Burçlar kişiliği etkiler mi?

Burçlar hakkında ne düşünüyorsunuz?Burçları ve özellikleri ne kadar gerçek? Bireyler burçların özelliklerini mutlaka taşır mı?

Güncellemeler:
Kişiliği yansıtır mı olcak o ya yanlış yazmışım . Karakteri etkiler mi diycektim :)

0|0
11|13

En İyi Erkek Görüşü

 • Evet, insan karakterine etki eder, ama insan karaterinin tamamını oluşturmaz. İnsan karakterinde, aile, çevre, eğitim gibi etkenler de rol oynar.

  Peki nasıl etki eder. Dünya belirli dönemlerde belirli yıldız guruplarının manyetik etki alanına girer. Aslında burçlar bazı yıldız guruplarının isimleridir. Ve biz doğarken dünya hangi yıldız gurubunun manyetik etki alanına girmişse o an bizim ruh ve karakterimiz bu etkiden nasibini alır, bu yenidoğanlarda kalıcı olur.

  Bu manyetik etkiye daha somut bir misal verirsek Ay'ın Dünya'ya yaklaştığı zamanlarda sular kabarır, insanların ruh hallerinde bazı değişiklikler olur. Bunların detaylarına girmeğe gerek yok. Fakat burçlara bakarak falcılık, gelecekten haber verme gibi haller gerçek dışıdır, inanılmaz. Falcıya inanmak, bilinçaltımızı onun söyleyeceği her söze açmak demektir. o iyi söylese de kötü söylese de bilinç altı onu kabul ederek ileride gerçekleşmesine yol açar. o yüzden fala ve falcıya inanılmaz ve gidilmez.

  Uzayda Kova burcu takımyıldızlarının görünümü link

  Dünyamız 21 Ocak- 20 Şubat tarihleri arasında bu yıldızların manyetik etki alanına girer.

  0|0