Bir erkeği nasıl kendime bağlayabilirim?

Bir erkeğin beni sevmesi için neler yapmalıyım? Gözünün benden başka kimseyi görmesini istemiyorum. O erkeği nasıl kendime bağlayabilirim?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• O erkeğin ideal sevgili, ideal eş tanımlaması ne ise onu anlayacak ve ideal sevgilisinin özelliklerine bürüneceksin. Bu ideal kadının standardı yoktur. Bana göre iyi bir ev kadını olan güzel bir kadın ideal iken, bazıları için seks makinası gibi kadın ideal olabilir.Erkeğe göre davranacaksın.

Erkekler Ne Diyor 7

• cinsel anlamda tatmin et.

• cinsel anlamda tatmin ettkten snrada ona sadce o gözle bakmız mı erkek? sadece cinsellk mi baglar br erkegi?

• Öncekileri Göster
    • bence sadece kadınlar cinsellikten sonra baglanırlar.

• @ dramaqueen başka varsa söyle... genelleme yapma lütfen :)

• Onun sularına girip kendini ona göster hünerlerini filan

• sağlamından bir ip ve gemici düğümü de biliyosan tamamdır..ya da büyü yaptır..:P

• kurşun döktür, memleketinde bir evliyanın türbesine mendil bağla, havuza bozuk para at, muska yaptır, okuttur-üfürttür, hergün dua et... ya da sadece kendin ol. o zaten seni istiyorsa bağlanır istemiyorsa bağlanmaz.

• hocaya git (((:

• bağlayamazsın

• nefes al yeter :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence çok sevdiği belli etme karşındakine yani belli et tabi ki ama ondan asla vazgeçemeyeceğini düşünmesin.Sıcakkanlı davran,bir adım atıyorsan ıkı adım geri çek kendini hep sen çabalama bir şeyler için oda çabalasın,devamlı sen arama mesaj atma ondan bekle bir kere sen atıyorsan yada arıyorsan bir dahakisine o yapsın ondan msj beklıyorcasına hemen cevap atma 5 dk falan geçsin aradan ama hepte aynı şeyi yapma.Yanındayken kendinden emin davran ama aşırıya da kaçma,hayır demesini bil herşeye evet deme,düşüncen neyse onu savun.

• kendinden emin davran..çok sırnaşma.biraz kaçıyomuş gibi yap ama bi bakışınla herşeyi belli et. gururlu ol. herşeye evet deme hayır demesini de bil..

• Sana karşı bişiler hissediyosa zaten sen naparsan yap sana bağlanacaktır.Ama eğer seni çekici bulmuyorsa ağzınla kuş tutsan onu kendine bağlayamazsınnn...

• Seviyosa hiçbişey yapma zaten o sana bağlıdır ister istemez. Sevmiyosa da boşa vakit kaybı..

Yükleniyor...