etkiliyor :Dve onlara inanmamı engelliyor

• mutlaka ki etkileri vardır ama bütün kişiliğimizi etkileyecek diye bir kural yok.yaşadıklarımız genlerimiz ve doğanın etkileri kişiliği oluşturur diye düşünüyorum.burçlarda burada doğanın etkileri kısmına giriyor ;)

• Sabahları mekik çekiyorsan etkiler tabi

• Keserim doğalgazını

• pufffffffffffff

• eger etkileseydi, hirsli, takintili, seks ve keyif duskunu,kadinlar arasinda populer, sivri dilli birisi olmam gerekti... ama ben hiiiiiic de oyle değilim :D hehehe

• google büyüksün hahah:D

• haha bunlari zaten google a yazsan cikiyor :D

• ben anlarım:D

• Öncekileri Göster
  • taşır...

• Vallahi fala mala pek inanmam ama burcumnu özelliklerini tam anlamıyla taşıyorum. En tipiğindenim. Bence bazı yönlerden yansıtıyor. Etraflı düşününce garip aslında çünkü aynı zamanda doğan her insanıın kişiliği aynı değil*kenardan köşeden de olsa ilgili burcun bazı özellikler uyuşuyor bence o kişi ile.

• katılıyorum sana

• bilmem :)sohbet sırasında burcumu soran insanlara 'tahmin et ' derim hep..bir kişi bile bilemedi henüz :Dburçlarla bu kadar ilgili arkadaşlarım bile burcumu öğrendiklerinde şaşırıyorlarsa , ben nasıl inanayım şimdi buna :Dha genel olarak biliyorum yine..ama maksat bilgim olsun diye yoksa inandığım için değil :)

• sustum

• hahah yav sus artık :D yine yanlış :))
      ya sen bu konuda henüz yeteri düzeyde bilgiye sahip değilsin ya da ben kurallara aykırı biriyim :P

• öl doktor pis akrep

• Öncekileri Göster
  • burca dair fallar safsata,ama genelde özellikleri kişiliği yansıtıyor % 90 oranda,istisnalarıda yok değil onlarıda yükselenleri etkiliyor...

• rica ederim :)

• teşekkürler bende böyle düşünüyorum :)

• ben inanmam bu burçların insan üzerinde bir etkisi olduğuna aynı burça sahip olum farkli karakterde bir cok insan var

• hımm peki

• bu konuda her şeye verilecek bir cevap var bazen gazeteler de burçlar ile yorumları okurken o kadar cok sey yazıyorlarkı bir iki tane tutuyor doğruymuş burçlar diyor insan ama hikaye o kadar cek sey yazarsan illaki biri kaçı tutacak

• yükselenden dolayı diyorlar onun içinde

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben balık burcunun bütün özelliklerini taşıyorum, ne yazık ki:(

• Kesinlikle etkiler ama yükselen burçlarımız ise takındığımız sosyal maskelerdir akrep burcuyum ve mutluyum bu durumdanda :)

• Balık burcuyum. Duygusal ve sulugözüm :(

• Tasiyorum galiba..

• Sanmam. Sadece şehir efsanesi

• Akrebim bütün özelliklerini taşıyorum genel özellikleri etkiliyo bence

• bende hiç bişey yansıtmıyor =)

• ben aslan burcuyum

• ben de öyle düşünüyorum

• mükemmel karışım:)

• ;)

• Öncekileri Göster
  • Genelde öne sürülen kişilik özelliklerinin %95 i tutuyor , isteyen inanır isteyen inanmaz . Yükselenide çok etkili bu arada ..

• buldun teraziyim :D

• hımm ebced hesabıyla adından burcunu bulma yöntemini denersek bu 2,75 oranla ikizlere tekabül eder .çin burcunla kıyaslayıp içine de pi sayısını ekler 12 ye bölüp karakökünü alıp tanjant cetvelinde ona karşılık gelen burç da terazii olur kanımca ..

• Yükseleni çok önemli bunu yorumlamak için :D

• Öncekileri Göster
  • balık burcuyum ama alakam yok, akrebin özelliklerini taşıyorum

• sevdim bu yükseleni :D beni yükseltti :D

• :D balıkla kova mantıklı özellikler birbirine benzer biraz

• kovaymış yükselenim bu biraz yatkın bana link

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...