İntikam almak! Canımı yaktı, o da yansın istiyorum ama nasıl olacak bu?

sorunlarımı yazdım daha öncede 2 ay önce 2 yıllık ilişkim bitti neden o we hareketleri beni boşlaması faln falan..ben onu hayatımdan silmeye çalışıyorum deniyorum en azından onunla karşılaşamamak için gidiceği ortamlardan kaçıyorum arkadaşlarını görmezden geliyorumo benim en yakın arkadaşımla konuşmuş pişmanmış askerden yeni gelmiş bunalmiş benden kaçış onun rahatlamasına neden olucağını falan düşünmüş biliyomuş ben hala onnu sewiyomuşum benim gibi birini asla bulamazmış eminmiş sewgimden falan oda beni sewiyomuş toparlanamıyomuş ama aileler araya girdiği için imkansizmiş biaraya gelmemiz benim ona artık dönmicemi düşünüyomuş..bunları duydum da bi kere daha anladım ki o beni sewmemiş bunlar hep bahane ne yani ayrı dünyaların insanımıyız kan davamız mı aileler arasında nedir ki sebep sewdiğinden emin olduğun hemde sewdiğin kişiden uzak durmak warmıdır böle bi saçma bişi ben bi kızın yapabiliceği herşeyi yaptım yeri geldi ilişkiyi kurtardım gitme dedim yapma bırakma sewdiğim içindi..sewdiğimi çekip alırdım tek bi söze gerek yok ki sewdiğine kim dayanır kim kin tutar yeterki dönsün..zaman herşeyin ilacı falan değil pişmanlığı benim gibi bi çift göz daha bakmaz onun gözlerine öyle sıcak warlığı kmseyi mutlu etmez herkez para mal mülk peşinde.ona kızgınlığım bitmek bilmiyo bi türlü ona dönmicem ama bana dönsün istiyorum pişmanlığını ondan duymak ıstıyorum ona solicek sözlerim war canımı yaktı oda yansın istiyorum ama nasıl olucak bu bilmiyorum..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 4

• Hayatında hiç olmamış gibi davran , çevrene çok mutlu tavırlar sergile bu ona en büyük ceza olur .

• Dönmeyeceksen neden dönmesini istiyorsun.. Bırak olduğu gibi kalsın.Şuanda duyguların karışık... Biraz daha netlik kazanmasını bekle...İntikam almayı düşünecek kadar değer verme.. İntikam almak zorunda değilsin. Hayatına bakıp, mücadeleni sürdürmelisin...

• seni anlıyorum :)

• Cok sinirlenmis birazda sacmalamissin :-) biraz ofken dinsin sonra karar ver bence, yaptiginin altinda birsey olmasi muhtemel. Dige dedikleride oyalama gini birsey..

• sinirliyim sacmaladım belkı kafam karısık nasıl davranmalıyım bilmiyorum..

• Bende yazamiyorum burdan anlarsin umarim harf hatalarini :-) bi sure davranmamani tavsiye ederim hem niyetinin ne oldugunu davranislariyla acik vericektir merak etme..

Kızlar Ne Diyor 6

• yazık olmu gerçektende senin gibi bir isanı kaybettiği için o üzülsün o düşünsün onun yüzü olmasın bundan sonra hiç o kişiyi düşünerek vakit kaybetme geleceğine bak ve en büyük cezayı mutlu olarak gülümseyerek ver o insana.

• birini unutmak istiyorsan onu afetmeliymişsin...sizde öyle yapın..bunu kendiniz için yapın.

• bence bu noktada bırak artık intikamı falan zaten yıpranmışsın

• lütfen bu tür şeylerle egonu tatmin yoluna gitme

• yeterınce yıpranmıssın adam da senı sevmıyor bence senı sevmeyen bırının de canını acıtamazsn bosver

• ne gerek var seni sevmeyen kisinin canini hicbirzaman yakamazsin bosa yorma kendini.

Yükleniyor...