• Sor
  • Bence

İntikam almak! Canımı yaktı, o da yansın istiyorum ama nasıl olacak bu?

sorunlarımı yazdım daha öncede 2 ay önce 2 yıllık ilişkim bitti neden o we hareketleri beni boşlaması faln falan..ben onu hayatımdan silmeye... Daha Fazla

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 4

• Hayatında hiç olmamış gibi davran , çevrene çok mutlu tavırlar sergile bu ona en büyük ceza olur .

• seni anlıyorum :)

• Dönmeyeceksen neden dönmesini istiyorsun.. Bırak olduğu gibi kalsın.

Şuanda duyguların karışık... Biraz daha netlik kazanmasını bekle...

İntikam almayı düşünecek kadar değer verme.. İntikam almak zorunda değilsin.

Hayatına bakıp, mücadeleni sürdürmelisin...

• Cok sinirlenmis birazda sacmalamissin :-) biraz ofken dinsin sonra karar ver bence, yaptiginin altinda birsey olmasi muhtemel. Dige dedikleride oyalama gini birsey..

• sinirliyim sacmaladım belkı kafam karısık nasıl davranmalıyım bilmiyorum..

• Bende yazamiyorum burdan anlarsin umarim harf hatalarini :-) bi sure davranmamani tavsiye ederim hem niyetinin ne oldugunu davranislariyla acik vericektir merak etme..

Kızlar Ne Diyor 7

• yazık olmu gerçektende senin gibi bir isanı kaybettiği için o üzülsün o düşünsün onun yüzü olmasın bundan sonra hiç o kişiyi düşünerek vakit kaybetme geleceğine bak ve en büyük cezayı mutlu olarak gülümseyerek ver o insana.

• birini unutmak istiyorsan onu afetmeliymişsin...sizde öyle yapın..bunu kendiniz için yapın.

• bence bu noktada bırak artık intikamı falan zaten yıpranmışsın

• yeterınce yıpranmıssın adam da senı sevmıyor bence senı sevmeyen bırının de canını acıtamazsn bosver

• ne gerek var seni sevmeyen kisinin canini hicbirzaman yakamazsin bosa yorma kendini.

• lütfen bu tür şeylerle egonu tatmin yoluna gitme

Senin görüşün var mı?

0/2000

Yükleniyor...