Facebookta şunu yazmış, ne demek istemiş?

Facebooktan takip ettiğim bir arkadaş aynen şunu yazmış duvarına; kemiklerimin iyileşmesini bekliyorum. Peki başına ne gelmiş olabilir? Hangi durumlarda bu oluyor? Arkadaş değiliz ama uzaktan hoşlandım için yazılarını takip ediyorum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• :)) Takılma fazla bosveeer. Eski sevgilim hala face de ekli maalesef, bir türlü tam olarak kopamadik, ne dostuz ne sevgili. Onun facede paylastıgı sarkı, durum ve bilimum seyleri zaman zaman kendime yormaya yorumlamaya kalktim, ama isin altindan kalkamadim :D O yüzden sen de fazla düsünme yani facede paylasilmismis ne kastediyormus falan diye. Facebooktan bi cacık olmaz, madem hoslanıyorsun ordan azcık sohbete gir ne bileyim begen yorum yap onun profiline, sonra tepkisi olumlu olursa sanalda degil gercele tasirsin...

Erkekler Ne Diyor 9

• Senden hoşlanıyo olabilir.

• gjhjghj

• manevi de olabilir... sorsana acikca

• özel bir anlamı olmalı...çözemedim açıkcası...

• Çok yorulunca ağrır kemikler belki sevişmiştir i*neliğine yazmıştır o yazıyı var öyle i*netor hem cinslerim:)

• herhangi bir hastalığı varsa kullandığı bir ilacın yan etkisi nedeniyle kemiklerinde erime olmuştur mesela kortizon

• Belli olmaz. öyle olsa gecmiş olsun yazanlar olurdu yada merak edip soranlar

• O zaman bekle bakalım ne yazmış biri sorar.

• yazmis biri gecmis olsun diye ama fazla detaya girmemis. meraktan catlicammm

• Her cümleden bir anlam cıkarmamak lazım. yorgundur , biryere carpmıştır falan. ona neden sormyuorsun facebook listene eklediysen ve arkadaşın degilse garip bir durum degil mi

• ekliyemem cekiniyom. ama ben ilk okudumda kaza yapmis olabilir dedim.

• senden hoşlanıyo ama söyleyemiyo kemikten bahsedip senin ağzını sulandırmak dikkatini çekmek istiyo..hadi ballısın ballı

Kızlar Ne Diyor 5

• tuhaf bende tam anlam veremedim.

• ya bazı olaylar sonucunda yıkılmış ayakta durmakta zorlanıyorum (psikolojik olarak) demek istemiş olabilir

• Eklem yerleri ağrıyordur belki. Takma fazla :))

• Bir hastalık olsaydı arkadaşları yorum olarak geçmiş olsun dilekleri yazardı. Belliki öylesine bir söz

• Bak o aklıma gelmemişti ananemdede var :(

• gizli hastaligi vardir belki ): kemik erimesi vardir kimseye söyleyememistir ):

• umarim listemden birileri yazdigim seylerden anlam cikarmaya calismaz.''sülümanin gazabina ugramisim 13 iyidir'' yazisindan ne anlamlar cikarirlar artik orasini kestiremiyorum (:

• yoo degil (:

• Ben anlamadım ki yani 13 espiriyse eğer anlamadım :)

Yükleniyor...